IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мисля че тогава може би беше дъното. Всички бяха толкова уплашени. Никой обаче не продаваше толкова тънко колкото исках. Някои даже купиха на 2.65. Кой е продавача на 3 - 3,5 обаче не се знае.
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Майтапа на страна. Когато в САЩ удари банковата криза , тогава извадих 11 000 бройки за продаване . Надявах се да има паника и да купя на 2,6 лв. Е купих на малко над 2,9 лв . Пак е нещо нали . Добре че е " криза " иначе компания като тази би струвала далеч повече :
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham
        Ало, Инвестор.бг....превъртете му километража на човека за да има 1000 мнения....толкова се старае.....
        Благодаря Брахам , ама не забравяй че добавям и стойност от време на време
        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Технически = От технически анализ нищо не разбирам , чудя се само как е възможно най-големите фондове за рисков капитал да инвестират и вместо да купуваме на техните цени ние да им продаваме и после те пак да ни продават.. Много е тъпо и за спекулантите в момента щото Пешо си го каза - много лесни пари за 11С/
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Фундамент - Дронамикс Глобъл е много ама много повече от това което смятаме , защото Глобъл има изградена мрежа ОТ ДРОН ПОРТОВЕ. Ние притежаващите акции на ДроК би ттрябвало да имаме акции директно над 2,16 процента от ДроГ. ДроГ вече имат изгредени дрон портове до големите градове и в съгласуваност към въздушните таксита , жироскопи и други въздъушни воззила :. Без значение от въздушните таксита , ДроГ би следвало да събира яки такси за напреед.
            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

            Коментар


            • Първо искам да уточня само мои и единствени възгледи върху ситуацията в която аз вярвах , вярвам и ще продължа да вярвам.
              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                В същност като цяло :<Използвам опита си само и единствено като експерт> Оказва се че при транспортна грешка или никой нищо не помни или е бил в тоалетната а не на мястото си. Дронамикс би изчистил това като всяко едно действие и или бездейстие се записва в Сървъра. Ето това е една от най-важните технологии .
                Така и така съм се хванал да пиша , щото следващото писане може и да е след година Нека вкарам моите 5 стинки както Груича казва.
                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                Коментар


                • В същност като цяло :<Използвам опита си само и единствено като експерт> Оказва се че при транспортна грешка или никой нищо не помни или е бил в тоалетната а не на мястото си. Дронамикс би изчистил това като всяко едно действие и или бездейстие се записва в Сървъра. Ето това е една от най-важните технологии .
                  Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pirdop Разгледай мнение

                    съгласен, но въпросния модел селскостопански самолет трябва да е сертифициран за да може изобщо да Извършва операции във въздуха. Автожирите не знам каква е регулацията в Европа, но в САЩ изгелжда всеки модел трябва да се сертифицира
                    https://www.federalregister.gov/docu...iously-held-by

                    ако масксималнат излетна маса на самолетчето на дронамикс е под 550кг, може и да минава по леката процедура ...
                    просто питам дали някой тук ги знае/проверявал тези детайли?
                    Не ми дава да пиша повече от определен брой символи
                    Last edited by MrSi; 29.05.2023, 13:10.
                    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                      Всеки пилот на селскостопански самолет, жироскоп, частен хеликоптер и тн може да си забие машинката някъде. Всеки може да се побърка, да му стане лошо или нещо друго. При дрона липсва човешкия фактор и е още по сигурно и безопасно летенето според мен.
                      съгласен, но въпросния модел селскостопански самолет трябва да е сертифициран за да може изобщо да Извършва операции във въздуха. Автожирите не знам каква е регулацията в Европа, но в САЩ изгелжда всеки модел трябва да се сертифицира
                      https://www.federalregister.gov/docu...iously-held-by

                      ако масксималнат излетна маса на самолетчето на дронамикс е под 550кг, може и да минава по леката процедура ...
                      просто питам дали някой тук ги знае/проверявал тези детайли?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                        Акъл ли се пробваш да ми даваш?!!!... кой според теб изкупува пакета на варненци...като го приключа отиваме на 4 ката!!!
                        1. Алтерко не продавам и там само купувам Таргета там ми се измести на 170 лв
                        2 дрон не продавам само купувам таргет 30 лв
                        3. в този форум има само двама гениални инвеститора от който бих взел мнението им, но определено не са батя- матя Тони- но бонбони стоянчо манчев или тем подобни инфантили , които само се чудят към кого да се закачат за да изкарат някоя стинка и после да си пишат у форума процентите и това колко са гениално велики...други са важните хора на борсата и те определено не пишат тук!
                        Просто се пошегувах . Никога не бих давал акъл на някого, особено пък на инвеститор от висок клас като теб. Имах в предвид че ако не търгуваш е възможно ДроК да дръпне 3 пъти и затова ти писах ДОСЕГА. Ентусиазирах се много след полета и нацвъках какви ли не щуротии, щото много ама много рядко се случва събитие като това , може би веднъж на поколение ще прозвучи грандомански, по - скоро бих го нарекъл рядко и променящо бъдещето събитие.
                        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                          Е не така де. . Следя мненията ти. Във форума на Алтерко мислех да те поправя, но ще го оставя на теб. Ти каза - Алтерко ми е 3 пъти повече от Дрона. Мислех да ти кажа да добавиш ДО СЕГА. ......ДО СЕГА СЕ КАЗВА щото не знаеш какво следва.
                          Акъл ли се пробваш да ми даваш?!!!... кой според теб изкупува пакета на варненци...като го приключа отиваме на 4 ката!!!
                          1. Алтерко не продавам и там само купувам Таргета там ми се измести на 170 лв
                          2 дрон не продавам само купувам таргет 30 лв
                          3. в този форум има само двама гениални инвеститора от който бих взел мнението им, но определено не са батя- матя Тони- но бонбони стоянчо манчев или тем подобни инфантили , които само се чудят към кого да се закачат за да изкарат някоя стинка и после да си пишат у форума процентите и това колко са гениално велики...други са важните хора на борсата и те определено не пишат тук!

                          Коментар


                          • Основателите на Dronamics Свилен и Константин Рангелови получиха наградата, която си бяха обещали преди девет години - да отидат на бръснар.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pirdop Разгледай мнение
                              това е само операторски лиценз .. т.е. лиценз за това че ще караш дрона в европейското в. пространство. никъде не намирам информация дали и как ще се сертифицира самия дрон като въздухоплавателно средство за мирни цели. Също така предполагам че и някой ще трябва да сертифицира сигурността на връзката земя-дрон - да не го хакне някой дрончето и да го забие я в ядрена централа, я в центъра на някой град .... и т.н.
                              Всеки пилот на селскостопански самолет, жироскоп, частен хеликоптер и тн може да си забие машинката някъде. Всеки може да се побърка, да му стане лошо или нещо друго. При дрона липсва човешкия фактор и е още по сигурно и безопасно летенето според мен.
                              Last edited by MrSi; 29.05.2023, 10:05.
                              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the prophet Разгледай мнение

                                мисля, че това ще отговори на въпроса ти:

                                https://www.dronamics.com/post/drona...tional-licence
                                това е само операторски лиценз .. т.е. лиценз за това че ще караш дрона в европейското в. пространство. никъде не намирам информация дали и как ще се сертифицира самия дрон като въздухоплавателно средство за мирни цели. Също така предполагам че и някой ще трябва да сертифицира сигурността на връзката земя-дрон - да не го хакне някой дрончето и да го забие я в ядрена централа, я в центъра на някой град .... и т.н.

                                Коментар

                                Working...
                                X