IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

    Та значи-покупка на 1.1лв,плюс такси....и след няколко дни продаваш под 1лв.Причини-компетентни и свестни мажоритари,голямо търсене /над 1,5 пъти преаписване-на пратика интересът е по-голям,но бе ясно,че няма да се класират и не участваха много инвеститори.бъро предлагане на акцията на вторичния пазар за търговия,голени переспективи..........Айнщайн .....поклон.Каквито са ни инвеститорите,такава ни е и борсата.
    А да причина за мнението ми че цената ще е между 1.05 и 1.1 в първия ден на търговията :
    Виж какво се случи с ТБС. Някой е гарантирал увеличението и сега продава яко за да си върне парите.
    Тук вероятно пак ще натискат.
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

      Та значи-покупка на 1.1лв,плюс такси....и след няколко дни продаваш под 1лв.Причини-компетентни и свестни мажоритари,голямо търсене /над 1,5 пъти преаписване-на пратика интересът е по-голям,но бе ясно,че няма да се класират и не участваха много инвеститори.бъро предлагане на акцията на вторичния пазар за търговия,голени переспективи..........Айнщайн .....поклон.Каквито са ни инвеститорите,такава ни е и борсата.
      Никъде не съм писал че цената ще е под лев.
      ???
      Напротив. Според мен следва рали.
      Емисионната стойност е 1.1 . Не бъркай номинална с емисионна. Поздрави.
      Last edited by MrSi; 10.07.2021, 13:21.
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • Лично аз си мисля че BEAM пазара е голяма далавера за емитентите ( фирмите които се листват ) - безплатен ресурс е все пак. Брокерите също ще облажат и то яко. Купих малко и мисля да пазя ресурсите си и за други компании.
        Според мен е много вероятно да последва вълна от листвания, все по - оригинални и креативни дружества ще искат нашите пари .
        Ето защо смятам да изчакам и ако цената отиде на 1.05 - 1.08 вероятно бих допълнил .
        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

          Аз си мисля че на 1.1 - 1.05 големия ще изсипе. След това следва рали. Така си мисля и ще се пробвам на под емисионната цена. Ако мине
          Та значи-покупка на 1.1лв,плюс такси....и след няколко дни продаваш под 1лв.Причини-компетентни и свестни мажоритари,голямо търсене /над 1,5 пъти преаписване-на пратика интересът е по-голям,но бе ясно,че няма да се класират и не участваха много инвеститори.бъро предлагане на акцията на вторичния пазар за търговия,голени переспективи..........Айнщайн .....поклон.Каквито са ни инвеститорите,такава ни е и борсата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Дайте прогнози..Какви ще са цените в понеделник..
            Аз си мисля че на 1.1 - 1.05 големия ще изсипе. След това следва рали. Така си мисля и ще се пробвам на под емисионната цена. Ако мине
            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

            Коментар


            • Мисля, че този фонд не му трябват дивидентни акции при толкова голяма такса.
              Друг момент е, че Дискордия въобще не пасва със заявените стремежи. Погледнах отчета отгоре, не разбрах къде се осчетоводяват заплатите.
              Това е от мен като мнение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                И аз очаквам след такова презаписване да има много недоволни и още първия ден да продават на загуба под лев, че и доста по-ниско...
                Не съм на твоето мнение. "Много недоволни" едва ли ще се появят, но единични подвеждащи оферти може да има и те най-вероятно ще бъдат бързо прибрани от по-съобразителните.
                Не виждам причина, някой да мисли, че е купил скъпо, за да продава "доста по-ниско" в рамките на няколко дни.
                Ако ти, самият си този, който чака първия ден, за да продаде "доста по-ниско" - това е много интригуваща логика, която бих свързал с "изпирането" на някакви суми.
                Други сериозни основания ми се губят, но не се и интересувам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                  И аз очаквам след такова презаписване да има много недоволни и още първия ден да продават на загуба под лев, че и доста по-ниско...
                  Глупости на търкалета ...... сигурно изпреварих "SOFIX" в репликата

                  Коментар


                  • Можем ли да търсим такава логика, че като има презаписване "някой си" щял да продава под левче или много под левче ? Аз бих останал доволен да заредя малко с средна около левчето.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                      И аз очаквам след такова презаписване да има много недоволни и още първия ден да продават на загуба под лев, че и доста по-ниско...

                      Да бееей! , а вие удовлетворените при СинКаръкъ как сложихте първите си аскове на 2,40 ли бяха, - за простолюдието и виж дор де я докарахте, но и още може...- сполай Ви!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                        В самото начало на сесията - под левче.
                        В края - над 1.10лв.
                        Ако е много, под левче, защо да не осредня на по-ниска цена?
                        Дори да съм в грешка, няма да е фатално.
                        И аз очаквам след такова презаписване да има много недоволни и още първия ден да продават на загуба под лев, че и доста по-ниско...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                          В самото начало на сесията - под левче.
                          В края - над 1.10лв.
                          Ако е много, под левче, защо да не осредня на по-ниска цена?
                          Дори да съм в грешка, няма да е фатално.
                          мисля, че едва ли някой записал в сряда ще продаде след 3 дни и то на загуба, още повече очаквайки кеш-а си след месец... Надявам се купувачите да имат превес...

                          Last edited by tony1975; 09.07.2021, 16:22.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Дайте прогнози..Какви ще са цените в понеделник..
                            По-високи
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro; на
                              Дайте прогнози..Какви ще са цените в понеделник..
                              В самото начало на сесията - под левче.
                              В края - над 1.10лв.
                              Ако е много, под левче, защо да не осредня на по-ниска цена?
                              Дори да съм в грешка, няма да е фатално.

                              Коментар


                              • Дайте прогнози..Какви ще са цените в понеделник..

                                Коментар

                                Working...
                                X