IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение
    Изоставането е сериозно. Що така бе Миме.
    Щото Неохима пада

    Коментар


    • Изоставането е сериозно. Що така бе Миме.

      Коментар


      • https://www.fintechfutures.com/2023/...-storied-data/

        Коментар


        • Impulse Growth
           

          Коментар


          • Твърде плахо все още, но идва времето на "бутането с лакти"
            Какво ли ще стане, когато "индийците" станат конче с рогче и Сториед дата бъдат забелязани на някоя чужда борса? Аз си чакам
            Ей, да не сметнете бръщолевенията ми за някаква препръка
            Last edited by polax; 21.08.2023, 08:59.

            Коментар


            • Нещо бавничко се придвижваме тук

              Коментар


              • Следваща среща с инвеститорите:
                23 август 2023 г.,16:00 ч., онлайн

                Promoto.bg
                Storied Data

                https://www.impulsegrowth.eu/webinar/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение


                  Ето ви бързите сметки на база платените дивиденти миналата година (цифирете за закръглени):
                  - от шменти капели имате около 35 000 акции (три пъти го смятах да не съм объркал една нула, ма не съм, толкова са) - 1,2 милион лева
                  - от Спиди имате 1600 акции - 200 000 лева
                  - от Телематик имате 20 000 акции - 300 000 лева
                  - от БФБ имате 60 000 акции - 500 000 лева
                  - от Телелинк имате 35 000 акции - 300 000 лева
                  - от Морганика имате 4000 акции - 50 000 лева
                  - от Дискордиа имате 6000 акции, които оценявате на 1 милион лева (цялата компания идва към 300 милиона, което е да речем релевантно)

                  Т.е. от тези, които могат да бъдат оценени, цената идва 3,5 милиона. Останалите, дето не са оценени от пазара, идват за още толкова. Това много ли е, малко ли е - всеки сам си преценЯ

                  успех!

                  Добра работа, колега. Похвала, където похвала се дължи. Ако не друго, поне двете най-тежки позиции са в двете най-перспективни компании (каквато парадоксално се явява едно държавно дружество). Тук съм с 2% от акаунта в Елана заради Дискордиа, за веселбата и от FOMO, че нямах никакви венчър инвестиции. На̀, сега имам... дялове в Имвенчърите

                  Коментар



                  • ИмПулс I АД-София
                    Друга нерегулирана информация16:36
                    Обзор на дейността за второ тримесечие на 2023 г.
                    Прикачени файлове:
                    Обзор на дейността за второ тримесечие на 2023 г.

                    Коментар



                    • Хайде да минава тук това увеличение, че вече задържа цената май...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Понеже си пич, но те мързи да върнеш няколко страници назад, а аз давах цифрите, ще ги постна отново - ще спестя частта с късането на залъка, щото някои познати на мажото тук се дразнят:

                        Ето ви бързите сметки на база платените дивиденти миналата година (цифирете за закръглени):
                        - от шменти капели имате около 35 000 акции (три пъти го смятах да не съм объркал една нула, ма не съм, толкова са) - 1,2 милион лева
                        - от Спиди имате 1600 акции - 200 000 лева
                        - от Телематик имате 20 000 акции - 300 000 лева
                        - от БФБ имате 60 000 акции - 500 000 лева
                        - от Телелинк имате 35 000 акции - 300 000 лева
                        - от Морганика имате 4000 акции - 50 000 лева
                        - от Дискордиа имате 6000 акции, които оценявате на 1 милион лева (цялата компания идва към 300 милиона, което е да речем релевантно)

                        Т.е. от тези, които могат да бъдат оценени, цената идва 3,5 милиона. Останалите, дето не са оценени от пазара, идват за още толкова. Това много ли е, малко ли е - всеки сам си преценЯ

                        Самите Импулс си дават техни си стойности, като не казват точно колко % имат от даденото дружество, а колко % от тяхната инвестиция (или на Имвенчър 1 или 2) е в дадената компания. Така се получава объркване - Поглеждаш, че 30% от ЧСИ (това предполагам, че е чеиста стойност на инвестицията) в шменти капели и си викаш - уау, те тука ударихме кьоравото (страхотен израз). А реалността е малко по-различна и съм ти я посочил в по-горните сметки. Вече новите компании колко струват, е въпрос, на който не мога да дам отговор.

                        П.С. Конкретно на въпроса ти - 3.5% от акции клас А в Имвенчър 1 и 44.4% от акции клас А в Имвенчър 2 - страница 19 и 20 от годишния финансов отчет за 2022, публикуван на сайта им - https://www.impulsegrowth.eu/finance-reports-2023/.

                        успех!
                        Много благодаря! Този пост съм го виждал. Просто знам, че колегата има в компанията и затова го попитах за дяловете им в двата Имвенчъра, за да сметна ориентировъчно, колко са им парите в Шели. Далеч съм от влизане в компанията, но едни груби сметки могат да ме провокират де се завровя из книжата им.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                          Колега, понеже сте по-навътре в Импулса, той какъв дял държи във всеки от Имвечърите?
                          Понеже си пич, но те мързи да върнеш няколко страници назад, а аз давах цифрите, ще ги постна отново - ще спестя частта с късането на залъка, щото някои познати на мажото тук се дразнят:

                          Ето ви бързите сметки на база платените дивиденти миналата година (цифирете за закръглени):
                          - от шменти капели имате около 35 000 акции (три пъти го смятах да не съм объркал една нула, ма не съм, толкова са) - 1,2 милион лева
                          - от Спиди имате 1600 акции - 200 000 лева
                          - от Телематик имате 20 000 акции - 300 000 лева
                          - от БФБ имате 60 000 акции - 500 000 лева
                          - от Телелинк имате 35 000 акции - 300 000 лева
                          - от Морганика имате 4000 акции - 50 000 лева
                          - от Дискордиа имате 6000 акции, които оценявате на 1 милион лева (цялата компания идва към 300 милиона, което е да речем релевантно)

                          Т.е. от тези, които могат да бъдат оценени, цената идва 3,5 милиона. Останалите, дето не са оценени от пазара, идват за още толкова. Това много ли е, малко ли е - всеки сам си преценЯ

                          Самите Импулс си дават техни си стойности, като не казват точно колко % имат от даденото дружество, а колко % от тяхната инвестиция (или на Имвенчър 1 или 2) е в дадената компания. Така се получава объркване - Поглеждаш, че 30% от ЧСИ (това предполагам, че е чеиста стойност на инвестицията) в шменти капели и си викаш - уау, те тука ударихме кьоравото (страхотен израз). А реалността е малко по-различна и съм ти я посочил в по-горните сметки. Вече новите компании колко струват, е въпрос, на който не мога да дам отговор.

                          П.С. Конкретно на въпроса ти - 3.5% от акции клас А в Имвенчър 1 и 44.4% от акции клас А в Имвенчър 2 - страница 19 и 20 от годишния финансов отчет за 2022, публикуван на сайта им - https://www.impulsegrowth.eu/finance-reports-2023/.

                          успех!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                            Колега, понеже сте по-навътре в Импулса, той какъв дял държи във всеки от Имвечърите?
                            Привет, за съжаление в момента не мога да отделя време да потърся информацията - вижте тук(разпределение на портфолиото е разработено от Сториед дата):
                            https://www.impulsegrowth.eu/portfolio/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                              Ако не бъркам:
                              Имвенчър 1 има малко над 123к броя
                              Имвенчър 2 има малко над 68к бройки

                              Успех!
                              Колега, понеже сте по-навътре в Импулса, той какъв дял държи във всеки от Имвечърите?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                                Тони, Импулс колко акции имат на Шели?
                                Ако не бъркам:
                                Имвенчър 1 има малко над 123к броя
                                Имвенчър 2 има малко над 68к бройки

                                Успех!

                                Коментар

                                Working...
                                X