IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Илевън Кепитъл АД (11C)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

    Най вече следя кой какви дивиденти ни дава за да се ориентирам какви пари биха получили при екзити.Защото екзити ще почнат вече да се случват. Примерно колко би струвала компания, която дава 3-4 млн. лева дивидент 2-3 години подред?

    Държиш оптиката отворена и на прицел гургулицата!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Точно! Дивидента как беше... за пица с бира /ако помниш онзи образ Монти/
      А за екзотични екскурзии и бързи машини.. капиталовата печалба
      Най вече следя кой какви дивиденти ни дава за да се ориентирам какви пари биха получили при екзити.Защото екзити ще почнат вече да се случват. Примерно колко би струвала компания, която дава 3-4 млн. лева дивидент 2-3 години подред?
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        Не бе, глупости!!! Просто се опитвах да изчисля на какъв дивидент да се надявам. И излезнаха към 0,50.... Доволен съм и на това, което ще обявят. Тук ме интересува кап. печалба или ликвидационния дял. Дивидента е добре дошъл.
        Точно! Дивидента как беше... за пица с бира /ако помниш онзи образ Монти/
        А за екзотични екскурзии и бързи машини.. капиталовата печалба

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Греъм, вярно ли отваряш думи за 10 ст +/- ?
          Че то стъпката при котиране на акцията е 20 ст.
          Не бе, глупости!!! Просто се опитвах да изчисля на какъв дивидент да се надявам. И излезнаха към 0,50.... Доволен съм и на това, което ще обявят. Тук ме интересува кап. печалба или ликвидационния дял. Дивидента е добре дошъл.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            В интерес на истината, аз очаквах повече. По мои груби сметки, можеха да дадат 0,50 стотинки. А и засега няма нито дума дали ще има дивидент от Енхенсив. Те обикновено дават.
            Греъм, вярно ли отваряш думи за 10 ст +/- ?
            Че то стъпката при котиране на акцията е 20 ст.

            Коментар


            • https://forbesbulgaria.com/2023/05/2...AtXJJSZ5BsXLhU
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
                явно някой е очаквал увеличение на дивидента но миналогодишния - нето 38 стинки бива
                В интерес на истината, аз очаквах повече. По мои груби сметки, можеха да дадат 0,50 стотинки. А и засега няма нито дума дали ще има дивидент от Енхенсив. Те обикновено дават.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Нещо се бавят с уведолмението за ОСА....И защо изоставаме от дрона....те с почти 8% нагоре днес
                  явно някой е очаквал увеличение на дивидента но миналогодишния - нето 38 стинки бива
                  Умереният риск винаги печели ! ))))))

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Нещо се бавят с уведолмението за ОСА....И защо изоставаме от дрона....те с почти 8% нагоре днес
                    току що я вписаха поканата, днес трябва да я публикуват

                    Коментар


                    • Нещо се бавят с уведолмението за ОСА....И защо изоставаме от дрона....те с почти 8% нагоре днес
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Купувачът много мъдро действа според мен. Първо купува по мъничко от Илевън, после от Дрона. Много е подъл . Знае че ако Дрона тръгне, спекулантите дебнещи в храстите ще изпратят хартията там където и е мястото
                        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                        Коментар


                        • Можеше и 0,50 но и така е добре. В екстрите още нищо не са качили.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                            И тук добре; бях заложил за 0,25
                            Да, много добре предвид обстоятелството, че по-голямата част от печалбата им е от преоценки

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                              40 ст.
                              И тук добре; бях заложил за 0,25

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                                Мдаа....почти колкото всички дивиденти предходния период...сега да видим Енхенсив дали ще се отчете със същия нараставащ дивидент...
                                40 ст.

                                Коментар

                                Working...
                                X