IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В момента говори Свилен на убинара на Илевън, който иска може да го чуе и зададе въпроси.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от СтанимирВраца Разгледай мнение
      Веднага залагам 100к за фалит до макс 3 години, по пътеката на Ружа
      Предварително мерси !
      Лесни пари за колегата Scottie Pippen
      Освен ако не е въздухар и не ни говори празни приказки

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

        Просто написах че не мисля така. Иначе фалит е възможен. Не само тук а навсякъде.
        Нека уточним все пак - между неуспешен бизнес ( фалит ) и измамна схема разликата е доста значима. И всяка измамна схема по неин си начин е симпатична, макар и доста гнусна. Моето разбиране за бизнес начинание включва неща като ''прозрачност, информиране на инвеститорите, и т.н.'' .+ намеса на регулаторни органи , отговорни за недопускането на измамници

        Коментар


        • Първоначално изпратено от СтанимирВраца Разгледай мнение

          Видимо сте голям специалист.Моля, дайте съвет как да шортвам . Веднага залагам 100к за фалит до макс 3 години, по пътеката на Ружа
          Предварително мерси !
          Просто написах че не мисля така. Иначе фалит е възможен. Не само тук а навсякъде.
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

            Аз не мисля така.
            Видимо сте голям специалист.Моля, дайте съвет как да шортвам . Веднага залагам 100к за фалит до макс 3 години, по пътеката на Ружа
            Предварително мерси !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

              Това е само въпрос на време колега и то няма да е корекция а шумно пръсване на балона !
              А дрона го пиши бегал.Преди да видим/чуем някакво сериозно фундаментално събитие ще пада като лебед по подобие на петрол,мсн,фиб и много други подобни шитни !
              Аз не мисля така. Нямам никаква полза от това да пиша добри думи за хартията
              Даже напротив. Нека си хвърлят акциите в ниското. По - добре сега отколкото после да тормозят акцията по пътя над 4-та. Колкото по бързо се разкарат продавачите и колкото по ниско продават толкова по рязък и висок скок мисля че ще има
              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                Уморих се да говоря с безмерна злоба която трудно успява едно предаване да изгледа не може с разбиране да го направи- сиренари… колкото до дрона в самолета за Оман тази седмица случайно се запекох със Свилен…тази и следващата години ще бъдат интересни и изпъстрени с новини… който не вярва да продава…в момента голям продавач свали цената от 3 на 2.40 но и той ще свърши рано или късно..доколкото съм чувал когато се костваха един дрон струва около 300 к долара и носи оборот от около 100-150к долара месечен оборот…в момента горят според мен по 2 мил долара на месец и имат пари за още една година напред минимум… успех ви пожелавам… наистина имам плана дългосрочен за тази акция както и при алтерко така и тук компанията се развива адски добре но изисква време… успех на търпеливите!
                еееее не се впрягай толкова, просто се радваме на сеира и колко са облъчени някои от брадите. тея дори не са толкова оригинални с идеята за сиренето

                https://acclaimmag.com/culture/drone...-soon-reality/

                https://www.ungerreview.com/drones-d...rea-residents/

                https://www.linkedin.com/posts/james...93744384-ppK8/
                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                  Не знам ако алтерко тръгне да коригира
                  Това е само въпрос на време колега и то няма да е корекция а шумно пръсване на балона !
                  А дрона го пиши бегал.Преди да видим/чуем някакво сериозно фундаментално събитие ще пада като лебед по подобие на петрол,мсн,фиб и много други подобни шитни !

                  Коментар


                  • И аз не мога да си обясня тази злоба и при ръст и при спад на акцията. Не знам ако алтерко тръгне да коригира какъв вой и злорадство ще настане само.
                    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                    Коментар


                    • Мажете ските и си лягайте.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                        Дали Скоти ще остане само с ентусиазъм ще покаже времето, но уважавам мнението на човек, който стои зад думите си не с непрекъснато "джафкане", а със седем цифрени суми.
                        Уморих се да говоря с безмерна злоба която трудно успява едно предаване да изгледа не може с разбиране да го направи- сиренари… колкото до дрона в самолета за Оман тази седмица случайно се запекох със Свилен…тази и следващата години ще бъдат интересни и изпъстрени с новини… който не вярва да продава…в момента голям продавач свали цената от 3 на 2.40 но и той ще свърши рано или късно..доколкото съм чувал когато се костваха един дрон струва около 300 к долара и носи оборот от около 100-150к долара месечен оборот…в момента горят според мен по 2 мил долара на месец и имат пари за още една година напред минимум… успех ви пожелавам… наистина имам плана дългосрочен за тази акция както и при алтерко така и тук компанията се развива адски добре но изисква време… успех на търпеливите!

                        Коментар


                        • Няма ли отчети, нещо не се ли подхвърля на публиката да види колко кеш е заминал и колко горят в момента. Някой ако знае да сподели и след колко прекарани тенекии със сирене между два острова се избиват дроновете и се излиза на печалба, че ми се види малко скъп тоя дрон с полезен товар колкото на баничарка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                            Ами да си бият камшиците по островите и ни лук яли,ни лук мирисали
                            Ха...че някой изобщо знае ли ги къде са в момента ? Лично аз подозирам, че схемата за измъкване е измислена и ще е през оправдания за издухани пари през австралийската фирма-клонинг. По брадато изказване на хранилка към петте фирми са над 140 човека , това са минимум 2 милиона на месец ''озаконени'' разходи - само за заплати. Със сигурност се изкушават да засмучат още пари от пазара . Там вероятно ще е едно хврък между 2 гръцки острова, тумба-лумба , дайте още пари...и кой на който остров да се спасява

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от СтанимирВраца Разгледай мнение
                              Какво имате впредвид под ''ако не се издънят'' ? Понеже не се сещам за по-голяма издънка от това, че нямат нито дронове, нито фабрика / барака , камо ли офис . ....че и телефон за връзка нямат. На формата им за контакт никой не отговаря....та...какво още ? А на Фибоначито, че не му трябват дронове го знаем. Там са картинки всякакви, по желание на твореца
                              Ами да си бият камшиците по островите и ни лук яли,ни лук мирисали
                              Last edited by danetha; 13.02.2024, 14:00.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                                Ако от Дрона не се издънят с нещо не вярвам цената да падне под 2.1 - 2.2 защото последните сейфове се записаха на тази цена. Венчър фондовете може да си купят директно от тук.
                                Проблема е че флоутът е много висок - 93%
                                Няма друга такава акция с такъв флоут на БФБ.
                                Не случайно е най ликвидната на БЕАМ пазара.
                                Направо Рай за спекулантите
                                Какво имате впредвид под ''ако не се издънят'' ? Понеже не се сещам за по-голяма издънка от това, че нямат нито дронове, нито фабрика / барака , камо ли офис . ....че и телефон за връзка нямат. На формата им за контакт никой не отговаря....та...какво още ? А на Фибоначито, че не му трябват дронове го знаем. Там са картинки всякакви, по желание на твореца

                                Коментар

                                Working...
                                X