IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


    E ти изстреля някои портфейли с по 20К за едните 20лв. -ЦИрКаджия
    Може пък това да е пазарната цена, щом никой не продава по- ниско. Знае ли човек.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
      Извинявам се на този, от когото купих 5 варанта, но аз изкарах 20 лв. от бас. Приятел не вярваше, че със сделка за 5лв, портфейла ми ще порасне с 5000

      E ти изстреля някои портфейли с по 20К за едните 20лв. -ЦИрКаджия

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
        Извинявам се на този, от когото купих 5 варанта, но аз изкарах 20 лв. от бас. Приятел не вярваше, че със сделка за 5лв, портфейла ми ще порасне с 5000
        Извинен си само заради баса,иначе аз съм назат с 5- варанта и 0.25лв.
        Но ми се качи портфейла с 10к

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
          Извинявам се на този, от когото купих 5 варанта, но аз изкарах 20 лв. от бас. Приятел не вярваше, че със сделка за 5лв, портфейла ми ще порасне с 5000
          чичо натиска цените, а ти ги помпиш

          Коментар


          • Извинявам се на този, от когото купих 5 варанта, но аз изкарах 20 лв. от бас. Приятел не вярваше, че със сделка за 5лв, портфейла ми ще порасне с 5000

            Коментар


            • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

              Не след 10,след 5 години тая шитня може да не съществува !
              Другата година не се знае какво ще стане ако Тръмп встъпи,той за след 10год говори
              Такъв сляп оптимизъм и откъсване от реалността рядко се вижда !
              Очевидно ще трябва дъгло време за осмисляне от масовика, след плесниците на пазара
              А те идват
              Да наречеш дългосрочна успешна позиция "шитня" е меко казано емоционално .., да се мъчиш да ни наливаш акъл от позиция на по-умен, по-знаещ с почти никакви доводи, е по детски наивно, а да си сменяш ника на всеки "2" години, и за този период да правиш няколко стотин форумни изказвания говори за времето ти/ценостна система/приоритети/семейно възпитание. Така че си се изложил по всички фронтове и упоритото ти участие тук говори за обремененост, от която се възползва някой.. дано не е твой близък .. Импулса в момента са екстра дългосрочна инвестиция, като разбира се след 6 месеца може всичко да се случи, но да предричаш за всички позиции "спадове", и за всяка акция "шитня".. трябва да се поспреш.. Но благодаря ти за енергията и веселието, с които участваш.. Успешна седмица на всички ни, и тук и навсякъде където сме се позиционирали!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                Как не ти омръзна 3-4 години да пишеш глупости, да се заяждаш и да правиш прогнози които не се сбъдват!
                Грешни прогнози нямам или са много малък %.Има прохождащи "инвеститори",на много ниско ниво,които не разбират тези прогнози и после хейтят от злоба ,че били "грешни".Примери бол,Софикс на 600 преди 1 година е такъв
                Изказване на мнение,че дадена акция ще пада, се счита за заяждане само в долнопробните форуми на Балканите,естестено изказват ги тези с ниското ниво.
                Last edited by danetha; 30.07.2024, 07:52.

                Коментар


                • Как не ти омръзна 3-4 години да пишеш глупости, да се заяждаш и да правиш прогнози които не се сбъдват!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение
                    Ходи плаши гаргите
                    Ми те са в темата.
                    А и са вече уплашени,не виждаш ли

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                      Не след 10,след 5 години тая шитня може да не съществува !
                      Другата година не се знае какво ще стане ако Тръмп встъпи,той за след 10год говори
                      Такъв сляп оптимизъм и откъсване от реалността рядко се вижда !
                      Очевидно ще трябва дъгло време за осмисляне от масовика, след плесниците на пазара
                      А те идват
                      Ходи плаши гаргите

                      Коментар


                      • Бягай от темата бе апокалиптик, остави ни на заблудата.

                        Ходи си в Атера и Агрия.
                        И между другото, какво стана с ръстовете предречени у Хима?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от smeh Разгледай мнение
                          Щом и на Импулс не се посвини да се "изкажеш", въпреки компаниите в които са вложили, опита на Мартин, и резултатите, които наблюдаваме.. то те признах! От тук следващите 10 години не мърдам.. ! Не е препоръка за нищо и никого!
                          Не след 10,след 5 години тая шитня може да не съществува !
                          Другата година не се знае какво ще стане ако Тръмп встъпи,той за след 10год говори
                          Такъв сляп оптимизъм и откъсване от реалността рядко се вижда !
                          Очевидно ще трябва дъгло време за осмисляне от масовика, след плесниците на пазара
                          А те идват

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
                            Скоро импулса ще секне
                            Щом и за Импулс не се посвини да се "изкажеш", въпреки компаниите в които са вложили, опита на Николай Мартинов, и резултатите, които наблюдаваме.. то те признах! От тук следващите 10 години не мърдам.. ! Не е препоръка за нищо и никого!
                            Last edited by smeh; 29.07.2024, 15:36.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                              Борбата за привличането на ресурс на БФБ не е лека и никой не е обещавал нещата да се случват винаги гладко и безпроблемно.
                              Не може да се отрече адекватността на мениджмънта, а резултатите се получават винаги след време, но раздвижването на пазара навсякъде е свързано с трудности.
                              Важно е да сме постоянни в нашите решения.

                              Препоръчвам ти на първо време да не бягаш от позицията, но все пак ти си знаеш. Парите са си твои.

                              Успехи!
                              Като му гледам позициите само за тоалетни пише днес в темите, сигурно има "разтройствени проблеми" !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                                Борбата за привличането на ресурс на БФБ не е лека и никой не е обещавал нещата да се случват винаги гладко и безпроблемно.
                                Не може да се отрече адекватността на мениджмънта, а резултатите се получават винаги след време, но раздвижването на пазара навсякъде е свързано с трудности.
                                Важно е да сме постоянни в нашите решения.

                                Препоръчвам ти на първо време да не бягаш от позицията, но все пак ти си знаеш. Парите са си твои.

                                Успехи!
                                Пепи инвестирани пари няма. Само грешни прогнози има. Тук му се очертава поредната греда

                                Коментар

                                Working...
                                X