IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Тези 40 млн. нали включват и сейфовете?
    Даа. Грешката е моя. 40 милки ми се видяха кръгло число и затова си помислих че не са включени. ДВИ - то може и да знае на каква оценка е Дрона в момента .
    Last edited by MrSi; 18.02.2023, 18:05.
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
      За какво конвертиране става въпрос? Трябва да има изявление от ДроК 2 месеца майче беше преди да се конвертират и то пожелание.
      Тези 40 млн. нали включват и сейфовете?
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        крайно време е нещо да литне, че брадите ще им стигнат до коленете
        Taйно ги подрязват за да не замязат на маймуни

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Една и съща информация се поства няколко пъти.Двама обявихте, че имате SAFE-ве а не казвате на каква цена са ви ги конвертирали в акции и каква е капитализацията на ДроКапитал Това е интересното. Иначе от съобщенията става ясно, че още един хубав пазар за дрона се отваря вече и с инвеститор а не само на думи.
          За какво конвертиране става въпрос? Трябва да има изявление от ДроК 2 месеца майче беше преди да се конвертират и то пожелание.
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Една и съща информация се поства няколко пъти.Двама обявихте, че имате SAFE-ве а не казвате на каква цена са ви ги конвертирали в акции и каква е капитализацията на ДроКапитал Това е интересното. Иначе от съобщенията става ясно, че още един хубав пазар за дрона се отваря вече и с инвеститор а не само на думи.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • https://www.dronamics.com/post/drona...ries-a-funding

              Коментар


              • Днес изненадващо от няколко източника разбрахме, че Дрона са събрали $40млн. досега. Какво означава това за всеки инвеститор, не става ясно.

                Истинската новина, която всички очакваме е за успешни тестове в Балчик и снимки от полет на дрона. За жалост все още нямаме информация по темата от дружеството, въпреки че обещаните срокове бяха просрочени неколкократно.

                Това ми прилича повече на кризисен PR в края на работната седмица, отколкото на реална новина.

                Въпреки това, вярвам че братята ще успеят да направят Дрона лидер в безпилотните доставки на стоки на средни разстояния в световен мащаб.

                PS: Имам акции и съм SAFE инвеститор.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Да, грешка.

                  По Коледа !- стават Чудеса..., -е аз и месец преди съм навит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                    125
                    Да, грешка.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                      Ако си спомням правилно, тукашния сейф и най-скъпия сейф на Илевън се конвертират в акции при пазарна капитализация от 128 млн. евро....Ма може и да бъркам.
                      125

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                        40 млн. долара събрани досега. След ИПО-то на ДроКепитъл имаха 9-11 млн. евро. Тридесетина милиона плюс показва доверието на инвеститорите.
                        Стои разбира се въпроса с оценките при които са вкарвани и разводняването на SAFE's на ДроКепитъл от немалката сума на новите.
                        Ако си спомням правилно, тукашния сейф и най-скъпия сейф на Илевън се конвертират в акции при пазарна капитализация от 128 млн. евро....Ма може и да бъркам.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • крайно време е нещо да литне, че брадите ще им стигнат до коленете
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • 40 млн. долара събрани досега. След ИПО-то на ДроКепитъл имаха 9-11 млн. евро. Тридесетина милиона плюс показва доверието на инвеститорите.
                            Стои разбира се въпроса с оценките при които са вкарвани и разводняването на SAFE's на ДроКепитъл от немалката сума на новите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                              https://www.investor.bg/a/538-pazari...-40-mln-dolara

                              Доста сериозен капитал за стартъп в такава фаза от развитието. Навлизането на пазара може да се окаже много рязко и изневиделица, а неверниците да си кажат " ама как стана това ? " . В статията пише за 40 милки в долари ДОПЪЛНИТЕЛНО , без онези 2,5 милиона Евро
                              Да и тук пише същото.Това е вече ясно, но друго не пише .... Демек на колко е оценена цялата Дронамикс Глобал
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                                Има официално съобщение от Илевън, но инфото е същото. Нищо по различно.
                                https://www.investor.bg/a/538-pazari...-40-mln-dolara

                                Доста сериозен капитал за стартъп в такава фаза от развитието. Навлизането на пазара може да се окаже много рязко и изневиделица, а неверниците да си кажат " ама как стана това ? " . В статията пише за 40 милки в долари ДОПЪЛНИТЕЛНО , без онези 2,5 милиона Евро
                                Last edited by MrSi; 17.02.2023, 14:01.
                                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X