IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

    Уморих се да говоря с безмерна злоба която трудно успява едно предаване да изгледа не може с разбиране да го направи- сиренари… колкото до дрона в самолета за Оман тази седмица случайно се запекох със Свилен…тази и следващата години ще бъдат интересни и изпъстрени с новини… който не вярва да продава…в момента голям продавач свали цената от 3 на 2.40 но и той ще свърши рано или късно..доколкото съм чувал когато се костваха един дрон струва около 300 к долара и носи оборот от около 100-150к долара месечен оборот…в момента горят според мен по 2 мил долара на месец и имат пари за още една година напред минимум… успех ви пожелавам… наистина имам плана дългосрочен за тази акция както и при алтерко така и тук компанията се развива адски добре но изисква време… успех на търпеливите!
    еееее не се впрягай толкова, просто се радваме на сеира и колко са облъчени някои от брадите. тея дори не са толкова оригинални с идеята за сиренето

    https://acclaimmag.com/culture/drone...-soon-reality/

    https://www.ungerreview.com/drones-d...rea-residents/

    https://www.linkedin.com/posts/james...93744384-ppK8/
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
      Не знам ако алтерко тръгне да коригира
      Това е само въпрос на време колега и то няма да е корекция а шумно пръсване на балона !
      А дрона го пиши бегал.Преди да видим/чуем някакво сериозно фундаментално събитие ще пада като лебед по подобие на петрол,мсн,фиб и много други подобни шитни !

      Коментар


      • И аз не мога да си обясня тази злоба и при ръст и при спад на акцията. Не знам ако алтерко тръгне да коригира какъв вой и злорадство ще настане само.
        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Мажете ските и си лягайте.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

            Дали Скоти ще остане само с ентусиазъм ще покаже времето, но уважавам мнението на човек, който стои зад думите си не с непрекъснато "джафкане", а със седем цифрени суми.
            Уморих се да говоря с безмерна злоба която трудно успява едно предаване да изгледа не може с разбиране да го направи- сиренари… колкото до дрона в самолета за Оман тази седмица случайно се запекох със Свилен…тази и следващата години ще бъдат интересни и изпъстрени с новини… който не вярва да продава…в момента голям продавач свали цената от 3 на 2.40 но и той ще свърши рано или късно..доколкото съм чувал когато се костваха един дрон струва около 300 к долара и носи оборот от около 100-150к долара месечен оборот…в момента горят според мен по 2 мил долара на месец и имат пари за още една година напред минимум… успех ви пожелавам… наистина имам плана дългосрочен за тази акция както и при алтерко така и тук компанията се развива адски добре но изисква време… успех на търпеливите!

            Коментар


            • Няма ли отчети, нещо не се ли подхвърля на публиката да види колко кеш е заминал и колко горят в момента. Някой ако знае да сподели и след колко прекарани тенекии със сирене между два острова се избиват дроновете и се излиза на печалба, че ми се види малко скъп тоя дрон с полезен товар колкото на баничарка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                Ами да си бият камшиците по островите и ни лук яли,ни лук мирисали
                Ха...че някой изобщо знае ли ги къде са в момента ? Лично аз подозирам, че схемата за измъкване е измислена и ще е през оправдания за издухани пари през австралийската фирма-клонинг. По брадато изказване на хранилка към петте фирми са над 140 човека , това са минимум 2 милиона на месец ''озаконени'' разходи - само за заплати. Със сигурност се изкушават да засмучат още пари от пазара . Там вероятно ще е едно хврък между 2 гръцки острова, тумба-лумба , дайте още пари...и кой на който остров да се спасява

                Коментар


                • Първоначално изпратено от СтанимирВраца Разгледай мнение
                  Какво имате впредвид под ''ако не се издънят'' ? Понеже не се сещам за по-голяма издънка от това, че нямат нито дронове, нито фабрика / барака , камо ли офис . ....че и телефон за връзка нямат. На формата им за контакт никой не отговаря....та...какво още ? А на Фибоначито, че не му трябват дронове го знаем. Там са картинки всякакви, по желание на твореца
                  Ами да си бият камшиците по островите и ни лук яли,ни лук мирисали
                  Last edited by danetha; 13.02.2024, 15:00.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                    Ако от Дрона не се издънят с нещо не вярвам цената да падне под 2.1 - 2.2 защото последните сейфове се записаха на тази цена. Венчър фондовете може да си купят директно от тук.
                    Проблема е че флоутът е много висок - 93%
                    Няма друга такава акция с такъв флоут на БФБ.
                    Не случайно е най ликвидната на БЕАМ пазара.
                    Направо Рай за спекулантите
                    Какво имате впредвид под ''ако не се издънят'' ? Понеже не се сещам за по-голяма издънка от това, че нямат нито дронове, нито фабрика / барака , камо ли офис . ....че и телефон за връзка нямат. На формата им за контакт никой не отговаря....та...какво още ? А на Фибоначито, че не му трябват дронове го знаем. Там са картинки всякакви, по желание на твореца

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                      нали знаеш че цифрите след десетичната запетая не са от съществено значение

                      А човек който си стои зад думите и обяснява как изкупува всичко под 3лв вероятно щеше да влезне в темата и да напише - Сори момчета подценил съм ситуацията патроните свършиха
                      Шестак, какво би накарало някой са купува на 3 лв, като може да си сложи поръчките под 3ката и има кой да му сипва?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                        Дали Скоти ще остане само с ентусиазъм ще покаже времето, но уважавам мнението на човек, който стои зад думите си не с непрекъснато "джафкане", а със седем цифрени суми.
                        нали знаеш че цифрите след десетичната запетая не са от съществено значение

                        А човек който си стои зад думите и обяснява как изкупува всичко под 3лв вероятно щеше да влезне в темата и да напише - Сори момчета подценил съм ситуацията патроните свършиха

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                          На мен пък ми липсва Скоти дето изкупуваше тук всичко под 3лв

                          Явно е загубил интерес и е разпродал та се срина цената
                          Дали Скоти ще остане само с ентусиазъм ще покаже времето, но уважавам мнението на човек, който стои зад думите си не с непрекъснато "джафкане", а със седем цифрени суми.

                          Коментар


                          • На мен пък ми липсва Скоти дето изкупуваше тук всичко под 3лв

                            Явно е загубил интерес и е разпродал та се срина цената

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от smeh Разгледай мнение

                              Колега, от септември '23 сте във форума. Коги се ориентирахте, та и акъл почнахте да ръсите?С 5 месеца опит ли ще клатите лодката..??
                              Те, няколко самоотвержени понижители-разбирачи, като petrg5s, явно напуснаха форума през септември 2023 г, след като Шели се изстреля нагоре, напук на техните злорадствания и елхички.
                              Много хора, повярвали им на ТА-то, сега ги търсят да ги...."поздравят" за компетентността!
                              Та, същите се регистрираха с нови профили към ноември 2023 г. и си търсят аудитория.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

                                Виж, уважавам ви теб и брат ти и ви поздравявам за постиженията. Не е лесно да измамите толкова инвеститори и да им продадете очевидни небилавици, но вие го направихте. Поздравления! Обаче този късмет до време. Вече е наложително да мислите за стратегията за излизане. Евентуално една силна маркетингова ПР кампания с кредит, който да вкара дружеството в неизбежен банкрут (по-рано отколкото сам би достигнал), би хванала и последните шарани и ще ви даде възможност да разпродадете голяма част от оставащите дялове. Виж пробвайте нещо в сверата на изкуствения интелект или роботиката. Има китайски роботчета ги продават алибаба изглеждат обещаващо хуманоидни. С няколко добре обработени клипа сиг ще успеете да убедите някои, че са реално управлявани с напреднал изкуствен интелект. Успех!
                                Колега, от септември '23 сте във форума. Коги се ориентирахте, та и акъл почнахте да ръсите?С 5 месеца опит ли ще клатите лодката..??

                                Коментар

                                Working...
                                X