IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Компанията, създадена през март, имаше регистриран капитал в размер на 590.266 лева преди първичното публично предлагане. Капиталът е разделен на 590.264 обикновени акции от Клас А, както и 1 привилегирована акция от Клас В и 1 привилегирована акция от Клас C. Акцията от Клас B дава право на допълнителен дивидент и допълнителен ликвидационен дял от 20%, както и на правото да бъде номиниран един от членовете на Съвета на директорите на ИмПулс I. Акцията от Клас C дава право на решаващ глас при вземането на редица решения, включително промени в устава, увеличение на капитала, разпределяне на дивидент и други, както и право да бъде номиниран един от членовете на Съвета на директорите.

    Към момента, акциите от Клас B и Клас C се контролират от Николай Мартинов и Виктор Манев чрез техните компании Импетус Капитал и Импетус Партнърс. Двете компании са част от Съвета на директорите на ИмПулс I, заедно с Благовест Крачев.


    https://forbesbulgaria.com/2021/07/0...nPAcL6O41C-VaQ

    Коментар


    • Досада, Хари, досада. Все едно и също от теб с месеци.
      Вземете и направете един спор по някоя тема с Груеца и тогава поне ще падне смях във форума.

      Коментар


      • Стръв за наивници. Ако имаше нещо вярно защо не набраха 200 милиона или 160 милиона? Защо Лещерко не набра и то толкова. Какви са тези "растежни" дето набират по няма и 10 милиона. Че и дивиденти ще дават. Дават ви като думи, това което искате да чуете.

        Коментар


        • Емисията беше презаписана 1.5 пъти, като множество малки акционери успяха да се включат

          Коментар


          • Растеж, в технологични сектори може да има само Американска или Китайска компания, която е подкрепяна на държавно ниво. Всички т.н. Биг Тек компании са такива, те са растежни, защото растежът им е прогнозируем и ГАРАНТиРАн. Ако нещо е растежно, обосновано е да набере 100-200 милиона, нали е растежно? Какво е това 10 милиона да набере и да дава и дивидент, това е = измама. Хубави приказки, стръв за наивници.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Малкия, аз знаех, че си калинка и чиновник, но, че си по- глупав от кадър на СПТУ не знаех..Син КАРС кога ще ти даде печалбата.. Или сега мътиш и ще измътиш след 7-8 години..Ти нали си визионер кажи къде са ти великите инвестиции..Къде ти е фундамента..То лузърите на кухо дрънчат..Сигурен съм, че си и антиваксър ..
              Смешно е, че разказваш спомени за 2007година..
              Какъв син карс?. Нямам шитове в портфейла.
              Дай по същество, Знаем че си бла Бла, като за Сульо и Пульо, а по същество нищо.
              Та какъв беше фундаментът на койна?
              търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                Купих, да. И през Елана и през Бенч-а.

                п.п. надявам се доста малки(като мен), да са успели.
                Тони ти малък ли си???Поне 20 К си турнал тук!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Припок=припс=припознавач на Литекс за ЦСКА. И макар на въпроса "откъде си" 99% от този форум да си замълчат или да те пратят за зелен хайвер, щото са "анонимни", аз нямам проблем да ти кажа - от София. Ти откъде си - Варна, предполагам?
                  И аз съм от София. Как пък Варна реши мой, въй, дедеее? И аз съм от Левски

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Толкова ли много взе..Успех..
                    Достатъчно за възможностите ми.
                    Имах си и колебания и малко се намръщих на големите такси, но вложих парите си заради екипа и се надявам те да докажат и оправдаят имиджа, който имат сред нас

                    Коментар


                    • Толкова ли много взе..Успех..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Тони,успя ли да купиш..
                        Купих, да. И през Елана и през Бенч-а.

                        п.п. надявам се доста малки(като мен), да са успели.
                        Last edited by tony1975; 07.07.2021, 18:14.

                        Коментар


                        • Тони,успя ли да купиш..

                          Коментар


                          • Коментар


                            • Малкия, аз знаех, че си калинка и чиновник, но, че си по- глупав от кадър на СПТУ не знаех..Син КАРС кога ще ти даде печалбата.. Или сега мътиш и ще измътиш след 7-8 години..Ти нали си визионер кажи къде са ти великите инвестиции..Къде ти е фундамента..То лузърите на кухо дрънчат..Сигурен съм, че си и антиваксър ..
                              Смешно е, че разказваш спомени за 2007година..
                              Last edited by Kiro; 07.07.2021, 17:28.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Чеки ся, хората, дето са успели да направят едни депозити по 200-300-500К не са ли умни? Че взех да се обърквам нещо за успешност и умност И кво му беше на купонът 2005-2007 - дори и касиерките в банките участваха в ИПО-то с ясната цел, че ще продадат в първия ден на търговия с 40-50-150% печалба. И тя си беше гарантирана тази печалба - връткаш си синджирчето и, как беше, парите ти работят за теб Или онова - колко спечели, докато караш по цариградксо - малиии, кви времена.

                                И не, точно пък тогава беше якото и точно тогава са разбра кои са умни и кои просто алчни - е, някои са пофалиргали в онези времена. Аз излязох почти на върха (е, не точно, но преди голямото мяу). Но иначе наистина ти стискам палци и да почерпиш за първия милион, и да ти върви в тази компания. Нямам мнение за нея, но искрено им желая успех и ще следя с много голям интерес какво ще се случи.

                                Здраве и североизточни посоки желая
                                Абе Груйка, през 2007 не беше влязла в употреба койн-търговията.
                                Как очакваш да се повторят презаписванията !
                                Абсурд. Сульо и Пульо, със знания за СПТУ / Сульо и Пульо Тръгнали да Учат/ маат койни и са вече койн-мельонери. !!
                                Питай Киро да ти дообясни за фундамента на Койна!
                                търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                                Коментар

                                Working...
                                X