IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

    ... аз купувам на 2.96 ако искате ми продайте....аз съм дългосрочен не продавам.... на този по долу няма да му се обеснявам... по Коледа се случват чудеса... мисля че едно от три есторено... да видим другите две...едното е до ваше село...другото до италянско....две морета са на ход...нека запазим търпение за бъдещият рог... а догодина нови изненади ни чакат!

    Ти само пречиш на свободните движения,- събери се малко, отпусни примката да падне някоя троха!
    Глад се усеща на последък...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


      Не съм Скоти, но мага да споделя виждането си, а то е ;
      - Не може се качи човек на Дрона,- догодина по това време
      Не е препоръка, но до сега така добре се търгува тоя инструмент, че пак му се приисква на
      акционер, в рамките на поредните следващи два, три-четири месеца, да врътне едни хилки
      през лев и двайсЕ,- лев и пеЕсе и си вика ,- дано, даноо, данооо... го види и "Амазон"
      ... аз купувам на 2.96 ако искате ми продайте....аз съм дългосрочен не продавам.... на този по долу няма да му се обеснявам... по Коледа се случват чудеса... мисля че едно от три есторено... да видим другите две...едното е до ваше село...другото до италянско....две морета са на ход...нека запазим търпение за бъдещият рог... а догодина нови изненади ни чакат!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

        Всеки който разбира от транспорт също би си задал следните въпроси

        1 Ако Амазон имат малък работещ дрон пречи ли им нещо да направят и по голям такъв?
        2 Ако Амазон не си правят сметка да правят по голям дали е защото са глупави или защото са преценили че е нерентабилно?

        Скоти в предишен пост спомена че двама други конкурентни разработчици са ударили кепенците в УСА

        Дали е защото там липсва рисков капитал или е защото че дори и тия с рисковия капитал са установили чи към момента няма переспектива и е нерентабилно

        Не съм Скоти, но мага да споделя виждането си, а то е ;
        - Не може се качи човек на Дрона,- догодина по това време
        Не е препоръка, но до сега така добре се търгува тоя инструмент, че пак му се приисква на
        акционер, в рамките на поредните следващи два, три-четири месеца, да врътне едни хилки
        през лев и двайсЕ,- лев и пеЕсе и си вика ,- дано, даноо, данооо... го види и "Амазон"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

          Ами нека си продават . Който разбира поне малко от транспорт ще разбере че е добре да има и по-малки дронове. Точно това е още по-добре, защото едните дронове ще допълват другите - работят в различни сегменти. Едните носят по-тежки товари на по-големи разстояния, а другите разделят товарите и ги изпращат локално. Даже новината е добра.
          Всеки който разбира от транспорт също би си задал следните въпроси

          1 Ако Амазон имат малък работещ дрон пречи ли им нещо да направят и по голям такъв?
          2 Ако Амазон не си правят сметка да правят по голям дали е защото са глупави или защото са преценили че е нерентабилно?

          Скоти в предишен пост спомена че двама други конкурентни разработчици са ударили кепенците в УСА

          Дали е защото там липсва рисков капитал или е защото че дори и тия с рисковия капитал са установили чи към момента няма переспектива и е нерентабилно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
            Айде сега с глупости не се занимаваме!Но съм убеден,че никой освен INta не я прочете тая статия и някой не му издържаха нервите!
            P.S.Пак да си кажа без никакви препоръки,имам и 1500 ALUM,гледам че там проявяваш интерес!Айде лека вечер,наливам си едно уиски!
            Нямам нито една от двете
            успех
            Last edited by Yori; 11.11.2022, 16:49.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

              А браво
              още малко и кафене-то ще ми изпратиш
              всеки да си прави изводите според собствената камбанария и акъл
              Айде сега с глупости не се занимаваме!Но съм убеден,че никой освен INta не я прочете тая статия и някой не му издържаха нервите!
              P.S.Пак да си кажа без никакви препоръки,имам и 1500 ALUM,гледам че там проявяваш интерес!Айде лека вечер,наливам си едно уиски!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                Абе "магеренце" си уж ама изманипулира пазара със тая статия и мишоците продадоха малко!P.S.От мен препоръки никакви,разбира се!Държа си 4К тук и гледам мача!
                Ами нека си продават . Който разбира поне малко от транспорт ще разбере че е добре да има и по-малки дронове. Точно това е още по-добре, защото едните дронове ще допълват другите - работят в различни сегменти. Едните носят по-тежки товари на по-големи разстояния, а другите разделят товарите и ги изпращат локално. Даже новината е добра.
                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                  Абе "магеренце" си уж ама изманипулира пазара със тая статия и мишоците продадоха малко!P.S.От мен препоръки никакви,разбира се!Държа си 4К тук и гледам мача!
                  А браво
                  още малко и кафене-то ще ми изпратиш
                  всеки да си прави изводите според собствената камбанария и акъл

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение


                    Чупи се нещо директния линк
                    Абе "магеренце" си уж ама изманипулира пазара със тая статия и мишоците продадоха малко!P.S.От мен препоръки никакви,разбира се!Държа си 4К тук и гледам мача!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение


                      Чупи се нещо директния линк

                      "Категорията" е различна, на пръв прочит!
                      Тези ще доразнасят от летището на Бляк суана,- в кварталите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение


                        Чупи се нещо директния линк
                        Amazon представи нов куриерски дрон, който може да лети и в дъждовно време - kaldata.com Ще минат години, преди Федералната авиационна администрация на САЩ да одобри масовите доставки на стоки с помощта на дронове, но засега регулаторът издава разрешения за тестови доставки, ако според него те не представляват значителна заплаха за безопасността.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                          Извиняваме се.
                          Не можем да намерим страницата, която търсите.

                          Чупи се нещо директния линк
                          Last edited by Yori; 11.11.2022, 15:41.

                          Коментар


                          • Извиняваме се.
                            Не можем да намерим страницата, която търсите.

                            Коментар


                            • https://econ.bg/Компании/Дронамикс-и...642_at.16.html

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                                https://www.24chasa.bg/amp/13008971

                                и тук преписват новината, която не съм сигурен до колко е достоверна
                                Днешния първоизточник Община Балчик: https://balchik.bg/bg/news/589-%d0%b...b5%d1%82%d0%b8

                                Коментар

                                Working...
                                X