IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
    На мен "български дрон" ми звучи като Москвич
    Не ми струва тая работа да има бляскаво бъдеще,ако изобщо има някакво......

    Нека мине време,да почнат да търгуват по няколко десетки хил. лв дневен оборот ,да се докажат и ако не са фалирали дотогава ,ще почнем да ги търгуваме.

    За дребните бинго играчи тръпката винаги я има,но риска е прекалено голям за сериозни инвеститори !
    Е да то за теб български могат да бъдат хим Нео и агрия...селските компании които намазаха покрай войната.. но войната ще утихне до 6 месеца.. основна черта на българите е че не си вярваме... и да “ бинго играчите” вкарахме в дрона 20 мил евро скоро едни други играчи ще вкарат 100 милиона евро а свирачи и разбирачи са в агрия... а ти си чакай на 5 лв някой да благоволи да ти пусне нещо по сериозно!

    Коментар


    • На мен "български дрон" ми звучи като Москвич
      Не ми струва тая работа да има бляскаво бъдеще,ако изобщо има някакво......

      Нека мине време,да почнат да търгуват по няколко десетки хил. лв дневен оборот ,да се докажат и ако не са фалирали дотогава ,ще почнем да ги търгуваме.

      За дребните бинго играчи тръпката винаги я има,но риска е прекалено голям за сериозни инвеститори !
      Last edited by petrg5s; 19.07.2022, 12:24.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Snail5930 Разгледай мнение
        Ще правят дроновете в Австралия ...

        https://money.bg/business/dronamics-...mpaign=sidebar
        ... моята мечта за Австралия започва да се сбъдва.... чакаме лиценз за там.... а какви ли горещи новини ни очакват август!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Snail5930 Разгледай мнение
          Ще правят дроновете в Австралия ...

          https://money.bg/business/dronamics-...mpaign=sidebar
          Щот дотам никой няма да командирова репортери от ЕС Смеех!
          Да си бяха казали, че ще ги купят от Алибаба - все същото.

          Коментар


          • Ще правят дроновете в Австралия ...

            https://money.bg/business/dronamics-...mpaign=sidebar

            Коментар


            • Давайте “умници”.. всичко ще ви изкупя!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                Дронамикс Кепитъл АД-София
                Уведомление за непроведено на 24.06.2022 г. РГОСА поради липса на изискуемия съгласно устава на дружеството кворум, както и че събранието ще се проведе на резервната обявена в поканата за свикването му дата - 11.07.2022 г. в 11:00 часа, на същото място и при същия дневен ред.
                В понеделник к'во стана? Събра ли се кворум?

                Другият сериозен въпрос е кога ще е първия полет - беше юни, сега е август. Ама кой?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение



                  Китаецът е бил без проблеми за половин час във въздуха и може да мести 500кг на 1800км
                  Брадатите ако се мотаят, скоро ще могат да се включат с дрона в състезания по аеромоделизъм
                  Наистина не е за разказване, ама зимата може да проведат ново шоу с дрон-ледена скулптура

                  Коментар


                  • Дронамикс Кепитъл АД-София
                    Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета
                    16:53
                    Уведомление за непроведено на 24.06.2022 г. РГОСА поради липса на изискуемия съгласно устава на дружеството кворум, както и че събранието ще се проведе на резервната обявена в поканата за свикването му дата - 11.07.2022 г. в 11:00 часа, на същото място и при същия дневен ред.



                    Това дружество никога няма да събере кворум според мен

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение



                      Китаецът е бил без проблеми за половин час във въздуха и може да мести 500кг на 1800км
                      Брадатите ако се мотаят, скоро ще могат да се включат с дрона в състезания по аеромоделизъм
                      Да си дошъл днес да си чул ... за тази китайска пародия в детайл... не ми се преразказва!

                      Коментар




                      • Китаецът е бил без проблеми за половин час във въздуха и може да мести 500кг на 1800км
                        Брадатите ако се мотаят, скоро ще могат да се включат с дрона в състезания по аеромоделизъм
                        Last edited by mechka uteshitelka; 24.06.2022, 16:56.
                        Я всегда буду твоим поводом напиться.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                          ... декември ще почерпиш
                          Само кажи къде, за да запазя места

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение

                            ти успя ли да отидеш?
                            някакви новини?

                            аз купих, без да ходя
                            ... декември ще почерпиш

                            Коментар


                            • Просто е решил да втъне

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                                На някой му хареса каквото чу на събранието... и изкълва на бързичко айсберга!
                                ти успя ли да отидеш?
                                някакви новини?

                                аз купих, без да ходя

                                Коментар

                                Working...
                                X