IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

    Когато си прост си прост за цял живот!
    Хубаво е, че най-накрая се усети.

    Коментар


    • Малии. От месец насам в linkedin по 7-8 последователи на Ден. Днес ми се струва че са над 150 . Утре каквото му е останало на продаващия зорлия може и да го изтегли от пазара като види какво му е останало
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
        Когато си прост си прост за цял живот!
        Тва момче е брокеразин.Те са така,мисленето не им е силната страна
        Разтоварвали били пък цената се качва 7%.Как стават тея работи?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение

          Някой яко разтоварва. Да не си ти?
          С тия театрални постановки.
          Когато си прост си прост за цял живот!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
            Смотаняциии, гледайте новините довечера Btv а тези които ми продават на новинка смешници като дойде големият фонд от Америка мноооого ще плачкате... и си сипете едно за мое здраве...заповядайте на събранието... шоуто сега започва!
            Моите мисли ще ги излея ама след като пробием 3.4 лв за акция. Може от време на време да се дръгнем с БАТЯ, но запомнете какво казва ' да рискувате на фондовата борса и да продавате с минимална печалба е като да събирате стотинки пред валяк ' Запомнете че това трябва да се запише във всеки учебник по финанси.
            Извинявам се ако не се изразявам правилно, ама речника ми е беден, такава е С две думи - Как е възможно да приемеш какъв риск и да купиш на 1.1 - 1-5 и то на чертежи, а когато сме изправени пред финалната права, там където най - големите фондове за рисков капитал купуват ние да продаваме.Малко са компаниите на БФБ които си струва да държиш.
            Last edited by MrSi; 25.05.2023, 14:18.
            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
              Смотаняциии, гледайте новините довечера Btv а тези които ми продават на новинка смешници като дойде големият фонд от Америка мноооого ще плачкате... и си сипете едно за мое здраве...заповядайте на събранието... шоуто сега започва!
              Някой яко разтоварва. Да не си ти?
              С тия театрални постановки.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                Смотаняциии, гледайте новините довечера Btv а тези които ми продават на новинка смешници като дойде големият фонд от Америка мноооого ще плачкате... и си сипете едно за мое здраве...заповядайте на събранието... шоуто сега започва!
                Не се пъни много това е лек възход преди финансовата криза която идва. Така че пий уиски и се кефи че идва хуй... дано не ни засегне много в БГ ама 2009 забравихте.

                Коментар


                • По моето скромно мнение, литването и кацването на дрона е изключителен успех за бълграския бизнес като цяло. Буквално създават нов сгемент на транспортната индустрия. Направих си труда да поровя в нета и .... отразено е в инвестора, форбс и БТА.....никой от "големите" български сайтове дори не е копирал новината....Не че е нещо важно, но все пак.....
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • https://forbesbulgaria.com/2023/05/2...AtXJJSZ5BsXLhU
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Смотаняциии, гледайте новините довечера Btv а тези които ми продават на новинка смешници като дойде големият фонд от Америка мноооого ще плачкате... и си сипете едно за мое здраве...заповядайте на събранието... шоуто сега започва!

                      Коментар


                      • Няма видео, само снимка, бай ганьо не вярва докато не види на живо хахах

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                          лети прототипа, не е бройка от поръчката на австралийците
                          и този прототип, който е лятял, с реални размери ли е или е скалиран?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                            А как ще лети самолета, преди да е произведен?
                            лети прототипа, не е бройка от поръчката на австралийците

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                              те го бяха изпълнили отдавна, нали не мислиш, че някой ще започне да произвежда самолет, който не е летял още
                              А как ще лети самолета, преди да е произведен?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Нали се целят 500 млн. капитализация?Кой ще даде такива пари ако не лети дрона?По скоро е условие, които трябва да изпълнят.
                                те го бяха изпълнили отдавна, нали не мислиш, че някой ще започне да произвежда самолет, който не е летял още
                                просто сега решиха да го обевят, като устроиха едно театро
                                2х15мин си е чисто ПР събитие, което явно им трябва за нещо

                                Коментар

                                Working...
                                X