IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Съветът на директорите на „ИмПулс I“ АД, ЕИК 206421264 („Дружеството“) е взел решение Дружеството да участва в увеличението на капитала на „ИмВенчър II“ КДА, ЕИК 205737996, съгласно обявената от последното покана и решение в Търговския регистър и РЮЛНЦ. Дружеството е заявило участие чрез записване на обикновени безналични акции с право на глас, формиращи клас „А“ от увеличението на капитала на „ИмВенчър II“ КДА в размер на 4 450 хил. лв.

    ИмПулс I АД-София
    Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета 19:25

    Решение за участие в увеличението на капитала на „ИмВенчър II“ КДА Прикачени файлове: Относно значителна транзакция

    Коментар


    • Някой зарежда имПулси

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Уважаеми Q35, съвсем доскоро си заявявах покупките/продажбите в деня на съответната сделка (тук даже ги обявих и в съответната минута, щото Киро ме попита) и винаги съм бил изключително коректно настроен, за разлика от други, дето все купуват на дъно и продават на връх. После дойдоха лафчета на едноклетъчните, ползващи ад хоминем без да разбират значението му, тип "щом Грую е купил/продал, значи е време за спад/ъп" и понеже подписът ми гласи, че не желая да споря с идиоти, съответно блокирах една немалка част от тях и престанах да си казвам сделките. На лични, разбира се, никога не съм крил и съм споделял.

        И все пак има тънка разлика между мен и меринджеите тук - те са едни наемници, които оперират с нашите пари, и като такива, са длъжни от една страна по закон (ок, там ще си го изпълнят), а от друга страна като добра корпоративна практика, да споделят тези неща. Иначе се получват догадки - ето, аз се чудя дали те са в основата на няколко абсолютно безумни ръста и дали влизането им в някои позиции не е като на абсолютни аматьори. А може и да не са те - да си кажат, редно е, най-малкото заради мега дитирамбите какви майки терези били и как късали от залъка си, за да има за дребните спекуланти.

        Досега корпоративните им практики, ерго прозначността, е около 0, което изобщо не се връзва с това, което се изговори преди ИПО-то от много уважавани от мен форумци
        Предполагам ще се съгласите ,че има тънка разлика между направена покупка или продажба и бъдещи такива.Дали пък ако се обявяват ордери от Импулс няма да се постигне обратния ефект да се засили "безумния"ръст по посочените позиции/ като се има в предвид сумите ,които се очаква да влязат от Импулс по позициите/? А относно информацията за сделките - просто трябва да се изчака законовия срок за обявяването им.
        Дайте време на управляващите дружеството да свършат това , което са решили - може пък да останете много приятно изненадан.
        Ваш цитат от 14,09,2021 г.
        "Запрете се малко, дружетсвото току-що стартира дейност, кво очаквате, да извади дивидент на 3-тата седмица. Аз проблем в тази насока нямам"
        мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение

          Уважаеми Груев , информацията къде ще се инвестират събраните пари от BEAM е ясна и публична - ясно е казано ,че 70 % ще са в бързорастящи /включая непублични дружества / - 30 % ще са в дивидентни дружества. https://beam.bse-sofia.bg/bg/impulse Нямам акции тук ! Кажете колко пъти Вие сте коментирали къде и какви ордери имате за покупка или продажба по различни позиции , че да изисквате подобно от Импулс ? Не се заяждам и не защитавам никого- просто коментирам Ваш пост .
          Уважаеми Q35, съвсем доскоро си заявявах покупките/продажбите в деня на съответната сделка (тук даже ги обявих и в съответната минута, щото Киро ме попита) и винаги съм бил изключително коректно настроен, за разлика от други, дето все купуват на дъно и продават на връх. После дойдоха лафчета на едноклетъчните, ползващи ад хоминем без да разбират значението му, тип "щом Грую е купил/продал, значи е време за спад/ъп" и понеже подписът ми гласи, че не желая да споря с идиоти, съответно блокирах една немалка част от тях и престанах да си казвам сделките. На лични, разбира се, никога не съм крил и съм споделял.

          И все пак има тънка разлика между мен и меринджеите тук - те са едни наемници, които оперират с нашите пари, и като такива, са длъжни от една страна по закон (ок, там ще си го изпълнят), а от друга страна като добра корпоративна практика, да споделят тези неща. Иначе се получват догадки - ето, аз се чудя дали те са в основата на няколко абсолютно безумни ръста и дали влизането им в някои позиции не е като на абсолютни аматьори. А може и да не са те - да си кажат, редно е, най-малкото заради мега дитирамбите какви майки терези били и как късали от залъка си, за да има за дребните спекуланти.

          Досега корпоративните им практики, ерго прозначността, е около 0, което изобщо не се връзва с това, което се изговори преди ИПО-то от много уважавани от мен форумци
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Интересно би било великите меринджеи тук да си кажат те ли са онези с пакетите по 5000 бройки в телекрава, халтурата и хемуса, щото във второто и третото ги наиграха стабилно, а ако в телекрава не бяха толкова алчни и там щяха да ги наиграят супер. прилича ми на никиту 2, само че ревът на акционерите тук ще е брутален. Това ли им е стратегията? нали уж в непублични? В публични всеки мунчо може да си купи? Въпроси, въпроси, а нито един от апологетите, които се клеха в гусин ти Мартинов, все едно е комбинация от Майка Тереза и Дядо Колда, не иска да се покаже и да тръстне нещо поне?
            Уважаеми Груев , информацията къде ще се инвестират събраните пари от BEAM е ясна и публична - ясно е казано ,че 70 % ще са в бързорастящи /включая непублични дружества / - 30 % ще са в дивидентни дружества. https://beam.bse-sofia.bg/bg/impulse Нямам акции тук ! Кажете колко пъти Вие сте коментирали къде и какви ордери имате за покупка или продажба по различни позиции , че да изисквате подобно от Импулс ? Не се заяждам и не защитавам никого- просто коментирам Ваш пост .
            Last edited by Q35; 24.09.2021, 12:50.
            мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

            Коментар


            • Интересно би било великите меринджеи тук да си кажат те ли са онези с пакетите по 5000 бройки в телекрава, халтурата и хемуса, щото във второто и третото ги наиграха стабилно, а ако в телекрава не бяха толкова алчни и там щяха да ги наиграят супер. прилича ми на никиту 2, само че ревът на акционерите тук ще е брутален. Това ли им е стратегията? нали уж в непублични? В публични всеки мунчо може да си купи? Въпроси, въпроси, а нито един от апологетите, които се клеха в гусин ти Мартинов, все едно е комбинация от Майка Тереза и Дядо Колда, не иска да се покаже и да тръстне нещо поне?
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                тези ще ме убият - 300 000 в Спиди -та това са под 3000 акция, че то аз имах повече - буахаха. А и на мен ми се смееха, че съм купил на 50 и продал на 80+, щото гениите купували на 14. интересно какво ли трябва да си мислим за тези, дето са купили на 100. Професионалисти, може би?
                Все още нямаме информация колко и на каква цена са купили. Доверието се гради бавно но може да изчезне много бързо. За сега имам доверие на Импетус!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                  Те изрично си казаха че ще ни информират на всяко тримесечие така че ще чакаме до Октомври. За Спиди няма минал пакет на борсата така че може би още го обмислят. Ако ще купуват към 6 дивидентни компании то средно се пада около 300 хил лева инвестиция във всяка компания.
                  тези ще ме убият - 300 000 в Спиди -та това са под 3000 акция, че то аз имах повече - буахаха. А и на мен ми се смееха, че съм купил на 50 и продал на 80+, щото гениите купували на 14. интересно какво ли трябва да си мислим за тези, дето са купили на 100. Професионалисти, може би?
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                    Те изрично си казаха че ще ни информират на всяко тримесечие така че ще чакаме до Октомври. За Спиди няма минал пакет на борсата така че може би още го обмислят. Ако ще купуват към 6 дивидентни компании то средно се пада около 300 хил лева инвестиция във всяка компания.
                    Чакаме, видях в ТР и че върви увеличение на Имвенчър 2 - дано като свърши да излязат новини.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975

                      Мда, явно са купили Спиди, но не искат да покажат колко.
                      Жалко, надявах се на малко повече прозрачност след сключване на сделките(хайде преди това е разбираемо), защото ако продължават така просто ще получим съобщение че са вложили 4,5млн в Имвенчър 2 и до там - Имвенчър 2 не е публично и не е длъжно да се отчита и да ни казва кои компании придобива и т.н.и т.н.

                      На страницата им също няма новини от 2 месеца - последната е за успешно набраните ср-ва. Приемам, че парите обичат тишината и си чакам

                      п.п. имам акции и не препоръчвам нищо
                      Те изрично си казаха че ще ни информират на всяко тримесечие така че ще чакаме до Октомври. За Спиди няма минал пакет на борсата така че може би още го обмислят. Ако ще купуват към 6 дивидентни компании то средно се пада около 300 хил лева инвестиция във всяка компания.

                      Коментар


                      • Click image for larger version

Name:	IMG_20210919_102740.jpg
Views:	1
Size:	32.0 КБ
ID:	3805663

                        Коментар


                        • Тони можеш ли да го качиш.отчетите.

                          Коментар


                          • В петък Имвенчърите са качили отчети и доклади за дейността през 2020г. в ТР.

                            п.п. като гледам как се развиват компаниите в които са инвестирали, имам чувството че скоро и други ще са готови за БФБ, стига да искат
                            Last edited by tony1975; 18.09.2021, 12:26.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                              Че откъде накъде!
                              Ще излитам със совалката!
                              А вие ще гледате ето така:
                              мажи совалката
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Запрете се малко, дружетсвото току-що стартира дейност, кво очаквате, да извади дивидент на 3-тата седмица. Аз проблем в тази насока нямам. Проблем имам с викачите, които ореваха орталъка какъв невероятен човек бил гусин ти Маринов, пък какви прочуствани тиради имаше, как късал от залъка си, за да има за дребосъка, а сега всичко е тихо. Ма що ли да не е, като кинтата вече се взе. Имам 10 000 акции тук на средна около сегашната, купени с идеята, че туй нящо ще се помпи изкуствено към 2-ката. Вяра на гусин ти Маринов нямам, просто си пробвам интуицията, засега на зиро съм гейм
                                как тъй сега стартира, тия издънените пак на същите хора, в които прехвърлиха парите - от кога са?

                                Коментар

                                Working...
                                X