IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Поздравления за успеха на емисията! За мен този успех се дължи 100% на доверието и уважението към екипа. Пожелавам на всички това доверие, градено с десетилетия, да не бъде продадено заради изгоди.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      То че тръгна- та замина, ама втората си ми стои подадена 10,10,03сек.
      неуваженааааааааааа


      Със закъснение , но сега минаа!

      Коментар


      • сега да видим с колко е презаписано
        Не-заслужил инвеститор

        Коментар


        • И при мен.Явно ще има презаписване.Да видим колко е.Успехи ,отлична позиция!

          Коментар


          • То че тръгна- та замина, ама втората си ми стои подадена 10,10,03сек.
            неуваженааааааааааа

            Коментар


            • тръгна
              Не-заслужил инвеститор

              Коментар


              • на 1,10 всичко продадено....
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                  Не беше ли в 14 часа джуркането?

                  И аз се надъх, ама темна е мъгла още... нищо нема да местим и видим

                  Коментар


                  • Не беше ли в 14 часа джуркането?
                    Не-заслужил инвеститор

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Първо, още никой не е влезнал тук , и второ, влизаме не само спекуланти ! Но с това ограничение от 10000бр. май нито за спекула става, нито за дългосрочно държане, освен ако не се допълва в последствие, та ще видим !
                      Е, не всички са милионери като теб и фортиса 10000 са си целия капитал за много народ или поне половината от него, та някои ще спекулиат с 20-30-50% от капитала си. Та затова гледам с интерес - дано да е успешно и да повлече крак, ще е от полза за всички ни (макар аз да излизам от БФБ, но пък жената и децата имат акции в брефчето, та не ми е все тая за клетата ни борсичка). Успех с влизането (в което не се съмнявам) и още повече с реализирането на профит тук.
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Аз имах някакви притеснения тук, но щом Хари се появи значи всичко е точно !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Само заради това очакване ще следя с интерес тази позиция, в която явно са влезли всички спекуланти точно с тази мисъл. Веселото е на кого ще продават. Интересно ми е и що Осло така резко скочи в защита тук, след като стана доста пасивен в Спиди и рече, че вече не ще да пише и си е взел почивка - ей такива неща

                          Успех на всички тук и дано акцията наистина си даде дабъл печалбата, която очаквате (факт е, че Биодит и Син карс я дадоха и после поеха - заслужено или не - надолу). Нямам, но чета мненията тук
                          От любопитство се зачетох в темата. Нищо ново не научих, освен че на БФБ има някой си Ники, който за приближените си е нещо като полу-бок. Цял пазар направил с гръмкото - растежни акции. Там флагмана била Лещерко. Същото което излиза сега преопаковат в нов борсов код и ще го продават пак, щото е видите ли да много растежни, което още значи че от цената няма да се плашите, защото е "растежни". Не знам кой измисли тази парадигма на пазарите, но това ще е следващата анатема. Както в чужбина,така и в б-я никой няма и да иска да чуе за такава глупост да купуваш на балонни цени нещо, защото щяло да растяло. Защо не изчакаха Франкфурт? Не е ли първо да видим как се харчи Лещерко извън кръга на екзалтираните феновете на Ники?
                          пак ще кажа, Т.н. растежен пазар е дъното на БФБ и най-голямата глупост от както има БФБ.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Само заради това очакване ще следя с интерес тази позиция, в която явно са влезли всички спекуланти точно с тази мисъл. Веселото е на кого ще продават. Интересно ми е и що Осло така резко скочи в защита тук, след като стана доста пасивен в Спиди и рече, че вече не ще да пише и си е взел почивка - ей такива неща

                            Успех на всички тук и дано акцията наистина си даде дабъл печалбата, която очаквате (факт е, че Биодит и Син карс я дадоха и после поеха - заслужено или не - надолу). Нямам, но чета мненията тук
                            Първо, още никой не е влезнал тук , и второ, влизаме не само спекуланти ! Но с това ограничение от 10000бр. май нито за спекула става, нито за дългосрочно държане, освен ако не се допълва в последствие, та ще видим !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                              Преди малко прочетох статията на Ивестор. В нея са зададени част от въпросите, които написах в темата преди няколко дни. Според мен основната част на презентацията трябваше да бъде много по-подробна и насочена към непубличните компании в Имвенчър 2 и бъдещите инвестиции в други непублични компании. В момента не без причина, основният акцент са таксите за управление и инвестирането в листнати компании на БФБ. За мен като инвеститор има много бели петна в презентацията и в инфото за бъдещите проекти и инвестиции. Не искам да убеждавам никой в нищо, така че утре успех на всички.

                              п.п Но да не се лъжем. На 7-ми юли всички спекуланти ще спазят простото, но изключително успешно правило до момента: Запиши на IPO-то и продай в първия ден на търговията с минимум 100% печалба
                              Само заради това очакване ще следя с интерес тази позиция, в която явно са влезли всички спекуланти точно с тази мисъл. Веселото е на кого ще продават. Интересно ми е и що Осло така резко скочи в защита тук, след като стана доста пасивен в Спиди и рече, че вече не ще да пише и си е взел почивка - ей такива неща

                              Успех на всички тук и дано акцията наистина си даде дабъл печалбата, която очаквате (факт е, че Биодит и Син карс я дадоха и после поеха - заслужено или не - надолу). Нямам, но чета мненията тук
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                                Е, първия рунд не приключи ли в 10,10?..що си пуснах и в 10,10,03+
                                Не, няма рундове. Дават шанс на малките при равни други условия да се класират с по-ранна поръчка.

                                Коментар

                                Working...
                                X