IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    Ок, мислех, че глагола е обръщам, - обръщение.
    Оборот 1 млн хартишки са голям проблем , ако хартишките са малко (както 300к при Морганика)
    Имах предвид, че тука има база за 1 млн
    ps. Груйче, ето един подарък и от мен за в първите минутки - бърз тех. анализ, хем да се убедиш дали работи или не
    [ATTACH=CONFIG]n3841943[/ATTACH]
    Мерси, сега ми го разтълкувай като за проЗ човек
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Смарт Органик ?!
      Казах изграждам, т.е. до момента не съм имал там акции. СО си е дългосрочна инвестиция, рано или късно някой ще я погълне, фен съм на продуктите й.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

        Ако е искал да купи 10 или 20 хил. акции, е взел 4.41 пъти по-малко. Естествено, че ще добавя, ако вярва в DRON. Аз лично кеширам по малко (ДРОН, Алтерко и изграждам позиция в друга компания, според мен с по-голям потенциал
        Когато имаш връзка с кораба-майка, а Батя винаги е парадирал с тази връзка, не е проблем да разбереш, че ще има презаписване от над 2 пъти. Тогава слагаш просто двойно акции и си готов. Ти си стар участник, предполагам, че помниш ИПО-то на Трейс и презаписването му, което беше ноемр 1 или ноемр 2 в света, че не помня вече? Е, тогава имаше "играчи", които бяха сложили макса като оферти - 14-15 милиона май бяха, щото знаеха, че презаписването ще е над 1000 пъти. А познай дали имаше санкционирани за тая работа, щото никой от въпросните "играчи" реално нямаше тази сума.

        Абе може много да се разказва за жокера "обади се на приятел", но у нас всичко е точно
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

          Ако е искал да купи 10 или 20 хил. акции, е взел 4.41 пъти по-малко. Естествено, че ще добавя, ако вярва в DRON. Аз лично кеширам по малко (ДРОН, Алтерко и изграждам позиция в друга компания, според мен с по-голям потенциал
          Смарт Органик ?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Ок, мислех, че глагола е обръщам, - обръщение.
            От руския идва, понимаешь?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Удивяваш ме, ще не си взе от ИПО-то? Или нямаше пари тогава? Или не ти се обадиха по телефона, че ще има презаписване, че да сложиш по-голяма сума?
              Ако е искал да купи 10 или 20 хил. акции, е взел 4.41 пъти по-малко. Естествено, че ще добавя, ако вярва в DRON. Аз лично кеширам по малко (ДРОН, Алтерко и изграждам позиция в друга компания, според мен с по-голям потенциал

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Пише се обрАщение, ама нищо - да научиш нещо и от мен. Оборот от 1 милион не е проблем за всяка чиста акция, тази още не е такава, така че може само да напъване на яхтсмените и дотам
                Ок, мислех, че глагола е обръщам, - обръщение.
                Оборот 1 млн хартишки са голям проблем , ако хартишките са малко (както 300к при Морганика)
                Имах предвид, че тука има база за 1 млн
                ps. Груйче, ето един подарък и от мен за в първите минутки - бърз тех. анализ, хем да видим дали работи или не
                Click image for larger version

Name:	dro.jpg
Views:	1
Size:	93.0 КБ
ID:	3841943
                Last edited by precakanoto; 08.12.2021, 11:20.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  Интересно е да се наблюдават 5млн акции в обръщение. Може и да направим 1 млн оборот за деня
                  Пише се обрАщение, ама нищо - да научиш нещо и от мен. Оборот от 1 милион не е проблем за всяка чиста акция, тази още не е такава, така че може само да напъване на яхтсмените и дотам
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                    Приятно съм изненадан от обемите. Аз разкеших 50% от позицията, другите ще ги държа дългосрочно!
                    Интересно е да се наблюдават 5млн акции в обръщение. Може и да направим 1 млн оборот за деня

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Купих доста около 1,30
                      Да видим...
                      Удивяваш ме, ще не си взе от ИПО-то? Или нямаше пари тогава? Или не ти се обадиха по телефона, че ще има презаписване, че да сложиш по-голяма сума?
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Спомних си някои мисли от един майстор за славното борсово минало:
                        "Ако всички спекулират в една позиция, нещата се провалят"
                        "Масовите психологически реакции на борсата са като в театъра: когато един се прозине, в кратко време всеки се прозява. Когато се разкашля, започва да кашля цялата зала."
                        "Борсата е глезена и непредвидима. Трябва да можеш и да предвидиш реакциите на публиката."
                        Сещате се - Андре Костолани
                        Глупости - просто сме в 2007 и всякакви идиотии са на мода - чисти акции, нелетящи ракетомоделизъмчета и т.н. Щом има идиоти, които да си дават парите за дивотии с вяра в светолото бъдеще, мое задължение е да им ги взема. Тук беще поредната такава дивотия - щом тълпата иска, нека ѝ дадем. Взех си печалбата и продължавам напред - някога се смеех на хорицата, дето продаваха в първия ден на ИПО-то, но вече не. Дават ли ти сигурна печалба, кеширай си я, поне докато балонът не гръмне
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Приятно съм изненадан от обемите. Аз разкеших 50% от позицията, другите ще ги държа дългосрочно!

                          Коментар


                          • Купих доста около 1,30
                            Да видим...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                              Излете ли ДронАт !?
                              Спомних си някои мисли от един майстор за славното борсово минало:
                              "Ако всички спекулират в една позиция, нещата се провалят"
                              "Масовите психологически реакции на борсата са като в театъра: когато един се прозине, в кратко време всеки се прозява. Когато се разкашля, започва да кашля цялата зала."
                              "Борсата е глезена и непредвидима. Трябва да можеш и да предвидиш реакциите на публиката."
                              Сещате се - Андре Костолани

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                                Излете ли ДронАт !?

                                Коментар

                                Working...
                                X