IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Телелинк Бизнес Сървисис груп АД (TBS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

    Браво на това, че идва чужда пара на БФБ. Get it?
    Нещо ми насмърдява тази сделка. Не че дружеството е лошо, напротив.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

      Браво на това, че идва чужда пара на БФБ. Get it?
      Идва къде в Бг компания, на пазара или в Мажо, който организира всичко? После нали сте виждали как излизат?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

        Браво на кой!???!? На купувача или на мениджмънта на Телелинк
        Браво на това, че идва чужда пара на БФБ. Get it?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
          От мен БРАВО!

          Интересен купувач!
          Utilico Emerging Markets Trust plc is a large British investment trust dedicated to investments in infrastructure, utility and related sectors in the emerging markets. Established in 2005, Utilico Emerging Markets Trust is a listed on the London Stock Exchange.
          Браво на кой!???!? На купувача или на мениджмънта на Телелинк

          Коментар


          • От мен БРАВО!

            Интересен купувач!
            Utilico Emerging Markets Trust plc is a large British investment trust dedicated to investments in infrastructure, utility and related sectors in the emerging markets. Established in 2005, Utilico Emerging Markets Trust is a listed on the London Stock Exchange.

            Коментар


            • Тук съм казал. В момента има организирана маса и ядене от Пенсионните. На нея ядат в ъгъла - продавачите, ИПето и свързаните с тях вътрешари, е има и някои любители на покера и тука има тука нема.
              Пенсионните казват, кога разтурят яденето и седянката. Кой станал от масата станал, за останалите празните купанки. Не продължават дълго тези седянки, обикновено седмица до месец след угощавката вече няма и помен и започват игрите на глада.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                Ако е пенсионен фонд, ще се разбере. Сигурно са продали преди това албена на 22 и сирма на 0.40 за да си купи телелинк на 40% над цената от миналия месец. Тива трябва да се разследва
                ще се разбере кой, но едно е ясно в момента - "купил си е предприятие на 9-ти септември" образно казано - нищо че днес е 21 септември!!!! ДАКС -4,4%, ЕсЕндПи500 -2,55%, а ДАУто -3,02% "Честито" на купувача и посдравления на мажоритаря - шапка му свалям
                IM d best

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                  Искам да знам, кое Пенсионно купи за 8 милиона, за да съм сигурен, че партидата ми НЕ е при него.
                  Ако е пенсионен фонд, ще се разбере. Сигурно са продали преди това албена на 22 и сирма на 0.40 за да си купи телелинк на 40% над цената от миналия месец. Тива трябва да се разследва

                  Коментар


                  • Сигурно ще си по-спокоен ако фонда ти в последните години е бил активен купувач на ' подценени ' активи като FIB, BGX и други от суфлекса
                    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                    Коментар


                    • Искам да знам, кое Пенсионно купи за 8 милиона, за да съм сигурен, че партидата ми НЕ е при него.

                      Коментар


                      • 9 милиона минаха вече.

                        Коментар


                        • Каква символика само: 666, числото на звяра!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                            Балонът в САЩ ли? Със сигурност. Въпросът е, че не можем да знаем кога точно ще се случи, дали вече е започнало или тепърва предстои,но е сигурно че ще се случи. Оценки на компании от по 40-50, че дори 100 пъти продажбите няма как да го приема за устойчиво.
                            Оценки 40-50 и 100 ми припомниха балонът у нас 2007.
                            Оттогава като че ли спрях да гледам оценка през продажби и втвърдих критериите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                              АБЕ ЧАКАЙТЕ МАЛКО, ДА МИНАТ 3-4 ГОДИНИ ПОНЕ ТОГАВА МУ СЛАГАЙТЕ ЕМБЛЕМА ЧИТАВО
                              Мистър Кейн, няма кой да чака толкова, това все пак се води тех, компания След 3-4 г не се знае кой накъде.

                              Коментар


                              • Понеже не знаех нищо за тази фирма, един бърз поглед ми говори, че добре работи и е работила с държавни и общински пари. Вероятно това е, което и е носила големите приходи през годините.
                                Изводите всеки за себе си.

                                Коментар

                                Working...
                                X