IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Телелинк Бизнес Сървисис груп АД (TBS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук бизнесът е стратегически, предоставя достъп до оперативно интересни данни и чувствителна инфраструктура (справка - GMP одитирането). За разлика от играчките по левче.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
      Голяма блъсканица стана
      Ако при това е блъсканица, при Алтерко е трапана направо
      Не е препоръка

      Коментар


      • Ще кажа какво мисля Аз. И днес купих акции защото мисля че цената ще скочи.
        На това залагам защото TBS са много читави - така мисля. Те мислят за дребните така както и София Комерс например.
        С две думи както СК ЗК даваше възможност всеки един да влезе на 3.5 лева, сега Паун и други ни дават възможност да влезем на тези цени.
        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitkomitashki Разгледай мнение

          Какви са очакванията и как следва да се разбира тази честитка?
          Мисля че акцията ще направи поне 30% ръст. Ама аз така мисля. Общо взето не съм сигурен. Това все пак е технологична компания. След година може да струва милиард долара (еднорог ) Може пък и нищо да не струва - не зная. Виж къде отидоха Спиди и Алтерко.
          Пожелавам ти успех
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

            Тихо бе Груич
            Та нали парите обичат тишината - поне така казват уж.
            Бай Ганю мисли, що е то?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              +1, освен това офертата е необвързваща. Интересно е как ще реагира акцията отново - при предишната новина очаквах спад, но нямаше такъв, сега се чака ръст, а дали ще го има? Но е факт, че постигнаха за много по-кратко време това, което Балонерко се мъчи от сума ти време и се изхарчиха милиони за бъмп на акцията. Ако тази новина беше в съседната тема, вече щеше да има поне 5 страници коментари с благоданости към гусин Димитров и колко велико било това решение. А тук нищо - 2-3 комантара и това е. Просто сравнение между чиста акция и останалите
              Тихо бе Груич
              Та нали парите обичат тишината - поне така казват уж.
              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

              Коментар


              • Може ли някой да обясни, когато тези не са публична компания, какви са възможните развития при евентуална покупка?

                Коментар


                • Голяма блъсканица стана

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakiets Разгледай мнение
                    Една седмица след обявяването на готовност за продажба, някак взе, че се намери мераклия

                    Оказа се, че неназованият "стратегически инвеститор, който да ускори и мултиплицира значително потенциала на ТБС Груп" и притежаващ "необходимата мотивация и контрол за постигането на тези цели" е телеком, свързан с един от основните им клиенти в България.

                    Аз очаквах, че може някой голям ИТ дистрибутор, който е преди ТБС по веригата на доставките, да се заинтересува от тях. Поне на Запад такава е практиката.
                    +1, освен това офертата е необвързваща. Интересно е как ще реагира акцията отново - при предишната новина очаквах спад, но нямаше такъв, сега се чака ръст, а дали ще го има? Но е факт, че постигнаха за много по-кратко време това, което Балонерко се мъчи от сума ти време и се изхарчиха милиони за бъмп на акцията. Ако тази новина беше в съседната тема, вече щеше да има поне 5 страници коментари с благоданости към гусин Димитров и колко велико било това решение. А тук нищо - 2-3 комантара и това е. Просто сравнение между чиста акция и останалите
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Една седмица след обявяването на готовност за продажба, някак взе, че се намери мераклия

                      Оказа се, че неназованият "стратегически инвеститор, който да ускори и мултиплицира значително потенциала на ТБС Груп" и притежаващ "необходимата мотивация и контрол за постигането на тези цели" е телеком, свързан с един от основните им клиенти в България.

                      Аз очаквах, че може някой голям ИТ дистрибутор, който е преди ТБС по веригата на доставките, да се заинтересува от тях. Поне на Запад такава е практиката.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                        Eдно +33% ме устройват на първо четене,- дано не съм прекалил с мерака
                        Според мен си прекалил здраво с ракия с мераци със всичко хаха

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                          Честито и от мен
                          Какви са очакванията и как следва да се разбира тази честитка?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                            Тези Union Group пазаруват здраво на килограм. Страхотно, поздрави за акционерите в Телелинк
                            Честито и от мен
                            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                              Eдно +33% ме устройват на първо четене,- дано не съм прекалил с мерака
                              Ох. Котйоооо.
                              Машалла
                              Ашколсун.
                              Еваллааа

                              Батко пак ще намаже филийката.

                              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                              Коментар


                              • Тези Union Group пазаруват здраво на килограм. Страхотно, поздрави за акционерите в Телелинк

                                Коментар

                                Working...
                                X