IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение
    2 013 992 броя права - според мен цената ще е по 1 Ст. може и по малко ;-)
    Бях заложил няколко тона на 4ст. Така че съм доволен на 3.8 Ст. Остана за почерпка довечера.
    Чудя се кой има интерес да продава под 1.68 за акция.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Тези съобщения показват колко права са останали незаписани след крайния срок за записване и със сигурност отиват на аукциона. Няма място за предположения
      Здрав и успешен!
      Да, да попричетох и видях, че съм в тотална грешка в разсъжденията си
      Успех на всички!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        Може, аз често казано предполагам.
        Тези съобщения показват колко права са останали незаписани след крайния срок за записване и със сигурност отиват на аукциона. Няма място за предположения
        Здрав и успешен!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Fil67 Разгледай мнение

          Колега, аз мисля че срока беше до 11 ,всички останали трябва служебно да отидат на аукцион.Чудя се на тия дето не искат да записват ,защо не ги продадоха на 4-5 Ст. имаше интерес на тия цени.
          Сега ,могат и 1ст. Да вземат.
          Срока 18 -ти е само за купените от аукциона , мисля.
          Може, аз често казано предполагам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

            Няма как да сме сигурни, че всичките 2 013 992 права ще бъдат предложени на аукциони. Срока за записване на варанти е 18.07, което значи, че част от тези 2млн/а нядявам се и цялата/ може просто все още да не са записани и да не се предлагат на аукциона.
            Колега, аз мисля че срока беше до 11 ,всички останали трябва служебно да отидат на аукцион.Чудя се на тия дето не искат да записват ,защо не ги продадоха на 4-5 Ст. имаше интерес на тия цени.
            Сега ,могат и 1ст. Да вземат.
            Срока 18 -ти е само за купените от аукциона , мисля.
            Last edited by Fil67; 12.07.2024, 19:45.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение
              2 013 992 броя права - според мен цената ще е по 1 Ст. може и по малко ;-)
              Няма как да сме сигурни, че всичките 2 013 992 права ще бъдат предложени на аукциони. Срока за записване на варанти е 18.07, което значи, че част от тези 2млн/а нядявам се и цялата/ може просто все още да не са записани и да не се предлагат на аукциона.

              Коментар


              • 2 013 992 броя права - според мен цената ще е по 1 Ст. може и по малко ;-)

                Коментар


                • БФБ АД уведомява всички свои членове, че 15.07.2024 г. /понеделник/ е датата, на която ще се проведе аукционът по чл.112б, ал.7 от ЗППЦК за продажбата на правата от публично предлагане на варанти на ИмПулс Растеж АД /IMP2/. На аукциона ще бъдат предложени 2 013 992 броя права, срещу които не са записани варанти. Съгласно чл. 47, ал. 4 и 5 от Част IV от Правилника на БФБ АД, аукционът се осъществява посредством въвеждане на пазарна поръчка за продажба на цялото количество неупражнени права от страна на борсовия член, обслужващ публичното предлагане на емисията варанти. Поръчката се въвежда в рамките на 1 (една) минута от началото на фазата на въвеждане на поръчки на съответния аукцион. Продължителността на фазата на въвеждане на поръчки е от 13:15 ч. до 13:45 ч.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Fil67 Разгледай мнение

                    Сигурно ще има малко количество за аукциона но на цена над 6ст. Така мисля.Иначе както казваше Никито Шели скача с2% варанта с 20%
                    ..............и само с 10% да скача, предполагам няма да има сърдити

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Fil67 Разгледай мнение

                      Сигурно ще има малко количество за аукциона но на цена над 6ст. Така мисля.Иначе както казваше Никито Шели скача с2% варанта с 20%
                      Така би трябало да е на теория ако пазара е ефективен ,но на практика няма точно така да стане.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                        Кой взел права,....взел.....
                        Чакаме понеделник да видим ще има ли на аукцион и как ще се промени сантимента към акцията?
                        После 29ти и варантите на пазар.
                        Надявам се и някоя и друга новина да подкрепи пазара
                        Сигурно ще има малко количество за аукциона но на цена над 6ст. Така мисля.Иначе както казваше Никито Шели скача с2% варанта с 20%

                        Коментар


                        • Кой взел права,....взел.....
                          Чакаме понеделник да видим ще има ли на аукцион и как ще се промени сантимента към акцията?
                          После 29ти и варантите на пазар.
                          Надявам се и някоя и друга новина да подкрепи пазара

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Здравейте,
                            аукциона ще се проведе на пода на БФБ на 15.07.2024. Участието става, като си подадете поръчката през обслужващият Ви ИП.
                            Едва ли, който е решил да записва, чака аукциона за да си вземе права.
                            Не се притеснявайте, купете си права, запишете си варантите и после акциите.
                            Успех в търговията!
                            Благодаря много за обяснението. Имах права отпреди това, тоест получих ги безплатно, защото имах вече купени акции, но наблюдавам ситуацията с учебна цел. Примерно интересно ми е, че в началото правата бяха по 3-4 стотинки, допреди седмица скочиха на 7-8, а пък последния ден внезапно паднаха на 5... Почти обратно пък се движеше цената на акцията, хукна надолу, сега скочи нагоре... Сега ще видя на аукциона колко ще мине цената, но като не знам къде ще е и как се подават поръчките... Благодаря за обяснението и пожеланието Успех и на Вас.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Apolori Разгледай мнение
                              Пак да попитам, къде ще е аукциона за останалите права, как става записването?

                              Не се притеснявайте, нямам пари, няма да ви ги взема правата. Питам, за да се уча, затова и изобщо съм на БФБ, щото акциите са по 1-2 лева.
                              Здравейте,
                              аукциона ще се проведе на пода на БФБ на 15.07.2024. Участието става, като си подадете поръчката през обслужващият Ви ИП.
                              Едва ли, който е решил да записва, чака аукциона за да си вземе права.
                              Не се притеснявайте, купете си права, запишете си варантите и после акциите.
                              Успех в търговията!

                              Коментар


                              • Пак да попитам, къде ще е аукциона за останалите права, как става записването?

                                Не се притеснявайте, нямам пари, няма да ви ги взема правата. Питам, за да се уча, затова и изобщо съм на БФБ, щото акциите са по 1-2 лева.

                                Коментар

                                Working...
                                X