IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Илевън Кепитъл АД (11C)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от newager Разгледай мнение

    А тези аукциони обявяват ли се някъде? Започвам да чета правилата...
    Ами да, излизат си в платформата, има си време и наддаваш. Ако те няма на компютъра го изпускаш разбира се.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

      https://www.bse-sofia.bg/bg/rules

      Има правила за търговия, затова и има аукциони. Първоначално цената на търга беше 10лв, вдигна се до 12лв.
      А тези аукциони обявяват ли се някъде? Започвам да чета правилата...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от newager Разгледай мнение

        И на теб ли не са?!

        Не, наистина ми е интересно как се е появил този голям купувач изевднъж на 12 лв...

        ЧИСТА манипулация
        https://www.bse-sofia.bg/bg/rules

        Има правила за търговия, затова и има аукциони. Първоначално цената на търга беше 10лв, вдигна се до 12лв.

        Коментар


        • Абе не са ... Иначе около 40% от оборота до момента беше на 12 лв.

          Първоначално изпратено от newager Разгледай мнение

          И на теб ли не са?!

          Не, наистина ми е интересно как се е появил този голям купувач изевднъж на 12 лв...

          ЧИСТА манипулация

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
            Не ти ли се обадиха ?!
            И на теб ли не са?!

            Не, наистина ми е интересно как се е появил този голям купувач изевднъж на 12 лв...

            ЧИСТА манипулация
            Attached Files

            Коментар


            • Не ти ли се обадиха ?!

              Първоначално изпратено от newager Разгледай мнение
              Това вътрешно изкупуване/прехвърялне ли е? Как да се включа... егати! На 12 лв....

              Коментар


              • Това вътрешно изкупуване/прехвърялне ли е? Как да се включа... егати! На 12 лв....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  А, ок, ти си знаеш - по принцип си от стабилните форумци, които нямат желание да лъжат тълпата, за да правят дребни врътки, затова се зачудих, че го каза. Ами успех - помня, че купи тук около 9-10 кинта и тази компания я свързвам с теб и греъм. Даже се замислих по едно време да вляза с дребна сума - въртя едни 20-30 000 лева за спорта да се правя на спекулантин, но я вкарах в друга "вървежна". И засега се оказвам прав с избора си, макар че точно всякакъв тех ще яде големия бахур, ако нещата оттам голямата вода се сговнясат. Обаче вероятността за някакъв сериозен краш не ми се струва много логична, така че да видим - игра на надлъгване е
                  Точно кухите невървежни адцици ще потънат на втора линия ако се сговнява Дау, а той ще се сговнясва.
                  Лоша работа. Феда сервира такава салатка с ракийка на жабетата, че ги ще им се вземе дъха

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Така е Груец, нямам намерение да манипулирам никого, а и всеки си има глава на раменете ! Според мен сега е удобен момент човек да си купи акции за които е смятал, че са му скъпи, както и за преструктуриране на портфейла !
                    Така е, затова и аз си имам основна компания, в която съм вкарал над 80% от парите ми на БФБ. С другото си правя врътки и с печалбата, ако имам таква, пак си купувам от основната компания, която съм си харесал. Други искат да се разхвърлят върху 10-20+ компании, така че всеки със стратегията си. Още веднъж ти желая успех!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      А, ок, ти си знаеш - по принцип си от стабилните форумци, които нямат желание да лъжат тълпата, за да правят дребни врътки, затова се зачудих, че го каза. Ами успех - помня, че купи тук около 9-10 кинта и тази компания я свързвам с теб и греъм. Даже се замислих по едно време да вляза с дребна сума - въртя едни 20-30 000 лева за спорта да се правя на спекулантин, но я вкарах в друга "вървежна". И засега се оказвам прав с избора си, макар че точно всякакъв тех ще яде големия бахур, ако нещата оттам голямата вода се сговнясат. Обаче вероятността за някакъв сериозен краш не ми се струва много логична, така че да видим - игра на надлъгване е
                      Така е Груец, нямам намерение да манипулирам никого, а и всеки си има глава на раменете ! Според мен сега е удобен момент човек да си купи акции за които е смятал, че са му скъпи, както и за преструктуриране на портфейла !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        Ейй, човек да не се избъзика, не съм продал и една акция ! Не съм влезнал тук за спекула, въпреки, че и сега да продам ще съм със сериозна печалба !
                        Аз тук не съм купувал а по скоро имах в предвид че рано или късно става ясно колко струва

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          Груец, средната тук ми е 9,21лв. и не съм продал нищо, просто се пошегувах !
                          А, ок, ти си знаеш - по принцип си от стабилните форумци, които нямат желание да лъжат тълпата, за да правят дребни врътки, затова се зачудих, че го каза. Ами успех - помня, че купи тук около 9-10 кинта и тази компания я свързвам с теб и греъм. Даже се замислих по едно време да вляза с дребна сума - въртя едни 20-30 000 лева за спорта да се правя на спекулантин, но я вкарах в друга "вървежна". И засега се оказвам прав с избора си, макар че точно всякакъв тех ще яде големия бахур, ако нещата оттам голямата вода се сговнясат. Обаче вероятността за някакъв сериозен краш не ми се струва много логична, така че да видим - игра на надлъгване е
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                            Нали знаеш рано или късно истината излиза на яве.
                            Ейй, човек да не се избъзика, не съм продал и една акция ! Не съм влезнал тук за спекула, въпреки, че и сега да продам ще съм със сериозна печалба !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              Шегувам се мецо ! Тук ако още падне може би ще допълня, имат добри компании в портфолиото си и въобще не са само дроновете !
                              Нали знаеш рано или късно истината излиза на яве.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Бравос, с какъв профит, ако не е тайна? И що реши да продаваш точно тази акция, а не балонерко, примерно - питам, без да се заяждам, ако ти се отговаря де.
                                Груец, средната тук ми е 9,21лв. и не съм продал нищо, просто се пошегувах !

                                Коментар

                                Working...
                                X