IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение
    Някой утре за кафе 9.00?
    Малко ми е рано, но ще направя всичко възможно, за да дойда.

    Коментар


    • Някой утре за кафе 9.00?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        Интересно какво налага този начин на работа освен комисионните? Импулс вече е учреден и работи повече от година, не би ли трябвало ресурса да се инвестира директно и да не се налива в такси и комисионни тук, там?
        На уебинара по време на ИПО-то (потърси го мисля че трябва да има запис ) Мартинов обясняваше защо е така,според него така се спестяват разходи , но истината е че и на мен не ми стана ясно защо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

          Понеделник на срещата с инвеститорите мисля че споменаха, че ще е през Имвенчър 3
          Интересно какво налага този начин на работа освен комисионните? Импулс вече е учреден и работи повече от година, не би ли трябвало ресурса да се инвестира директно и да не се налива в такси и комисионни тук, там?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
            Някой да е срещал инфо парите от увеличението директно ли ще се инвестират или ще минат през бъдещият Имвенчър 3 ?
            Понеделник на срещата с инвеститорите мисля че споменаха, че ще е през Имвенчър 3

            Коментар


            • Някой да е срещал инфо парите от увеличението директно ли ще се инвестират или ще минат през бъдещият Имвенчър 3 ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yordan_Nickolov Разгледай мнение

                Според мен грешка беше, че не споменаха цифрата с печалбата за тримесечието. А трябваше с нея да започнат. Да, има я в доклада качен в х3, но като се сподели пред повече хора определено би бил променил сантимента. 1млн за деветте месеца според мен не е никак зле. Дори и предвид факта, че не са излизали от някоя от компаниите.
                Печалбата няма никакво значение тук точно, докато тя не започне да се разпределя като дивидент както е по проспект. Печалба от преоценки трудно ще се разпредели. Основният проблем на позицията остава инженеринга с другите фондове, които с са по-предно кранче по тръбата и ще приберат лъвския пай...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yordan_Nickolov Разгледай мнение

                  Според мен грешка беше, че не споменаха цифрата с печалбата за тримесечието. А трябваше с нея да започнат. Да, има я в доклада качен в х3, но като се сподели пред повече хора определено би бил променил сантимента. 1млн за деветте месеца според мен не е никак зле. Дори и предвид факта, че не са излизали от някоя от компаниите.
                  Мисля, че имаше голям, който излиза от много време и едва ли нещо ще го спре докато не се разпродаде.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                    Някой не вярва в светлото бъдеще....
                    Според мен грешка беше, че не споменаха цифрата с печалбата за тримесечието. А трябваше с нея да започнат. Да, има я в доклада качен в х3, но като се сподели пред повече хора определено би бил променил сантимента. 1млн за деветте месеца според мен не е никак зле. Дори и предвид факта, че не са излизали от някоя от компаниите.

                    Коментар


                    • Някой не вярва в светлото бъдеще....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                        Всичко е много хубаво но на акцията и либсва сантимент и дивидент и май не се очаква това да се промени скоро

                        Е те тогава става интересно;- на акцията (разбирай булката) и либсва сантимент(друг кога е хареса) и дивидент (пък и чуят зестрата)...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                          Всичко е много хубаво но на акцията и либсва сантимент и дивидент и май не се очаква това да се промени скоро
                          всеки сам си преценЯ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от p Разгледай мнение

                            Всичко много хубаво, ама днес цената е 1.25 и не е като да препуска нагоре.
                            Всичко е много хубаво но на акцията и либсва сантимент и дивидент и май не се очаква това да се промени скоро

                            Коментар


                            • Трябва да се направи оценка къде би била цената на акцията след 12м, а с тези темпове на ръст между 18% - 20% годишно отиваме на 1.50. Да не говорим, че в момента акцията също е леко подценена.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от p Разгледай мнение

                                Всичко много хубаво, ама днес цената е 1.25 и не е като да препуска нагоре.
                                Ами ще можем да купим още малко евтини хартийки тук, преди да препуснат. Има една цифра в доклада за дейността, която ми хареса доста. Ще видим какво ще донесе бъдещето тук.

                                Коментар

                                Working...
                                X