IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
    [ATTACH=CONFIG]n4132797[/ATTACH]
    Всичко много хубаво, ама днес цената е 1.25 и не е като да препуска нагоре.

    Коментар


    • Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	2
Size:	72.9 КБ
ID:	4132797
      Attached Files

      Коментар


      • Виваком и Болерон явно вече работят заедно Виваком онлайн застраховки - Гражданска отговорност | Vivacom

        Коментар


        • За участие в програмата Kármán могат да кандидатстват фирми от космическите технологии, мобилността и търговията, които ще получат 300 хил. евро срещу 10% дял

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение

            Факт е, че оповестяват вложените пари в компаниите, но не говорят за придобити проценти. Вие си правете изводите.

            НЕ стана ясно, имам ли възможността да не си правя точно вашите изводи? Вероятно ще ми препоръчате да си взема от вашите ценни книги?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от spirodur Разгледай мнение

              16.40%
              Де да беше така...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                Може би чухте, че следят форума и ви отговориха.
                Да, да. Даже два пъти отговори г-н Мартинов. Но аз пак не разбрах. В отчета за 2022г на Имвенчър 2, само на Storied data, не е даден процента от капитала, който е придобит. Ако трябва да чакам до септември 2024, за да впишат в ТР годишния отчет за 2023 ми идва малко множко. А това което виждам на сайта, доколкото разбирам, е % на инвестицията спрямо капитала на Имвенчър 2, което не ми върши никаква работа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                  Колега, изказването ви е крайно несериозно и граничи с вицовете.

                  В тая връзка, смятате. ли, че дружество, което се финансира чрез БФБ е част от "сивата икономика" на Р. България и трябва да се крие зад произволни определения за измислена "конфиденциалност"?

                  Когато се финансират - нямат ли подобни скрупули и пазят ли "конфиденциалност", или всички знаят правилните сметки, по които превеждат "сухото"?
                  Факт е, че оповестяват вложените пари в компаниите, но не говорят за придобити проценти. Вие си правете изводите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение

                    Не мисля, че на този етап имат правото да разпространят такава информация. Вероятно имат клаузи за конфеденциалност.

                    Колега, изказването ви е крайно несериозно и граничи с вицовете.

                    В тая връзка, смятате. ли, че дружество, което се финансира чрез БФБ е част от "сивата икономика" на Р. България и трябва да се крие зад произволни определения за измислена "конфиденциалност"?

                    Когато се финансират - нямат ли подобни скрупули и пазят ли "конфиденциалност", или всички знаят правилните сметки, по които превеждат "сухото"?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение

                      Колега, бихте ли задали въпрос за % участие на Имв.2 в Storied data, че аз не зная дали ще се ориентирам как се задават въпросите. Пък и да не се повтаряме, сигурен съм, че ще го зададеш и без моята молба
                      Може би чухте, че следят форума и ви отговориха.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение

                        Колега, бихте ли задали въпрос за % участие на Имв.2 в Storied data, че аз не зная дали ще се ориентирам как се задават въпросите. Пък и да не се повтаряме, сигурен съм, че ще го зададеш и без моята молба
                        16.40%

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение

                          Колега, бихте ли задали въпрос за % участие на Имв.2 в Storied data, че аз не зная дали ще се ориентирам как се задават въпросите. Пък и да не се повтаряме, сигурен съм, че ще го зададеш и без моята молба
                          Не мисля, че на този етап имат правото да разпространят такава информация. Вероятно имат клаузи за конфеденциалност.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            В 16:00 започва уебинара - гости Бианор и Хидродженера
                            Колега, бихте ли задали въпрос за % участие на Имв.2 в Storied data, че аз не зная дали ще се ориентирам как се задават въпросите. Пък и да не се повтаряме, сигурен съм, че ще го зададеш и без моята молба

                            Коментар


                            • В 16:00 започва уебинара - гости Бианор и Хидродженера

                              Коментар


                              • ИмПулс I АД-София
                                Друга нерегулирана информация
                                14:56
                                Обзор на дейността за трето тримесечие на 2023 г.
                                Прикачени файлове: Обзор на дейността за трето тримесечие на 2023 г.


                                Storied Data
                                През периода компанията работи активно по фунията на продажби като през
                                Q3 2023 конвертира в плащащ клиент ключов играч във финансовия сектор на
                                Европейско ниво, а в напреднал етап на преговори е с още 5 потенциални
                                клиента. В допълнение, компанията инвестира в разширяването на търговската
                                си мрежа като вече има партньорства с италиански, испански и гръцки
                                интегратори, които алокират маркетинг бюджети за платформата.

                                През м. юли Storied Data финализира инвестиционният си рунд с японски,
                                американски и швейцарски ангел-инвеститори, като компанията очаква откриване
                                на нов рунд за финансиране в края на годината. Финансирането е при оценка на
                                компанията над 2х спрямо миналогодишния рунд. Инвестицията ще бъде
                                използвана за растеж на продажбите и за маркетинг инициативи. Очаква се
                                инвеститорите да имат стратегическа роля за разширяване на продажбите към
                                японския и европейските финансови пазари.
                                Last edited by tony1975; 27.11.2023, 15:05.

                                Коментар

                                Working...
                                X