IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Телелинк Бизнес Сървисис груп АД (TBS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    Не се намери смелчага, но е видно че ни пускат по пързалката на вътрешните си въображения!
    Е утре заран Ке светне нема да се елангат
    Мисля. Че от третият път им се получи... ще стане акция най накрая...много сделки много спекуланти добри очаквания дивиденти.... май слагат край на мишкуването с грижа към дребният инвеститор а не мажо сам да си я играе акцията... пожелавам им от сърце успех и да са вторите след алтерко на Франкфурт листнати и оценени подобаващо!

    Коментар


    • Бързо приключи тук

      Коментар


      • Не се намери смелчага, но е видно че ни пускат по пързалката на вътрешните си въображения!
        Е утре заран Ке светне нема да се елангат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          По скоро ми е интересно колко са айсбергите отдолу?а на кой са...съвсем е друга тема
          Пробвай ако имаш 900бр. на аукциона пусни продава на 13,5 и ще ги видиш- последен шанс днес в 16,55

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
            Още от сега чакат 212 хил. акции на 13,50 лв. Ще е интересно дали ще има друг нов чуждестранен инвеститор, например, или този, който последно изкупи почти целия транш, би увеличил дела си.
            По скоро ми е интересно колко са айсбергите отдолу?а на кой са...съвсем е друга тема

            Коментар


            • Още от сега чакат 212 хил. акции на 13,50 лв. Ще е интересно дали ще има друг нов чуждестранен инвеститор, например, или този, който последно изкупи почти целия транш, би увеличил дела си.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Isabella Oronova Разгледай мнение
                Любомир Леков, основател на investor.bg и дългогодишен инвеститор, покани на разговор в YouTube канала си Иван Житиянов, изпълнителен директор на Телелинк Бизнес Сървисис Груп, за да обсъдят свободно и откровено как се прави бизнеса на компанията, как мениджърският екип се е развил и на какво се базира вярата им в поставените прогнози и цели.

                Можете да видите видеото в канала на Любомир Леков
                Да обясни защо не плащат на контракторите си тоя, не да ръси мозък

                Коментар


                • Любомир Леков, основател на investor.bg и дългогодишен инвеститор, покани на разговор в YouTube канала си Иван Житиянов, изпълнителен директор на Телелинк Бизнес Сървисис Груп, за да обсъдят свободно и откровено как се прави бизнеса на компанията, как мениджърският екип се е развил и на какво се базира вярата им в поставените прогнози и цели.

                  Можете да видите видеото в канала на Любомир Леков
                   

                  Коментар


                  • За разлика от дървения пазар ( щото beam до колкото знам е ГРЕДА на Английски )
                    тук поне изглежда е най- прозрачния пазар - обявяват на колко ще изсипят за разлика от Алтерко например при които голям акционер изсипа на 6.5 и само някои се наредиха , както и при всички останали които никога не обявяват кога ще продават .
                    При Телелинк ясно се вижда че при прозрачна процедура онзи който иска да изсипе на определена цена и го обяви публично може да вземе много повече благодарение на състезателните поръчки, вместо тихомълком да договаря пакети.

                    Адмирации за мажоритарите - винаги обявяват кога , колко и на каква цена ще се продава, без вътрешнярски изпълнения.
                    Last edited by MrSi; 06.06.2021, 01:22.
                    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                    Коментар


                    • По отношение на Франкфурт, по време на презентацията на финансовите резултати през седмицата г-н Житиянов каза, че вероятността листването да не се случи в близко бъдеще е 60-70%. Двойното листване изисква доста усилия. Анализирали и възможности за други борси.

                      Коментар


                      • EДНА ОТ ПРЕДПОЛАГАЕМИТЕ ХИПОТЕЗИ защо сега ще продават допълнително количество собствени акции: може би имат повече (вътрешна) информация от нас; може би акцията загуби темпо в сравнение с "Алтерко", както на БФБ, така и по отношение на емитиране във Франкфурт. Нямам акции, но бих купил малко за цвят на портфейла ако падне на 11 - 12 лв. в края на предлагането като се види, че не върви на искана цена 13,50 лв.?
                        НЕ Е ПРЕПОРЪКА за търговия, а само собствени размишления на собствен риск и профит.

                        Коментар


                        • Защо като има толкова перспективи - основните собственици искат да продават?
                          Житиянов ме изненада с отговора си.
                          Смело момче, защото знам, че мажо е психо - яко креши на мениджърите си. Може би наистiна Л. Минчев е извън играта?
                          Отговорът е към края на интервюто, но цялото ми бе интересно да гледам!

                          https://youtu.be/O740LmpS0Kc
                          Last edited by Point of view; 05.06.2021, 21:08.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                            Росен Даскалов търсеше 2 млн. лв., които не му достигат за неговата фирма, едва ли има 12 млн. излишни(за колкото се предлагат акции на ТБС) и намерение да ги инвестира в друга фирма...
                            Аз пък си мисля, че ако искаха да приберат всички акции, просто щяха да ги приберат със "тайна" сделка, вместо да обявяват публично, че ще продават и който иска да може да купи...
                            Човече.. незнам защо се втурнахте да браните хора действащи над правилата
                            Самата госпожа Оронова я боли онаци работа в събота за спекулантските неволи
                            Събота и Неделя са почивен ден за г-жа Оронова. Направете и вие като нея - вземете си почивен ден

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение

                              Ако пък толкова държите да си приберете всичките акции, които уж предлагате, не считате ли за по-логично директно да се разберете с Росен Даскалов за вашата "колективна" поръчка и да не губите времето и усилията на публиката?
                              Росен Даскалов търсеше 2 млн. лв., които не му достигат за неговата фирма, едва ли има 12 млн. излишни(за колкото се предлагат акции на ТБС) и намерение да ги инвестира в друга фирма...
                              Аз пък си мисля, че ако искаха да приберат всички акции, просто щяха да ги приберат със "тайна" сделка, вместо да обявяват публично, че ще продават и който иска да може да купи...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Isabella Oronova Разгледай мнение

                                Привет, това е документът за допускане до търговия от БФБ: https://www.elana.net/ckfinder/userf...am-ipo.pdf.pdf . Тук са правилата на Beam: https://www.bse-sofia.bg/bg/beam-market-rules

                                Процедурата е проведена съгласно правилата.
                                Госпожо Оронова,

                                В посочените от вас правила за BEAM пазара никъде не е посочено, че може да се подава "колективна" поръчка.
                                Ако трябва да бъда съвсем конкретен - в част IV "Правила за търговия" в членовете от 8 до 13 подробно се изброяват разрешените видове поръчки и там никъде не се споменава за нещо подобно на колективна поръчка.

                                Ако пък толкова държите да си приберете всичките акции, които уж предлагате, не считате ли за по-логично директно да се разберете с Росен Даскалов за вашата "колективна" поръчка и да не губите времето и усилията на публиката?

                                Коментар

                                Working...
                                X