IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

    What the fuck is припок? От къде си?
    Припок=припс=припознавач на Литекс за ЦСКА. И макар на въпроса "откъде си" 99% от този форум да си замълчат или да те пратят за зелен хайвер, щото са "анонимни", аз нямам проблем да ти кажа - от София. Ти откъде си - Варна, предполагам?
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

      What the fuck is припок? От къде си?
      Припок = припознавач
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Да, жалко за Импето - и аз му се кефех, нищо че беше оргинладъ чорбар и още по-оргиналдъ припок на ловешката трупа, но то тук почти всички инвеститори са припоци, което пък обяснява защо комунизма никога не си е отивал, както и що мажовците ни са такива - те просто са отражение на нас самите...
        What the fuck is припок? От къде си?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

          Жалко, че се отказа да пише във форума. Беше ценен кадър. Ама разни заядливци го прогониха.
          Да, жалко за Импето - и аз му се кефех, нищо че беше оргинладъ чорбар и още по-оргиналдъ припок на ловешката трупа, но то тук почти всички инвеститори са припоци, което пък обяснява защо комунизма никога не си е отивал, както и що мажовците ни са такива - те просто са отражение на нас самите...
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Точно така ! Това имах предвид и аз ! Исках да кажа на Грую, че тези пари от депозитите много трудно, да не кажа невъзможно е да бъдат насочени към борсите ! Това много трудно се променя, както се и вижда през годините !
            не е точно така - мои познати вече ме подпитват за БФБ (щото им се хвалих за Спиди, като не премълчах и за Неохим, добре че съотношението беше смазващо в полза на Спиди) и инвестиции тук. Но освен за Бреф, друго не съм им казвал - един се нави и взе няколко хиляди бройки за спорта. За по-голяма сума още ги е страх, щото съм им обяснил и за ликвидност, и за кофти мажовци, и за липса на дивиденти, и т.н. Та така - не са виновни изцяло хората - още имам познати, на които като им кажа БФБ, и те се есщат за ИПО-то на Билборд на 4,50 май беше и как си стискат акциите оттогава/ Дано този фонд успее, след всички дитирамби по адрес на хората в него - ще е добре за всички ни!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              Хаха, може да го напрвят един ДВИ за компенсация и да ни обяснява колко секси инвестиции имат
              Жалко, че се отказа да пише във форума. Беше ценен кадър. Ама разни заядливци го прогониха.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                Завалията
                Колко силно е вкорена завистта в душата българска хахахахаха!
                Фалитарите не сте за завиждане Изобщо гледате ли къде давате парите си?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Нищо де, на 2 лева ще купиш след месец ! Моята втора поръчка също не е класирана !
                  Едва ли ще купя.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Това IMP...съгласувано ли е с Императорът? Да не ги съди?
                    Хаха, може да го напрвят един ДВИ за компенсация и да ни обяснява колко секси инвестиции имат
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
                      Аз май не се класирах с моя 1 лев. Всичко е на 1.10. Успех пожелавам.
                      Нищо де, на 2 лева ще купиш след месец ! Моята втора поръчка също не е класирана !

                      Коментар


                      • Аз май не се класирах с моя 1 лев. Всичко е на 1.10. Успех пожелавам.

                        Коментар


                        • Това IMP...съгласувано ли е с Императорът? Да не ги съди?
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Парите на борсата и парите в депозити, все са си пари.Нито са умни, нито са глупави.....Хората зад тях са такива.....
                            Точно така ! Това имах предвид и аз ! Исках да кажа на Грую, че тези пари от депозитите много трудно, да не кажа невъзможно е да бъдат насочени към борсите ! Това много трудно се променя, както се и вижда през годините !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                              Завалиите
                              Колко силно е вкоренен хазарта в душата българска хахахахаха!
                              Завалията
                              Колко силно е вкорена завистта в душата българска хахахахаха!

                              Коментар


                              • Парите на борсата и парите в депозити, все са си пари.Нито са умни, нито са глупави.....Хората зад тях са такива.....
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X