IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Под "рибката" имам предвид "рибаря"....човека с елхичките...Пишеше, че Алтерко ще занулява и фалира едва ли не .... а после си купи на 20+ ....и даже се похвали, че не е чел отчета....защото "чертичките му ги говорят"...и виждаш какво стана ... Така че надявайте се да не си "промени" мнението и тук
    Аз да не съм риба като теб ве Ноември вика 100лв Балонерко,проглуши ми ушите,вместо 100лв, 51% спад.После си продал под текущата цена и сега те е яд.

    А и за болднатото малко си в грешка.Ако имаш 5,пък и 6 цифрена сума,може да видим кои крив,кои прав.Ако ти стиска де.Но вече те видяхме ,че мълчиш като *** в темата за Алтерко

    И да,отчета не съм го чел.Ти като ги четеш по 10 пъти отчетите, защо не каза ноември,че престои 51% спад,а рибо ?
    Last edited by petrg5s; 17.08.2022, 14:45.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение

      Имаш предвид, че рибката вдига цената тук и при алтерко :-)
      нищо чудно
      успех и наслука
      Не, не ....Под "рибката" имам предвид "рибаря"....човека с елхичките...Пишеше, че Алтерко ще занулява и фалира едва ли не .... а после си купи на 20+ ....и даже се похвали, че не е чел отчета....защото "чертичките му ги говорят"...и виждаш какво стана ... Така че надявайте се да не си "промени" мнението и тук
      Last edited by B.Graham; 17.08.2022, 13:52.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        Молете се "рибката" да не си купи акции, че тогава и 200 дрона да литнат, ням аспасение....
        Имаш предвид, че рибката вдига цената тук и при алтерко :-)
        нищо чудно
        успех и наслука

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
          Тук трендът се възстановява регулярно с покупки.
          кой ли толкова упорито купува малко по малко
          прогнози до зимата до къде можем да стигнем ако дронът литне и кацне?
          Молете се "рибката" да не си купи акции, че тогава и 200 дрона да литнат, ням аспасение....
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Тук трендът се възстановява регулярно с покупки.
            кой ли толкова упорито купува малко по малко
            прогнози до зимата до къде можем да стигнем ако дронът литне и кацне?

            Коментар


            • Малко остана до края на 2022г. Чакаме...
              Novini.bg - Актуалните новини - новините от днес и последни новини от България и света. Информация за най-важните събития в сферата на политиката, шоубизнеса, спорта и ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                Този въображаем дрон,има ли си име ? или поне продуктово такова?
                Ако няма, предлагам името "Москвич"
                Дрон "Москвич" нека така се казва.
                Някой да го предложи на следващото ОСА,ако има изобщо такова


                Мираж

                Коментар


                • Този въображаем дрон,има ли си име ? или поне продуктово такова?
                  Ако няма, предлагам името "Москвич"
                  Дрон "Москвич" нека така се казва.
                  Някой да го предложи на следващото ОСА,ако има изобщо такова


                  Last edited by petrg5s; 03.08.2022, 18:43.

                  Коментар


                  • https://www.investor.bg/novini-i-ana...lstvo--357417/
                    Специален поздрав за чартичкаджиите, които вместо просто да следват тренда още след първия флаг, чакат да падне и влагат емоции
                    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                    Коментар


                    • Българската компания се е присъединила към консорциума CAELUS за медицински доставки за здравните власти на Шотландия

                      Коментар


                      • Пак по пързалката и пак с обем.Не е добър знак

                        Коментар


                        • Някой големи игри прави по позицията

                          Коментар


                          • https://m.youtube.com/watch?v=eStCSUBJXAM

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Честно казано не виждам кое е по-директното.Както написах по-долу, един ден Илевън ще получи много повече пари от дела си и ще ги разпредели сред много по-малко акции. А и двете са акционери в Глобъл-а....как се определея кой е по-директен от другия? При това SAFE-овете на Илевън са по-ранни и вероятно с по-добър коефиент.
                              Имах предвид, че който иска акции към Глобула на негово име при евентуално листване трябва или да си купи сейфове ( а това не виждам как може да стане при нас дребните ) или да си купи от Дрона и да чакат обявление за конвертиране. Иначе ако търсим само пари за мен 11с е по-изгодно притежание. Те обаче просто ще продадат инвестицията и ще разпределят парите при Добро развитие на Глобула разбира се
                              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение
                                Poncho, поздравления за значителния труд !!!
                                Казано честно калкулациите ти се различават от моите, но все още не мога да разбера откъде идва разликата.... Трябва да ги разгледам малко по-задълбочено и концентрирано.

                                Един въпрос: Какъв е този "Post-money option pool" ?
                                Не видях да има такова нещо при презентацията на очакваната капиталова структура на глобалния Дрон ?
                                Доколкото знам, трябваше да има:
                                * Стари съдружници;
                                * кредитори/инвеститори, които ще получат дялове срещу SAFE заемите си;
                                * очаквания Series A инвеститор

                                Какъв е този допълнителен pool ?!? Ясно, че ще разводни допълнително делът и на БГ дрона и на Илевън, но въпроса е за какво служи и най-вече планиран ли за Dronamics Global.... поне не видях да има очаквания за такъв в презентацията на "Кепитъл"-а....
                                В Ютуба има информация. И аз не ги разбирам, но мисля че при участие в бъдещи рундове дяловото участие се запазва, но не съм сигурен.

                                https://m.youtube.com/watch?v=q6BhzopVgU4&t=119s
                                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X