IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Телелинк Бизнес Сървисис груп АД (TBS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Boncho Разгледай мнение

    Правилно. ЯВНО МАНИПУЛИРАНЕ на пазара. И то доста нагло. КФН спи ли? Или като снимката на трите маймуни, със запушени очи, уши и уста????
    Кое точно е "манипулиране"? Че някакви хора са си купили акции на регулиран пазар ли? Айде по-сериозно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Хаха, според бюлетина на ЦД са "напечатали" 26 нови акционери в петък! Имах аз съмнение какво стои зад тия многобройни дребни сделки, ама чак толкова показно и нагло ПРАВЕНЕ на акционери не ми се вярваше че се случва.
      НО, явно мерака за Софикс е по-голям от благоприличието
      Правилно. ЯВНО МАНИПУЛИРАНЕ на пазара. И то доста нагло. КФН спи ли? Или като снимката на трите маймуни, със запушени очи, уши и уста????

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Хаха, според бюлетина на ЦД са "напечатали" 26 нови акционери в петък! Имах аз съмнение какво стои зад тия многобройни дребни сделки, ама чак толкова показно и нагло ПРАВЕНЕ на акционери не ми се вярваше че се случва.
        НО, явно мерака за Софикс е по-голям от благоприличието
        Хи хи. Недей така с лошото. Нека преди да кандидатстваме във Франкфурт да минем и през Софка за да вдигне малко рейтинга и на Бг пазара.
        Пък и защо Доверие и Стара планина с няколко десетки активни инвеститори и с хиляди мъртви души да са в индекса?
        Last edited by MrSi; 16.02.2021, 20:46.
        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Хаха, според бюлетина на ЦД са "напечатали" 26 нови акционери в петък! Имах аз съмнение какво стои зад тия многобройни дребни сделки, ама чак толкова показно и нагло ПРАВЕНЕ на акционери не ми се вярваше че се случва.
          НО, явно мерака за Софикс е по-голям от благоприличието

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
            Възможен е договор с Луфтханза
            Има съобщение в x3news
            Абе ЧИТАВОТО си е Читаво и това си е.

            Апокалиптиците може да пият студена вода.
            Има добра новина, но пък има и огромно предлагане на хартии .
            Нека някой техничар да се изкаже ако се наеме.
            Нов тренд или двоен / троен връх ?
            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

            Коментар


            • Възможен е договор с Луфтханза
              Има съобщение в x3news
              Абе ЧИТАВОТО си е Читаво и това си е.

              Апокалиптиците може да пият студена вода.
              Last edited by MrSi; 15.02.2021, 23:55.
              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

              Коментар


              • Никой не коментира отчета. Само 69 процента ръст на печалбата. Очаквах повече
                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                Коментар


                • Тук продължаваме да катерим ей така - тихомълком. Добре че камилчетата повярваха на пишман инвеститори та им взехме хартиите без пари. Сега къде ли държат кеша ?
                  Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                    Изкупиха обратно 9300 броя за около 100К
                    Малка поправка, 8700 броя!

                    Коментар


                    • Изкупиха обратно 9300 броя за около 100К

                      Коментар


                      • Пожелавам на Телелинк да продължават да показват добри финансови резултати! Да не се окаже, че печалбите са били само заради предлагането и дано не възпримеат маниера на други сини чипове, на които всяка година им е крив космоса (винаги имат независещи от тях причини да не си изпълняват бизнес плановете).

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                          Бих казал браво на всеки, който успее да привлече чуждестранни инвеститори в БГ, без значение дали говорим за стратегически или финансов. До вчера хейтихте, че ще е някой наш пенсионен фонд, накрая излиза че е британски инвестиционен фонд, ама защо пък да не продължите с хейта. БГ реалити ...
                          Dow Jones 26,732.38 -555.80 -2.04%
                          S&P 500 3,234.90 -80.67 -2.43%
                          Nasdaq 10,623.07 -340.57 -3.11%
                          S&P 500 VIX 29.21 +2.35 +8.75%
                          без коментар!
                          IM d best

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                            Ок, няма да мислим, само ще блеем.
                            Важно е мисленето да не е на ниво - животинките дето блеят

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                              Бих казал браво на всеки, който успее да привлече чуждестранни инвеститори в БГ, без значение дали говорим за стратегически или финансов. До вчера хейтихте, че ще е някой наш пенсионен фонд, накрая излиза че е британски инвестиционен фонд, ама защо пък да не продължите с хейта. БГ реалити ...
                              Ок, няма да мислим, само ще блеем.

                              Коментар


                              • Бих казал браво на всеки, който успее да привлече чуждестранни инвеститори в БГ, без значение дали говорим за стратегически или финансов. До вчера хейтихте, че ще е някой наш пенсионен фонд, накрая излиза че е британски инвестиционен фонд, ама защо пък да не продължите с хейта. БГ реалити ...

                                Коментар

                                Working...
                                X