IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Напълно си прав. Разбира се че съществува риск. Не забравяй обаче кой е най -големият риск - именно да НЕ РИСКУВАШ. Специално пример с имотите - Много хора поглеждайки години назад си казват " ех .... защо не купих тогава " . Това е частен пример и не е препоръка.
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

      Мдаа, срещал съм се с много хора които са ми казвали как нещо НЕ МОЖЕ да стане, срещал съм се и с хора които съм им казвал че нещото може да стане - те ми казват - тогава защо някой друг преди теб не го е направил? Пораженческото мислене не води до никъде.

      https://www.tbmagazine.net/statia/dz...i-chakate.html
      А пък аз съм виждал и много народ дето са му изгорели парите щото не може да види очевадни неща

      Но парите са си ваши имате право да остроумничите колкото си искате

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

        Точно момента с мисленето ви бега

        Тук не става въпрос дали такива горива съществуват, а че Зеро Петролиум мирише на скам от километър

        Ето ви малко инфо за тази One man company (всъщност двама)
        За последните 3 години си е сменила името 3 пъти
        В компанията има САМО ДВАМА души двамата директори - тия даже и секретарка нямат
        Офиса им се намира в сграда в която се рентват работни места а не офиси - Вероятно се ползва за парлама за да имат адрес
        Активите им са 12 000 паунда - Не знаех че оборудване за лаборатория е толкова евтино
        Разходите за предходната им година са 63 000 паунда като извадим наема на офиса и счетоводството остават тамън толкова пари колкото да брандират един самолет и да се снимат с него за половин час

        И тук идват следните въпроси

        Тази новина измислица на PR екипа на Дронамиск ли е или наистина мениджмънта е водил разговори?

        Ако мениджмънта е водил разговори, що за мениджмън е ако горните неща не са му направили впечатление?

        В сайта е написано че когато го пуснат на пазара за свободна продажба ще струва 3 паунда на литър - Някой може ли да ми каже каква рентабилност очакват при тази цена?

        Дрона го рекламират че е LOW cost 5 евро на килограм с това гориво при полет 2500 км някой може ли да ми обясни как ще влезнат в цена 1750 евро на полет? къде са амортизациите къде са летищните такси къде е печалбата????


        Мдаа, срещал съм се с много хора които са ми казвали как нещо НЕ МОЖЕ да стане, срещал съм се и с хора които съм им казвал че нещото може да стане - те ми казват - тогава защо някой друг преди теб не го е направил? Пораженческото мислене не води до никъде.

        https://www.tbmagazine.net/statia/dz...i-chakate.html
        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Коледа идва дрона па не лети, по-скоро елена Рудолф ще литне май...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ogytonchev Разгледай мнение

            Има достатъчно информация в нета относно синтетичните горива, както и отговор на въпросите, които задаваш. Предимства, недостатъци, предизвикателства, защо не са влезли все още масово, копна се очаква това да стане... само трябва човек да може да чете и да мисли.
            А иначе самата технология е известна от малко повече от 100 години, даже немците са използвали такива горива по времето на Втората световна война, компании като Порше и Сименс например, също правят съвместни инвестиции в тази посока, в Чили. Но не са само те.
            Точно момента с мисленето ви бега

            Тук не става въпрос дали такива горива съществуват, а че Зеро Петролиум мирише на скам от километър

            Ето ви малко инфо за тази One man company (всъщност двама)
            За последните 3 години си е сменила името 3 пъти
            В компанията има САМО ДВАМА души двамата директори - тия даже и секретарка нямат
            Офиса им се намира в сграда в която се рентват работни места а не офиси - Вероятно се ползва за парлама за да имат адрес
            Активите им са 12 000 паунда - Не знаех че оборудване за лаборатория е толкова евтино
            Разходите за предходната им година са 63 000 паунда като извадим наема на офиса и счетоводството остават тамън толкова пари колкото да брандират един самолет и да се снимат с него за половин час

            И тук идват следните въпроси

            Тази новина измислица на PR екипа на Дронамиск ли е или наистина мениджмънта е водил разговори?

            Ако мениджмънта е водил разговори, що за мениджмън е ако горните неща не са му направили впечатление?

            В сайта е написано че когато го пуснат на пазара за свободна продажба ще струва 3 паунда на литър - Някой може ли да ми каже каква рентабилност очакват при тази цена?

            Дрона го рекламират че е LOW cost 5 евро на килограм с това гориво при полет 2500 км някой може ли да ми обясни как ще влезнат в цена 1750 евро на полет? къде са амортизациите къде са летищните такси къде е печалбата????



            Коментар


            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

              Значи викаш на сайта пише че първият барел за продажба ще е готов края на следващата година ама на РАФ на летището е така за кеф издумкаха некой друг барел???

              След като са произвели достатъчно та да лети самолета на видеото значи спокойно могат и сега да продадат въпросният барел на желаещите - Що не го правят, а продават на зелено с доставка следващата година ???

              Щели да го правят от въздух и вода - Аз не съм химик но все си мисля че ако някой има решение как да прави "бензин" от въздух и вода за него щеше да се пише от сутрин до здрач.

              Тая работа смърди от километри

              Ама щом ви харесва да вярвате в Дядо Коледа кой съм аз да ви развалям идилията
              Има достатъчно информация в нета относно синтетичните горива, както и отговор на въпросите, които задаваш. Предимства, недостатъци, предизвикателства, защо не са влезли все още масово, копна се очаква това да стане... само трябва човек да може да чете и да мисли.
              А иначе самата технология е известна от малко повече от 100 години, даже немците са използвали такива горива по времето на Втората световна война, компании като Порше и Сименс например, също правят съвместни инвестиции в тази посока, в Чили. Но не са само те.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ogytonchev Разгледай мнение
                Ето два линка с инф относно тестови полет с въпросното гориво на РАФ

                https://www.youtube.com/watch?v=afhh6O10kFs

                https://www.express.co.uk/news/scien...rbon-emissions
                Значи викаш на сайта пише че първият барел за продажба ще е готов края на следващата година ама на РАФ на летището е така за кеф издумкаха некой друг барел???

                След като са произвели достатъчно та да лети самолета на видеото значи спокойно могат и сега да продадат въпросният барел на желаещите - Що не го правят, а продават на зелено с доставка следващата година ???

                Щели да го правят от въздух и вода - Аз не съм химик но все си мисля че ако някой има решение как да прави "бензин" от въздух и вода за него щеше да се пише от сутрин до здрач.

                Тая работа смърди от километри

                Ама щом ви харесва да вярвате в Дядо Коледа кой съм аз да ви развалям идилията
                Last edited by 6000; 15.11.2022, 11:34.

                Коментар


                • Ето два линка с инф относно тестови полет с въпросното гориво на РАФ

                  https://www.youtube.com/watch?v=afhh6O10kFs

                  https://www.express.co.uk/news/scien...rbon-emissions

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                    Айде и да ви го пусна че явно не сте го виждали

                    https://shop.zeropetroleum.com/shop/

                    Скоти моляти се кажи ми че твоите хора са платили 50 000 долара за първата туба
                    https://www.youtube.com/watch?v=afhh6O10kFs
                    https://www.express.co.uk/news/scien...rbon-emissions

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                      Скоти показваш много ниско ниво и далече няма да стигнеш.

                      Кое точно ще ми покажеш?

                      Малък самолет по който са потрошени една камара пари а още не лети?

                      Или ще ми покажеш горивото дето ужким другата година ще е готово, но сега авансово му продават мостри на цена 50 000 долара за 20л туба?

                      Скоти аз по малоумен скам отдавна не бях срещал - Ти тоя сайт отваря ли го?


                      Или си много заблуден или си на хранилката за мен е без значение парите са си ваши всеки има право да реши как да си ги похарчи
                      https://www.express.co.uk/news/scien...rbon-emissions

                      Коментар


                      • Айде и да ви го пусна че явно не сте го виждали

                        https://shop.zeropetroleum.com/shop/

                        Скоти моляти се кажи ми че твоите хора са платили 50 000 долара за първата туба

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                          Скоти показваш много ниско ниво и далече няма да стигнеш.

                          Кое точно ще ми покажеш?

                          Малък самолет по който са потрошени една камара пари а още не лети?

                          Или ще ми покажеш горивото дето ужким другата година ще е готово, но сега авансово му продават мостри на цена 50 000 долара за 20л туба?

                          Скоти аз по малоумен скам отдавна не бях срещал - Ти тоя сайт отваря ли го?


                          Или си много заблуден или си на хранилката за мен е без значение парите са си ваши всеки има право да реши как да си ги похарчи
                          Милооо Скоти е ниско ниво и е от село...давай десет бона и да видим кой е прав....и аз не знам какво ще видим но съм смело убеден че ще си удивен и ако си нормален ще ахнеш и ще спреш да мрънкаш. Мишкаррр аман от страхливи “ с ниво”!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                            Ооооо пъзльото... къде се покри...събирай парички и кураж и да те водя да видиш кое съществува....коментатурчето на статии.... иноватира който и от водород и от двигатели и от горива и от дрончета разбира!
                            Скоти показваш много ниско ниво и далече няма да стигнеш.

                            Кое точно ще ми покажеш?

                            Малък самолет по който са потрошени една камара пари а още не лети?

                            Или ще ми покажеш горивото дето ужким другата година ще е готово, но сега авансово му продават мостри на цена 50 000 долара за 20л туба?

                            Скоти аз по малоумен скам отдавна не бях срещал - Ти тоя сайт отваря ли го?


                            Или си много заблуден или си на хранилката за мен е без значение парите са си ваши всеки има право да реши как да си ги похарчи
                            Last edited by 6000; 14.11.2022, 22:31.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                              Що вместо да хейтите хайтърите не се пробвате да коментирате тая изцепка с горивото с което щял да лети този дрон?

                              Публикува се безумна статия как този дрон щял да лети с гориво което още не съществува, посочен е сайт на "производителя" на въпросното гориво от който лъха на откровен скам и тука всичките в овчи възторг умно клатите глави

                              От тая изцепка такава червена лампа тярбва да ви светне че да ви изкьорави ама има ли дупе да пати търчи право на члена
                              Ооооо пъзльото... къде се покри...събирай парички и кураж и да те водя да видиш кое съществува....коментатурчето на статии.... иноватира който и от водород и от двигатели и от горива и от дрончета разбира!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                                Дааа. Това с хейта ми е любимата част. Знаем какво следва после в по-голямата част от акциите с възходящ тренд
                                Що вместо да хейтите хайтърите не се пробвате да коментирате тая изцепка с горивото с което щял да лети този дрон?

                                Публикува се безумна статия как този дрон щял да лети с гориво което още не съществува, посочен е сайт на "производителя" на въпросното гориво от който лъха на откровен скам и тука всичките в овчи възторг умно клатите глави

                                От тая изцепка такава червена лампа тярбва да ви светне че да ви изкьорави ама има ли дупе да пати търчи право на члена

                                Коментар

                                Working...
                                X