IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
    Има ли значение. Сметките никога не излизат
    Aко си видял 2 и 200 знаеш, че е най добре между 50 и 150 ... Сметките никога не излизат, но ако ти излезнат на 150 ще ти е по-добре от това да ти излезнат на 50 ... Та имат значение
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mr^Green Разгледай мнение

      Само на психология ли ще е движението на Дрона.
      По сметките Илевъна определено изглежда по класното от двете дружества в момента.
      Съжелявам, че не успях да си купя Илевън на по ниски нива, чаках, чудих се и не се получи.
      Успех на инвестиралите в Дрона и в Илевън.
      С интерес следя случващото се.
      Те и сега нивата не са високи, поне така смята изпълнителният директор, щом си купува на 22,40

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        Мача е всичко или нищо тук. Илевън най-много до 15 да слезе, но за кратко.
        Споделям! Имаш палче от мен

        На всичко или нищо не ми се играе.. Аз съм инвеститор, не хазартаджия.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mr^Green Разгледай мнение

          Само на психология ли ще е движението на Дрона.
          По сметките Илевъна определено изглежда по класното от двете дружества в момента.
          Съжелявам, че не успях да си купя Илевън на по ниски нива, чаках, чудих се и не се получи.
          Успех на инвестиралите в Дрона и в Илевън.
          С интерес следя случващото се.
          Ми до момента е очакване на един полет. Какво пречи от тук до 5 да е състоялият се полет.
          Иначе сте прави, че илевън е по-добро, но все пак си е фонд и там зайчето може да изкочи от всеки ръкав.
          Успех на всички ни!
          Last edited by polax; 17.11.2022, 16:52.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            А ако не литне..? Имаш ли прогноза.. колко ще е Дрон и колко 11С ?
            Мача е всичко или нищо тук. Илевън най-много до 15 да слезе, но за кратко.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Батя,
              извън сметките, ако дрона литне, психологията на пазара ще закара тази акция на поне 5лв.
              А сметките са си сметки и винаги са верни.
              Всички чакаме с интерес.
              Само на психология ли ще е движението на Дрона.
              По сметките Илевъна определено изглежда по класното от двете дружества в момента.
              Съжелявам, че не успях да си купя Илевън на по ниски нива, чаках, чудих се и не се получи.
              Успех на инвестиралите в Дрона и в Илевън.
              С интерес следя случващото се.

              Коментар


              • А ако не литне..? Имаш ли прогноза.. колко ще е Дрон и колко 11С ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  Батя,
                  извън сметките, ако дрона литне, психологията на пазара ще закара тази акция на поне 5лв.
                  А сметките са си сметки и винаги са верни.
                  Всички чакаме с интерес.
                  Ще се радвам! Това зничи Илевън на 50 минимум

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Ако мислиш така никога няма да станеш като Батя и другите!
                    Сметките и анализа върху тях е основата върху която се гради успеха на един инвеститор в дългосрочен план.
                    Стрелянето в тъмното може да ти донесе успех един, два пъти, но на третия ще се самозастреляш!

                    Преди месец - два тук се направиха прецизни сметки от доста компетентни форумци. Е, аз лично не съм смятал, но се доверих на тях.. вярвам че го заслужават. И тогава взех инвестиционното решение да си купя акции на Илевън при 18 лв/бр. ЗАЩОТО! Ако Дрона се случи - Илевън печели към 40 лв. на акция, а Дрономикс кепитъл си пълни цена 3,50
                    Ако НЕ се случи.. Илевън няма да занули... има още доста активи там..
                    Сметна ли къде е по - изгодно?
                    И тази сметка ако не можеш да направиш.. търси си друго поприще! На капиталовите пазари си обречен!
                    Батя,
                    извън сметките, ако дрона литне, психологията на пазара ще закара тази акция на поне 5лв.
                    А сметките са си сметки и винаги са верни.
                    Всички чакаме с интерес.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                      Има ли значение. Сметките никога не излизат
                      Ако мислиш така никога няма да станеш като Батя и другите!
                      Сметките и анализа върху тях е основата върху която се гради успеха на един инвеститор в дългосрочен план.
                      Стрелянето в тъмното може да ти донесе успех един, два пъти, но на третия ще се самозастреляш!

                      Преди месец - два тук се направиха прецизни сметки от доста компетентни форумци. Е, аз лично не съм смятал, но се доверих на тях.. вярвам че го заслужават. И тогава взех инвестиционното решение да си купя акции на Илевън при 18 лв/бр. ЗАЩОТО! Ако Дрона се случи - Илевън печели към 40 лв. на акция, а Дрономикс кепитъл си пълни цена 3,50
                      Ако НЕ се случи.. Илевън няма да занули... има още доста активи там..
                      Сметна ли къде е по - изгодно?
                      И тази сметка ако не можеш да направиш.. търси си друго поприще! На капиталовите пазари си обречен!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                        Интересно ми е каква част от инвеститорите тук са сметнали на колко трябва да е следващия рунд, че да оправдава текущата цена от 3,20 лева на акция?
                        От няколко дружества обявиха че е възможно да има втори еднорог от Бг само за месеци.
                        Не знам въобще защо на Бг инвеститора му трябва шитове, вместо да ги продаде докато още има на кого. ....... И не вземе западащите си рисури и ги замени с читав
                        Last edited by MrSi; 17.11.2022, 15:40.
                        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                        Коментар


                        • Има ли значение. Сметките никога не излизат
                          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                          Коментар


                          • Интересно ми е каква част от инвеститорите тук са сметнали на колко трябва да е следващия рунд, че да оправдава текущата цена от 3,20 лева на акция?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                              Съни аз нямам нищо против двамата и двамата имат стабилни СВ-та, но тук също е важен фактора време

                              Видеото със самолета е качено преди 1 година, а са пуснали авансово на сайта че щели да продават първият барел след 1г

                              Тук се получава един гап от 2г който поне за мен е силно обезпокояващ в толкова динамичен пазар

                              Не може да си имал достатъчно горивото та да летиш преди една година и да събираш авансово пари и да обещаваш че ще продадеш мостри чак след една година

                              И друго нещо, ако те са направили нещо наистина революционно не виждам логика да се занимават с кокошкарски истории да продават мостри за по 50 000 долара

                              И двамата имат достатъчно контакти така че да продадат ноухауто за милиони вместо да продават туби
                              6000,
                              впечатли ме с критичния си анализ за Зеро Петролиум и въпросите които задаваш! Личи се, че си от старата школа... Имаш ли стар ник, че не мога да те позная?

                              Съгласна съм за фактора време, както и че текущата цена е поизпреварила времето си

                              Не съм фенка на Дрона, дразни ме циркаджийския начин, по който (не) се оповестява информация за дружеството. Има много въпроси... без отговори. Тук интересен е начина, по който се създава финна информационна мъгла и се поддържа интереса жив... Може да е за добро... да печелят време...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                                Ще ползвм помощ от приятел - нака Агресивноя бик ( sofix ), както и майстора рибар petr5g се намесят сега
                                В този случай вярвам че ТА ще определя цялостната ситуация , защото в момента няма фундамент а само очаквания. Ето защо е добре да се намерят техничари които да подскажат малко
                                В този случай вярвам че ТА ще свърши страхотна работа, въпреки че съм скептик - Сега е момента да видимкой е добър и кой Не
                                Last edited by MrSi; 17.11.2022, 15:14.
                                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X