IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    Дано!
    Аз имам познати, които очакват догодина увеличението да е около 1,30(което ми се вижда малко) но нека видим развитието и новите придобивки.
    На мен ми се вижда ниско но все пак ще трябва човек да има права за да купи акции от увеличението. Ако повечето си запишем акциите то ще останат малко права за нови акциионери.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Силен ръст при Илевън, а при HRC направо мини еуфория, вероятно една от причините, че Импулса стои в забвение е че първите две са стартирали доста по-рано и имат готови птички за полет...
      Да видим да кога ще изоставаме тук
      Времето ще покаже кой от фондовете е по добър. Мога да кажа доста и за трита но няма смисъл да дразня колегите които са инвестирали в Илевън и HR. Нека всеки сам си преценя рисковете във всяка една от трите и умната

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        На ИмПулса явно пулса му е все още слаб ! Имам и очаквам добри новини и тук !
        Дано!
        Аз имам познати, които очакват догодина увеличението да е около 1,30(което ми се вижда малко) но нека видим развитието и новите придобивки.

        Коментар


        • Забелязвам че Импулс стана като скачен съд с Алтерко,което не ме кефи много.......обезличава останалите инвестиции някакси

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Силен ръст при Илевън, а при HRC направо мини еуфория, вероятно една от причините, че Импулса стои в забвение е че първите две са стартирали доста по-рано и имат готови птички за полет...
            Да видим да кога ще изоставаме тук
            На ИмПулса явно пулса му е все още слаб ! Имам и очаквам добри новини и тук !

            Коментар


            • Силен ръст при Илевън, а при HRC направо мини еуфория, вероятно една от причините Импулса да стои в забвение е защото първите две са стартирали доста по-рано и имат готови птички за полет...
              Да видим да кога ще изоставаме тук
              Last edited by tony1975; 17.12.2021, 16:15.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vzhekoff Разгледай мнение
                Сирма 2 ?
                Не точно, Сирма има цяла армия програмисти, производствено дружество с фундамент

                Коментар


                • Сирма 2 ?
                  Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                    Здравейте в този мрачен неделен ден
                    Разлеждам участниците в beamup lab и виждам две дружества/ А4Е и Браузуейв /, които са в портфейла на импулса.
                    Някой има ли инфо дали ще има листване на тези дружества на beam пазара?
                    Най вероятно ще има, но не се знае кога

                    Коментар


                    • Здравейте в този мрачен неделен ден
                      Разлеждам участниците в beamup lab и виждам две дружества/ А4Е и Браузуейв /, които са в портфейла на импулса.
                      Някой има ли инфо дали ще има листване на тези дружества на beam пазара?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                        Аз пък се надявам, че декември ще придобият дялове в 3-4 интересни компании и по-скоро цената да подмине 1,5лв, за да погледнем вече към 2лв.
                        Тия интересни компании въобще на печалба ли са?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Нормално, скоро ще излапкат вашите парички и ще минат на усвояване на евро-фондове (не че не ги усвояваха и не лапкаха парите на данъкоплатците през ББР и досега).
                          Аз пък се надявам, че декември ще придобият дялове в 3-4 интересни компании и по-скоро цената да подмине 1,5лв, за да погледнем вече към 2лв.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение


                            "Марин Шишев
                            финансист
                            В съвета на директорите на фонда "ИмПулс" на Виктор Манев и Николай Мартинов, има участия в няколко дружества в Разград и Варна."
                            Нормално, скоро ще излапкат вашите парички и ще минат на усвояване на евро-фондове (не че не ги усвояваха и не лапкаха парите на данъкоплатците през ББР и досега).

                            Коментар




                            • "Марин Шишев
                              финансист
                              В съвета на директорите на фонда "ИмПулс" на Виктор Манев и Николай Мартинов, има участия в няколко дружества в Разград и Варна."
                              Хора с експертиза и кариера в различни области, основно от частния сектор, са в авангарда на формацията на Кирил Петков и Асен Василев
                              Last edited by tony1975; 05.12.2021, 06:54.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                                Илевън са близо до екзит на няколко позиции а тук още не са похарчили парите от увеличението....Има разлика.
                                Право в Десятката. Илевън са много по-напред. Като гледам тези SAFE инструменти с които са работили от преди години които са били известни само в САЩ, Канада и Израел. У нас вероятно още не се изучават. Мисля че са добри и заслужават доверието.
                                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X