IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vzhekoff Разгледай мнение

    Подкрепям, и аз познавам лично част от хората и тълмо поради това нюхът ми усеща силен мирис на сирма-2, без едните да имат много общ с другите, освен мотивацията и "близките творчески планове".
    Сладури... единият по долу сънува и му се иска да допълва на 1.30... а ти с другият немски гашник направо фалирахте... хайде поспрете се малко с тези коледни манипулации ефтиниджоски смирете се!да сте пълнили когато е трябвало... борсата не е тук във форума а там в действията в посредниците!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Аз познавам хората от другата страна на тия сделки, и да ме хейтеросвате - няма да ви спаси после
      Няма конкретно, няма неконкретно - следвам парите и нещата лъсват.
      Подкрепям, и аз познавам лично част от хората и тълмо поради това нюхът ми усеща силен мирис на сирма-2, без едните да имат много общ с другите, освен мотивацията и "близките творчески планове".
      Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        ако не познаваш лично(!) хората зад конкретното дружество предмет на тази тема - по-добре не се изказвай неподготвен, защото тези, които ги познаваме (а не сме хич малко) ще те сложим директно в графа 'хейтър'
        Аз познавам хората от другата страна на тия сделки, и да ме хейтеросвате - няма да ви спаси после
        Няма конкретно, няма неконкретно - следвам парите и нещата лъсват.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          1. Капитал през фонда на фондовете / ББР означава просто бъркане в хазната. Ай честито!
          2. Еднорог хубаво, ама на БФБ туй може да стане и с 1 акция, при нейната смешна ликвидност. А после тоя еднорог какво го правим, като няма дейност, доходи - закачаме си го на ревера и се усмихваме глупаво, докато бъркаме в хазната през Фонда на фондовете?
          3. А през това време балъците, дето са налели в нашия еднорог, ги топли и се усмихват още по-глупаво, с тази разлика че не са намазали тлъсти комисиони от фондове-матрьошки.
          ако не познаваш лично(!) хората зад конкретното дружество предмет на тази тема - по-добре не се изказвай неподготвен, защото тези, които ги познаваме (а не сме хич малко) ще те сложим директно в графа 'хейтър'
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
            Не пропускайте и новите компании които още не ги знаем! Имат кеш за до 10-12 нови инвестиции та ще видим колко ще са новите попълнения към Декември.

            Предполагам че и Мартинов ако е искал е можел да надуе двойно оценката и да каже че няма да взема комисионни но явно не е такъв човек.

            За цената всеки иска да вземе колкото може по евтино и ако може да продаде двойно тройно и т.н. Дадоха ни шанс да тръгнем от ниско ниво и вече с времето ако вярваме в компанията да увеличаваме бройките. Ако при следващото увеличение има интерес от фондове то правата които ще се продават ще станат скъпи и няма да има за всички желаещи. В момента само ОББ има сносна бройка и увеличава от време на време.

            +1

            ОББ имат нюх за читави бизнеси
            Last edited by tony1975; 18.12.2021, 13:47.

            Коментар


            • Не пропускайте и новите компании които още не ги знаем! Имат кеш за до 10-12 нови инвестиции та ще видим колко ще са новите попълнения към Декември.

              Предполагам че и Мартинов ако е искал е можел да надуе двойно оценката и да каже че няма да взема комисионни но явно не е такъв човек.

              За цената всеки иска да вземе колкото може по евтино и ако може да продаде двойно тройно и т.н. Дадоха ни шанс да тръгнем от ниско ниво и вече с времето ако вярваме в компанията да увеличаваме бройките. Ако при следващото увеличение има интерес от фондове то правата които ще се продават ще станат скъпи и няма да има за всички желаещи. В момента само ОББ има сносна бройка и увеличава от време на време.


              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                "...Има повече пари, повече фондове (например в България има нова вълна от фонд мениджъри, набрали капитал през Фонда на фондовете), но подобни неща се наблюдават и в другите държави наоколо", казва Стефан Ганчев. Според него това означава и по-голяма конкуренция, а от там по-високи оценки за компаниите. "Всички инвеститори трябва да са по-активни, за да намират най-добрите сделки", допълва партньорът в LAUNCHub Ventures. Според него това изисква и увеличаване на екипа на фонда, като в момента тече такъв процес.

                С еволюцията на екосистемата през последните години се появиха и все повече локални компании с потенциала да достигнат глобален успех. "Виждаме все по-интересни млади компании, с амбициозни основатели, които искат да развият глобални бизнеси и целта им е да станат поне "еднорог" (с пазарна оценка над 1 млрд. долара - бел. ред.)..."
                1. Капитал през фонда на фондовете / ББР означава просто бъркане в хазната. Ай честито!
                2. Еднорог хубаво, ама на БФБ туй може да стане и с 1 акция, при нейната смешна ликвидност. А после тоя еднорог какво го правим, като няма дейност, доходи - закачаме си го на ревера и се усмихваме глупаво, докато бъркаме в хазната през Фонда на фондовете?
                3. А през това време балъците, дето са налели в нашия еднорог, ги топли и се усмихват още по-глупаво, с тази разлика че не са намазали тлъсти комисиони от фондове-матрьошки.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                  “Приятелю” с униформа... запиши се на бегъл курс по български “очаквам “ е доста по различно от това да се “надяваш”... изразявай се правилно,моля те... ще проверя коя ти е била по български.... срамота....! Колкото до това кога продавам аз и кога купувам мисля че отчет на теб най малко дължа...колкото и да ти се иска да знаеш... имам акции и ще продължа да имам.и то не малко..и съм много щастлив че си мислиш че съм продал... явно и информаторите и познатите са за подмяна!
                  Най!
                  , щом казваш...
                  Мисля, че е безмислено да спамим темата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                    Да, да знам...ти си най!


                    Мисля, че ясно се изразих - очакват(надяват се) на 1.30лв, за да влязат в ИмПулса.
                    Ти не продаде ли акцията, докато надъхваше купувачите из форума - какво те интересува, какво си бъбрим тук?
                    Догодина ще излезе отчет и всеки ще си прецени.
                    “Приятелю” с униформа... запиши се на бегъл курс по български “очаквам “ е доста по различно от това да се “надяваш”... изразявай се правилно,моля те... ще проверя коя ти е била по български.... срамота....! Колкото до това кога продавам аз и кога купувам мисля че отчет на теб най малко дължа...колкото и да ти се иска да знаеш... имам акции и ще продължа да имам.и то не малко..и съм много щастлив че си мислиш че съм продал... явно и информаторите и познатите са за подмяна!

                    Коментар


                    • "...Има повече пари, повече фондове (например в България има нова вълна от фонд мениджъри, набрали капитал през Фонда на фондовете), но подобни неща се наблюдават и в другите държави наоколо", казва Стефан Ганчев. Според него това означава и по-голяма конкуренция, а от там по-високи оценки за компаниите. "Всички инвеститори трябва да са по-активни, за да намират най-добрите сделки", допълва партньорът в LAUNCHub Ventures. Според него това изисква и увеличаване на екипа на фонда, като в момента тече такъв процес.

                      С еволюцията на екосистемата през последните години се появиха и все повече локални компании с потенциала да достигнат глобален успех. "Виждаме все по-интересни млади компании, с амбициозни основатели, които искат да развият глобални бизнеси и целта им е да станат поне "еднорог" (с пазарна оценка над 1 млрд. долара - бел. ред.)..."
                      Фондът иска да е най-големият за финансиране за early stage компании в Югоизточна Европа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                        Плевенско/ пловдивски сладур спри да дръкаш глупости Из форума и смени познатите моля те...как ще знаят твойте познати как ще пораснат 8 дружества извън борсови плюс алтерко плюс другите закупени на борсата.?!?!... дори и на боб да хвърлят и гадателки да ползват... дори и мажоритаря няма как да знае резултатите след шест месеца... пак си не адекватен, влез в час малко от малко!
                        Да, да знам...ти си най!


                        Мисля, че ясно се изразих - очакват(надяват се) на 1.30лв, за да влязат в ИмПулса.
                        Ти не продаде ли акцията, докато надъхваше купувачите из форума - какво те интересува, какво си бъбрим тук?
                        Догодина ще излезе отчет и всеки ще си прецени.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                          Дано!
                          Аз имам познати, които очакват догодина увеличението да е около 1,30(което ми се вижда малко) но нека видим развитието и новите придобивки.
                          Плевенско/ пловдивски сладур спри да дръкаш глупости Из форума и смени познатите моля те...как ще знаят твойте познати как ще пораснат 8 дружества извън борсови плюс алтерко плюс другите закупени на борсата.?!?!... дори и на боб да хвърлят и гадателки да ползват... дори и мажоритаря няма как да знае резултатите след шест месеца... пак си не адекватен, влез в час малко от малко!
                          Last edited by Scottie Pippen; 17.12.2021, 21:53.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            Нямам идея, на една от изявите им за ИПо-то, коментирайки че в ЕС на пазарите за стартиращи компании могат да се наберат 8млн евро, споменаха че ще има и последващи увеличения на капитала, като първото може да е най-рано след 12месеца(такива били правилата).
                            Ясно, благодаря !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              Кога догодина се очаква това увеличение, че нещо ми се губи информацията ?
                              Нямам идея, на една от изявите им за ИПо-то, коментирайки че в ЕС на пазарите за стартиращи компании могат да се наберат 8млн евро, споменаха че ще има и последващи увеличения на капитала, като първото може да е най-рано след 12месеца(такива били правилата).

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                Дано!
                                Аз имам познати, които очакват догодина увеличението да е около 1,30(което ми се вижда малко) но нека видим развитието и новите придобивки.
                                Кога догодина се очаква това увеличение, че нещо ми се губи информацията ?

                                Коментар

                                Working...
                                X