IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
    Проблема е там - дали няма да разберем ама прекалено късно
    Ще ползвам помощ от приятел - нака Агресивноя бик ( sofix ), както и майстора рибар petr5g се намесят сега
    Last edited by MrSi; 17.11.2022, 15:01.
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Проблема е там - дали няма да разберем ама прекалено късно
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

        Благодаря много. Дано успяваме всички. Дори и тези които ми продават в момента - дано намерят Добро място за парите си
        До 1м. ще разберем дали ще лети или не...търпението е добродетел. Ще има достатъчно медии, които ще предват събитието и отделно всеки може да се разходи до това хубаво курортно градче Балчик, за да стане свидетел на правенето на история

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
          Май за да стане човек някой като Skoti , Батя , Zdravko се искат топки. Пробвам пък каквото стане. И да изгубя. Вероятно ще загубя няколко средни работни заплати. Спечеля ли обаче се пенсионирам и по цял ден трябва да разхождам кучето
          Понеже цитираш Батя може да го попиташ как завърши инвестицията му в Сирма където когато му писах че там има нещо гнило той също проявяваше особена остроумност

          Като цяло не съм хейтър и в този форум съм писал негативно само за 2 компании това са Сирма и Дрона

          Относно София комерс когато стана срива с Ковида писах че това е много добра възможност за вход там

          Както и да е пожелавам успех на всички по тази позиция може пък и да бъркам никой не е безгрешен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

            Щом си на борсата със сигурност имаш топки, така че успех !
            А да. Не забравяй че ако Дрона полети - всички политаме, падне ли обаче - пак всички падаме за жалост
            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

              Единия от двамата - Nilay Shah, е учен на световно ниво. От години работи върху иновативни технологии в енергетиката, вкл. използване на въглеродни горива. Може да е дошло времето да му изгрее звездата. Patrick Lowe също не е случайник
              Съни аз нямам нищо против двамата и двамата имат стабилни СВ-та, но тук също е важен фактора време

              Видеото със самолета е качено преди 1 година, а са пуснали авансово на сайта че щели да продават първият барел след 1г

              Тук се получава един гап от 2г който поне за мен е силно обезпокояващ в толкова динамичен пазар

              Не може да си имал достатъчно горивото та да летиш преди една година и да събираш авансово пари и да обещаваш че ще продадеш мостри чак след една година

              И друго нещо, ако те са направили нещо наистина революционно не виждам логика да се занимават с кокошкарски истории да продават мостри за по 50 000 долара

              И двамата имат достатъчно контакти така че да продадат ноухауто за милиони вместо да продават туби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                Щом си на борсата със сигурност имаш топки, така че успех !
                Благодаря много. Дано успяваме всички. Дори и тези които ми продават в момента - дано намерят Добро място за парите си
                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                  Май за да стане човек някой като Skoti , Батя , Zdravko се искат топки. Пробвам пък каквото стане. И да изгубя. Вероятно ще загубя няколко средни работни заплати. Спечеля ли обаче се пенсионирам и по цял ден трябва да разхождам кучето
                  Щом си на борсата със сигурност имаш топки, така че успех !

                  Коментар


                  • Май за да стане човек някой като Skoti , Батя , Zdravko се искат топки. Пробвам пък каквото стане. И да изгубя. Вероятно ще загубя няколко средни работни заплати. Спечеля ли обаче се пенсионирам и по цял ден трябва да разхождам кучето
                    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                    Коментар


                    • Мамка му на всичко си казах тези дни. Почнах да купувам Дрона просто - или ще се забогатява или не. Така си казах при София Комерс преди години и ми се стори че цената от 3.5 лв на акцията е страшно подценена при 60 ст дивидент. Е тогава се нагрухах яко и портфейла ми стана 6 цифрен с дивидентите + поскъпване на акциите с над 100% и сплита ЗАЩОТО СА МНОГО ЧИТАВИ и мислят за инвеститорите си точно като съдружници
                      Тествам принципа отново - или ще се забогатява или не. Нали за това сме на борсата? И то на нашета, където могат да се правят много пари от недостатъците - като ниска ликвидност на пример
                      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                        Тук не става въпрос дали такива горива съществуват, а че Зеро Петролиум мирише на скам от километър

                        Ето ви малко инфо за тази One man company (всъщност двама)
                        За последните 3 години си е сменила името 3 пъти
                        В компанията има САМО ДВАМА души двамата директори - тия даже и секретарка нямат
                        Офиса им се намира в сграда в която се рентват работни места а не офиси - Вероятно се ползва за парлама за да имат адрес
                        Активите им са 12 000 паунда - Не знаех че оборудване за лаборатория е толкова евтино
                        Разходите за предходната им година са 63 000 паунда като извадим наема на офиса и счетоводството остават тамън толкова пари колкото да брандират един самолет и да се снимат с него за половин час
                        Единия от двамата - Nilay Shah, е учен на световно ниво. От години работи върху иновативни технологии в енергетиката, вкл. използване на въглеродни горива. Може да е дошло времето да му изгрее звездата. Patrick Lowe също не е случайник

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Би трябвало съвсем скоро да лети, щото свършва годината.
                          Че какво й е на 2023-та?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Seuthes Разгледай мнение
                            Скоти ще лети ли скоро дрона или да не бързаме
                            Би трябвало съвсем скоро да лети, щото свършва годината.

                            Коментар


                            • Скоти ще лети ли скоро дрона или да не бързаме

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                                Напълно си прав. Разбира се че съществува риск. Не забравяй обаче кой е най -големият риск - именно да НЕ РИСКУВАШ. Специално пример с имотите - Много хора поглеждайки години назад си казват " ех .... защо не купих тогава " . Това е частен пример и не е препоръка.
                                Не говоря за риск а за очевадни неща които ми се набиват на очи без въобще да съм се задълбочавал в тая компания

                                Първо - Това нещо е нерентабилно, единственото му печелившо приложение е като боен дрон

                                Ако утре кажат че от това ще правят милитари дронове и аз ще си купя

                                Второ - Поредица от неизпълнени срокове

                                Трето - Изцепката с горивото това, ако беше в някоя нормална държава да са ги попиляли инвеститорите, а тук овчи възторг
                                Last edited by 6000; 16.11.2022, 04:08.

                                Коментар

                                Working...
                                X