IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Илевън Кепитъл АД (11C)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Браво, успех с покупките по нататък, само не се нашивай в Балонерко, макар че ти си знаеш. Виждаш, че някои съфорумци вече са отсвирили официално чичанбанк, съвсем скоро ще си кажат, че са отсвирили и балонерко. Но парите са си твои де
    Другия ти супер-дразнещ, скудоумен лаф е "всеки сам си преценя"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
      Супер каруцарски и дърварски продажби ! Явно чужди акции и пари лесно се профукват ! Питам го този, който продаде, това ако беше неговия личен портфейл така ли щеше да го изсипе ? То затова на нашата борса е по добре без институционални инвеститори !
      Аз пък мисля че трябва да има всякакъв тип играчи. Така става интересна и жива търговия. Ето, хубавеца сипа до 12 но пазара си я върна над 17 . Който следи БФБ активно успя да намаже филията. Не виждам драма. Вече ако е играл с чужди пари и е прецекал доверителите си, тяхна грижа е да му "благодарят" подобаващо

      Колегата дето пита за аукционите и се подвежда по разни любители на конспирациите, че това е само за богопомазани... Всеки може да участва колега.. всички сме почнали от А и Б. Изтегляш си правилата, четеш, образоваш се, изтегляш платформа, вкарваш кеш и играеш ако ти стиска.
      Под вола няма теле, не слушай какво ти разправят хейтитата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Браво, успех с покупките по нататък, само не се нашивай в Балонерко, макар че ти си знаеш. Виждаш, че някои съфорумци вече са отсвирили официално чичанбанк, съвсем скоро ще си кажат, че са отсвирили и балонерко. Но парите са си твои де
        Е колко да е рано да се връщам в недоверие??? - там свалих почти 9К на средна 11+

        тк. що издрънчаха три сделки докато ти пища

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Ще се сетиш - аукционите са само за професионални трейдъри, т.е. такива, дето са пред компа във всяка една секунда. За да се включи такъв като теб, както правилно си се сетил, трябва да има помощ от приятел, а ти явно нямаш такива, въпреки че си се нашил сред яхтсмените

          Трейдърко, обясни му на момчето за аукциона, пита най-културно, а ти си сред информативните форумци
          Точно на това се надявам, някой "професионален трейдър" да се е включил, не "вътрешен". Ако вътрешните са професионали... извинявай.

          Аз разбирам и виждам, че хората тук са си свикнали с т.н. борса и я защитават, дори в простотиите, защото са й намерили цаката, аз на тебе, ти на мене... но ако защитаваш това статукво, жалко за теб.

          И както написа един човек по-долу, добре е защитил институционалния интерес продавача.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


            Хм, как се разминах днес, а се сбогувах от 18,8 до 25,0 за средна над 21,2 , - платформата зацепва и не показва по някога промените в котировките, а трява да е рефрешвам или рестартирам на ново... някой има ли подобен проблем в Карол, при мен не е от сега, влача го от месеци и се случва да пропускам далавери.
            Браво, успех с покупките по нататък, само не се нашивай в Балонерко, макар че ти си знаеш. Виждаш, че някои съфорумци вече са отсвирили официално чичанбанк, съвсем скоро ще си кажат, че са отсвирили и балонерко. Но парите са си твои де
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

              И ти продаде на пика нали? То в тоя форум всички сте трейдъри от световно ниво.
              искаш доказателство ли,- почти през целия декември -последна 22,12,- над 30сделки

              Коментар


              • Първоначално изпратено от newager Разгледай мнение
                Някой от тук присъстващите освен, че винаги продава на високо, никога по средата или на загуба, участва ли в този аукцион?

                Ей така за статистиката. Аз в момента се запознавам с този термин, но все още не виждам възможност да се усведомя своевременно и да участвам освен ако някой вътрешен не ми каже.
                Своевременно можеш да се осведомиш единствено ако наблюдаваш конкретно търговията по дадената емисия, която влиза във фаза на волатилност.

                Сега, дали на някои хора им звънят, нямам представа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от newager Разгледай мнение
                  Някой от тук присъстващите освен, че винаги продава на високо, никога по средата или на загуба, участва ли в този аукцион?

                  Ей така за статистиката. Аз в момента се запознавам с този термин, но все още не виждам възможност да се усведомя своевременно и да участвам освен ако някой вътрешен не ми каже.
                  Ще се сетиш - аукционите са само за професионални трейдъри, т.е. такива, дето са пред компа във всяка една секунда. За да се включи такъв като теб, както правилно си се сетил, трябва да има помощ от приятел, а ти явно нямаш такива, въпреки че си се нашил сред яхтсмените

                  Трейдърко, обясни му на момчето за аукциона, пита най-културно, а ти си сред информативните форумци
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Супер каруцарски и дърварски продажби ! Явно чужди акции и пари лесно се профукват ! Питам го този, който продаде, това ако беше неговия личен портфейл така ли щеше да го изсипе ? То затова на нашата борса е по добре без институционални инвеститори !

                    Коментар


                    • За вчера дори и последните ми сделки преди закриващия аукцион последни 3 на брой от 48 общо .- нямах и звуков сигнал и отразяване по салдо и по една случайност забих в продажба по време на аукциона та излязох сух ,- много е рисково !!!

                      Коментар


                      • Някой от тук присъстващите освен, че винаги продава на високо, никога по средата или на загуба, участва ли в този аукцион?

                        Ей така за статистиката. Аз в момента се запознавам с този термин, но все още не виждам възможност да се усведомя своевременно и да участвам освен ако някой вътрешен не ми каже.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                          Хм, как се разминах днес, а се сбогувах от 18,8 до 25,0 за средна над 21,2 , - платформата зацепва и не показва по някога промените в котировките, а трява да е рефрешвам или рестартирам на ново... някой има ли подобен проблем в Карол, при мен не е от сега, влача го от месеци и се случва да пропускам далавери.
                          Понякога ми го прави на мен, на периоди е, напоследък рядко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                            Хм, как се разминах днес, а се сбогувах от 18,8 до 25,0 за средна над 21,2 , - платформата зацепва и не показва по някога промените в котировките, а трява да е рефрешвам или рестартирам на ново... някой има ли подобен проблем в Карол, при мен не е от сега, влача го от месеци и се случва да пропускам далавери.
                            И ти продаде на пика нали? То в тоя форум всички сте трейдъри от световно ниво.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                              Хм, как се разминах днес, а се сбогувах от 18,8 до 25,0 за средна над 21,2 , - платформата зацепва и не показва по някога промените в котировките, а трява да е рефрешвам или рестартирам на ново... някой има ли подобен проблем в Карол, при мен не е от сега, влача го от месеци и се случва да пропускам далавери.
                              Предполагам, че всички го имат този проблем. Само Карол се правят на неразбрали. Аз поне 5 пъти съм им се жалвал...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                А, ок, ти си знаеш - по принцип си от стабилните форумци, които нямат желание да лъжат тълпата, за да правят дребни врътки, затова се зачудих, че го каза. Ами успех - помня, че купи тук около 9-10 кинта и тази компания я свързвам с теб и греъм. Даже се замислих по едно време да вляза с дребна сума - въртя едни 20-30 000 лева за спорта да се правя на спекулантин, но я вкарах в друга "вървежна". И засега се оказвам прав с избора си, макар че точно всякакъв тех ще яде големия бахур, ако нещата оттам голямата вода се сговнясат. Обаче вероятността за някакъв сериозен краш не ми се струва много логична, така че да видим - игра на надлъгване е

                                Хм, как се разминах днес, а се сбогувах от 18,8 до 25,0 за средна над 21,2 , - платформата зацепва и не показва по някога промените в котировките, а трява да е рефрешвам или рестартирам на ново... някой има ли подобен проблем в Карол, при мен не е от сега, влача го от месеци и се случва да пропускам далавери.

                                Коментар

                                Working...
                                X