IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the prophet Разгледай мнение

    за първи път излиза информация за набраните средства до момента от компанията. Не съм сигурен доколко е актуална обаче.

    По-важното е следващото финансиране - Series A колко ще е и на каква оценка на Дрона. Вярвам, че скоро ще има официална информация от компания.
    Има официално съобщение от Илевън, но инфото е същото. Нищо по различно.
    Life won't wait for you.

    Коментар




    • за първи път излиза информация за набраните средства до момента от компанията. Не съм сигурен доколко е актуална обаче.

      По-важното е следващото финансиране - Series A колко ще е и на каква оценка на Дрона. Вярвам, че скоро ще има официална информация от компания.
      Last edited by the prophet; 17.02.2023, 11:58.

      Коментар



      • Svilen Rangelov, co-Founder and CEO at Dronamics explained to me over email: “We’re the size of a delivery van (Renault Kangoo / VW Caddy) and we can cross all of Europe in 12 hours or less at a fraction of the cost of airfreight. That means we operate in a space between airfreight and road freight, and by creating a faster, cheaper, greener middle-mile, we can help customers achieve tremendous savings.”

        Леееееко
        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

        Коментар


        • Autonomous aircraft have long been thought of as having the most potential, though not in the realm of glitzy people-carrying drones so much as the more sedate world of cargo. It’s here where the economic savings could be most significant. Large, long-range drones built specifically for cargo have the potential to be faster, cheaper and […]

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
            “Умниците”....едни пълнят гащите,други. Пълнят бройки.... аз лично съм от вторите....годината на дрона...надушвам го...аромат на водородни изпарения на пистата...ще взема да се кандидатирам за пилот е само нощна смяна,
            И без друго скучая!
            Водородни изпарения викаш?

            Кофти работи ти дават смени съплаера

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
              Миналия декември Dronamics , първата в света авиокомпания, лицензирана в Европа за транспортиране на товари с дрон, обяви, че Golden Cargo пое ролята на неин генерален агент по продажби и обслужване (GSSA) в Гърция и Кипър .

              Партньорството има за цел да консолидира присъствието на Dronamics на двата пазара, където бизнесите и общностите ще се възползват от доставка в същия ден благодарение на нарастващата мрежа от дронпортове .

              DRONAMICS търси да наеме до 200 пилоти на дронове . Процесът на лицензиране в Гърция продължава. Първият търговски тестов полет ще се проведе следващия септември.

              “Умниците”....едни пълнят гащите,други. Пълнят бройки.... аз лично съм от вторите....годината на дрона...надушвам го...аромат на водородни изпарения на пистата...ще взема да се кандидатирам за пилот е само нощна смяна,
              И без друго скучая!

              Коментар


              • Миналия декември Dronamics , първата в света авиокомпания, лицензирана в Европа за транспортиране на товари с дрон, обяви, че Golden Cargo пое ролята на неин генерален агент по продажби и обслужване (GSSA) в Гърция и Кипър .

                Партньорството има за цел да консолидира присъствието на Dronamics на двата пазара, където бизнесите и общностите ще се възползват от доставка в същия ден благодарение на нарастващата мрежа от дронпортове .

                DRONAMICS търси да наеме до 200 пилоти на дронове . Процесът на лицензиране в Гърция продължава. Първият търговски тестов полет ще се проведе следващия септември.


                Η διαδικασία αδειοδότησης στην Ελλάδα βρίσκεται σε εξέλιξη - Η πρώτη δοκιμαστική εμπορική πτήση θα γίνει τον προσεχή Σεπτέμβριο

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
                  И като литне Дрона, кво? Спекулантите ще направят някой лев и дотам. Има ли някакъв план за печалба след така дългоочакваното "летене" или само чакаме да литне и тук там някой хвърчащ договор за екзалтация на масите.

                  Не съм навътре в дрона, но ако някой ми обясни какво е конкурентното предимство на дрон за 500 000 долара с полезен товар като на лека кола, може и аз да си купя малко мечти! Сигурно ще караме уран за same day delivery. В Европа и в момента всичко е same day ако си платиш, или на другия ден. Ако не са хляб и памперси на 99% от хората им е през оная работа, дали ще им го метнат пред вратата днес, утре или вдругиден! А и двете стоки ги има в магазина, който е до вас! Колко ще ми струва доставката с дрон, който каца на летище и пак трябва бус да отиде да вземе стоката и да я разнесе нагоре-надолу? И стига с тия нискоемисионни педерастии. Тоя филм го гледахме вече няколко пъти и е тъп. На тия сайта им е дрън дрън -- празни приказки за шматки. Революцията отдавна е настъпила и е отиграна и рентабилна (справка Амазон, JD, Меркадолибре и пр.е)
                  Утре тия, литне не литне, бръснат брадите и кой откъде е , няма дори да ги познаете да им теглите една майна ако ги засечете някъде.
                  Не си прав от Колумбия били проявили голям интерес

                  Коментар


                  • И като литне Дрона, кво? Спекулантите ще направят някой лев и дотам. Има ли някакъв план за печалба след така дългоочакваното "летене" или само чакаме да литне и тук там някой хвърчащ договор за екзалтация на масите.

                    Не съм навътре в дрона, но ако някой ми обясни какво е конкурентното предимство на дрон за 500 000 долара с полезен товар като на лека кола, може и аз да си купя малко мечти! Сигурно ще караме уран за same day delivery. В Европа и в момента всичко е same day ако си платиш, или на другия ден. Ако не са хляб и памперси на 99% от хората им е през оная работа, дали ще им го метнат пред вратата днес, утре или вдругиден! А и двете стоки ги има в магазина, който е до вас! Колко ще ми струва доставката с дрон, който каца на летище и пак трябва бус да отиде да вземе стоката и да я разнесе нагоре-надолу? И стига с тия нискоемисионни педерастии. Тоя филм го гледахме вече няколко пъти и е тъп. На тия сайта им е дрън дрън -- празни приказки за шматки. Революцията отдавна е настъпила и е отиграна и рентабилна (справка Амазон, JD, Меркадолибре и пр.е)
                    Утре тия, литне не литне, бръснат брадите и кой откъде е , няма дори да ги познаете да им теглите една майна ако ги засечете някъде.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                      Скотии, ще ни изпреварят
                      За да ви изправарят трябва да се движите в една посока, по правилното в случая е да се каже че ще ви разминат

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                        Скотии, ще ни изпреварят
                        то само с чесане на бради не става...уви..
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Скотии, ще ни изпреварят
                          So far, the company has secured over 80 orders for Pelican Cargo, and it expects the first commercial flight to take place in the second half of 2023.
                          Last edited by Yori; 05.02.2023, 14:34.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                            Спокойно....колега дето зануляваше цели компании, сега смята, че някои от тях отиват в стратосферата....очевидно една от ракетите е тука.....

                            Сезонен работник ще да е той!
                            От продавач на елхи, скочи в ракетостроенето...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                              Не ми идва от вътре, на доказано по начетени и информирани хора да припомням, че братята са в тази "кална нива" от над 10год.(а ние от лани) и със сигурност знаят от къде посев да вземат, и къде да посеят, много по добре и кога!
                              ТК че аз като мнозинството тук,- "роден със сърп и лъжица", но съм се обзавел и с мотика, си тесам и знам, че те по знаят от мене!
                              Аз съм убеден, че бради брадърс имат много опит в това какво да посеят, че от него нищо да не стане и това е ценното. Има одобрен дизайн, има производител, има гориво, има нови назначения. Всичко е точно, само дето не се бръснат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                                Чешем си езиците, Инта
                                иначе не се издържа на тази скука
                                а братята харчат така, сякаш са взели парите от рунда вече

                                Не ми идва от вътре, на доказано по начетени и информирани хора да припомням, че братята са в тази "кална нива" от над 10год.(а ние от лани) и със сигурност знаят от къде посев да вземат, и къде да посеят, много по добре и кога!
                                ТК че аз като мнозинството тук,- "роден със сърп и лъжица", но съм се обзавел и с мотика, си тесам и знам, че те по знаят от мене!

                                Коментар

                                Working...
                                X