IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Телелинк Бизнес Сървисис груп АД (TBS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение

    Г-н Груев, Хари и buyvalue, обявиха Алтерко за балон още на пет лева. Очаквам периодични актуализации защо тогава са сбъркали, но са убедени, че в момента е тотален балон и този път вече са прави. Наистина ми липсва ретроспекцията защо преди време са сбъркали в преценката си. Без това самокритично мислене са обречени на нови грешки, а те болят.
    Ооооо, шом и 4Д се е включил, значи сме на финалната права по пукането на балоно в Халтурко - все пак е най-интелигентния от яхтата и до него се прибягва само в краен случай. Живи и здрави, значи всичко е точно
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Кой посредник?

      Коментар


      • При мен дивидентът вече е получен. Шест дни преди официално обявената дата за започване на изплащането му!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

          Груйка, кога според теб се случва бърста, - на 6 лв, на 12 лв, на 18 лв на 24 лв, на 30 лв, на 50 лв, ..кога ?
          Да знаем кога да те поздравяваме ако познаеш
          Г-н Груев, Хари и buyvalue, обявиха Алтерко за балон още на пет лева. Очаквам периодични актуализации защо тогава са сбъркали, но са убедени, че в момента е тотален балон и този път вече са прави. Наистина ми липсва ретроспекцията защо преди време са сбъркали в преценката си. Без това самокритично мислене са обречени на нови грешки, а те болят.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Ще видим, батя, ще видим, само времето ще покаже - надявам се, че след бърста ще се окажеш по-мъж от НАЙ-чо от Търговище, който си изсули акцийките в трейдинга на шаранчетата и сега току пише 12 в Доверие и го няма никакъв в темата, дето беше главен апологет и се кълнеше до смърт едва ли не
            Груйка, кога според теб се случва бърста, - на 6 лв, на 12 лв, на 18 лв на 24 лв, на 30 лв, на 50 лв, ..кога ?
            Да знаем кога да те поздравяваме ако познаеш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Сравняваш несравними неща, но това си е лично твое извращение.. И пазара ти го доказва безпощадно от доста време!
              Ще видим, батя, ще видим, само времето ще покаже - надявам се, че след бърста ще се окажеш по-мъж от НАЙ-чо от Търговище, който си изсули акцийките в трейдинга на шаранчетата и сега току пише 12 в Доверие и го няма никакъв в темата, дето беше главен апологет и се кълнеше до смърт едва ли не
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                O, Батя, забрави да кажеш за процесите и т.н. Аз ще добавя за яхтата, ти само подай топката за воле Истината е простичка (цифрите са си цифри) - показателите на Телето са 50% по-добри от тези на Лешперя, но цената на Телето е едва на 60% от тази на Лешперя - някой обичаше да говори за изкривявания на БФБ, но само когато му отърва. А и за пружината
                Сравняваш несравними неща, но това си е лично твое извращение.. И пазара ти го доказва безпощадно от доста време!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Според мен тези прогнози ще се окажат доста далеч от истината..
                  O, Батя, забрави да кажеш за процесите и т.н. Аз ще добавя за яхтата, ти само подай топката за воле Истината е простичка (цифрите са си цифри) - показателите на Телето са 50% по-добри от тези на Лешперя, но цената на Телето е едва на 60% от тази на Лешперя - някой обичаше да говори за изкривявания на БФБ, но само когато му отърва. А и за пружината
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от wolf_15 Разгледай мнение
                    [ATTACH=CONFIG]n3810912[/ATTACH]
                    Според мен тези прогнози ще се окажат доста далеч от истината..

                    Коментар


                    • Click image for larger version

Name:	Untitled_2.jpg
Views:	1
Size:	87.0 КБ
ID:	3810912

                      Коментар


                      • Пак тука някои се опитват да бутат хартията към 16, абе не стана ли ясно Шефа каза, че акцията е в ранна фаза на разтеж няма това онова!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение
                          Груйка, това е чудесно, защото тепърва някой ще влиза в таблицата а друг ще излиза.
                          Ситуацията е динамична, работим с процеси, а ти работиш с таблица за миналата година.
                          Купувай и не се озъртай, като теле на празни ясли!
                          Благодаря, че ми каза - днес ти ли си дежурен по долап от яхтата (или му викахте вахта, дококо си спомням). Процесите, санчо, процесите - ех, великани сте вие, яхтсмените, признал съм ви - най-интересното дружество на БФБ след Енемона и Енергони сте
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                            Груйка вземи си докато има тука и не се ослушвай като теле на празни ясли!
                            Той може би има вече и тук 15 акции

                            Коментар


                            • Груйка, това е чудесно, защото тепърва някой ще влиза в таблицата а друг ще излиза.
                              Ситуацията е динамична, работим с процеси, а ти работиш с таблица за миналата година.
                              Купувай и не се озъртай, като теле на празни ясли!

                              Коментар


                              • Халтурата тук е извън топ 20 по приходи - на 28 позиция, който както иска, така да го разбира:
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X