IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
    Скоро импулса ще секне

    Борбата за привличането на ресурс на БФБ не е лека и никой не е обещавал нещата да се случват винаги гладко и безпроблемно.
    Не може да се отрече адекватността на мениджмънта, а резултатите се получават винаги след време, но раздвижването на пазара навсякъде е свързано с трудности.
    Важно е да сме постоянни в нашите решения.

    Препоръчвам ти на първо време да не бягаш от позицията, но все пак ти си знаеш. Парите са си твои.

    Успехи!

    Коментар


    • Скоро импулса ще секне

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Fil67 Разгледай мнение

        Над 0.25 лв за Варант
        Докато има продавачи на 1.65 лв, варантите трябва да струват 0.15лв. Предвид това, че чрез варанта разполагаш с 1.50лв до края на май 2025г, които 1.50 лв. можеш да "въртиш", слагам още 30%. т.е. 0.20 лв за варант. Това е моята сметка при продавачи на 1.65лв.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Четох някъде за 5млн долара, но го казах по спомен. Сега след, като питахте се разрових и не намирам инфо дали са набрани. Иначе, ако са и вече се работи по нови офиси с тези пари, то ще се отрази в резултатите в скоро време.

          Предположения за цената на варантите?
          Над 0.25 лв за Варант

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение

            Ако имаше нещо подобно наще хора щяха да са изписали 3-4 статии по темата
            ...и ти си прав

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Четох някъде за 5млн долара, но го казах по спомен. Сега след, като питахте се разрових и не намирам инфо дали са набрани. Иначе, ако са и вече се работи по нови офиси с тези пари, то ще се отрази в резултатите в скоро време.

              Предположения за цената на варантите?
              Ако имаше нещо подобно наще хора щяха да са изписали 3-4 статии по темата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение

                Къде видяхте, че Сториед дата са набрали ресурс?
                Четох някъде за 5млн долара, но го казах по спомен. Сега след, като питахте се разрових и не намирам инфо дали са набрани. Иначе, ако са и вече се работи по нови офиси с тези пари, то ще се отрази в резултатите в скоро време.

                Предположения за цената на варантите?
                Last edited by polax; 28.07.2024, 15:43.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  Аз лично се надявам на ярко представяне на Хидрогенера и Сториед дата. От Сториед дата очаквам съвсем скоро позитивни новини. Все пак скоро набраха ресурс и им трябва време да се отрази, като резултат, надявам се отличен.

                  Хидрогенера расте с 250-300% сравнено с 23-та година. Европейския съюз и в частност Германия гласуваха да се заделят няколко милиарда в следващите години за развитие на водородната технология. Освен това Хидрогенера искат да излизат на бийм до края на годината. Имвенчър 2 имаха около 2% от компанията, тази година докупиха още акции и сега не съм сигурен какво имаме. Подобно стана и с Болерон - имахме през Имв2, после на IPO-то закупиха директно акции през Импулс.
                  ​​​​

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                    Аз лично се надявам на ярко представяне на Хидрогенера и Сториед дата. От Сториед дата очаквам съвсем скоро позитивни новини. Все пак скоро набраха ресурс и им трябва време да се отрази, като резултат, надявам се отличен.

                    Къде видяхте, че Сториед дата са набрали ресурс?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение

                      Има нотка песимизъм у мен - за компаниите, от които имаме значителен процент като Сосайбър, Промото, Сториед дата няма положителни новини. Към настоящия момент Шелли е 1/4 от акцията и дано да продължава в същия дух. Чакам да обявят още компании от Имв3
                      Аз лично се надявам на ярко представяне на Хидрогенера и Сториед дата. От Сториед дата очаквам съвсем скоро позитивни новини. Все пак скоро набраха ресурс и им трябва време да се отрази, като резултат, надявам се отличен.


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение

                        Има нотка песимизъм у мен - за компаниите, от които имаме значителен процент като Сосайбър, Промото, Сториед дата няма положителни новини. Към настоящия момент Шелли е 1/4 от акцията и дано да продължава в същия дух. Чакам да обявят още компании от Имв3
                        Новини ще има активно на есен, да се подгреят следващите права ...

                        Коментар


                        • https://www.investor.bg/a/539-banki-...-kiberzashtita

                          ​​@Сосайбър

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            В портфолиото има и други перли, които ще светят
                            Има нотка песимизъм у мен - за компаниите, от които имаме значителен процент като Сосайбър, Промото, Сториед дата няма положителни новини. Към настоящия момент Шелли е 1/4 от акцията и дано да продължава в същия дух. Чакам да обявят още компании от Имв3

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение

                              нямам никаква идея, когато започна търговията с правата се бях наредил да купувам на 1ст., но останах разочарован, та и тук май ще е така. При всички положения зависи от представянето на Шелли,
                              В портфолиото има и други перли, които ще светят

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Fil67 Разгледай мнение

                                Каква Ви е прогнозната цена ,от която ще започне търговията.
                                Аз смятам че ще е над 0.25.
                                Пък от друга страна има още предлагане на 1.65.
                                Какво да са избере.
                                нямам никаква идея, когато започна търговията с правата се бях наредил да купувам на 1ст., но останах разочарован, та и тук май ще е така. При всички положения зависи от представянето на Шелли,

                                Коментар

                                Working...
                                X