IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биодит АД (BDT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много благороден господина Софрониев. Отказал се от 7 823 лв. месечно за срок от 2 години.

    „Биодит“ АД е изплащал парични възнаграждения единствено на изпълнителния директор - Юлиан Софрониев. Брутния размер на полученото възнаграждение за 2019 г. е 93 876 лв. На ОСА проведено на 24.01.2019 г. е гласувана Политика за възнаграждение на членовете на СД, като е взето решение те да не получават възнаграждение за дейността си с изключение на изпълнителния член на СД, който ще получава брутно възнаграждение единствено по Договор за управление в размер на 7 823 лв. месечно. Към дата на изготвяне на Документа изпълнителният директор също се е отказал от месечното си възнаграждение за срок от 2 години като усилие за намаляване на разходите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от earth1225 Разгледай мнение
      Не смятам аз да го ползвам.

      А въпросът ми е сериозен.
      Моя въпрос също е сериозен. А отговора е, че резултата е един космат стринг, който не може да се ползва за нищо друго, освен по предназначение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        За какво смяташ да го ползваш? (неправомерно)
        Не смятам аз да го ползвам.

        А въпросът ми е сериозен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от earth1225 Разгледай мнение
          Пръстовият отпечатък не се снима, сканира или подобно. Генерира се код....

          Кое ще предотварати неправомерното му използване?
          За какво смяташ да го ползваш? (неправомерно)

          Коментар


          • Изгледах презентацията два пъти.
            Хареса ми г-н Софрониев, че говори бързо и стегнато. Не ми хареса лигавенето на водещия в края с уискито. ...
            Научих нов термин - енролване

            Само не ми стана ясно следното:
            Пръстовият отпечатък не се снима, сканира или подобно. Генерира се код....

            Кое ще предотварати неправомерното му използване?

            Безкрайно ще съм благодарен ако някой ми разясни този момент.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Защо такава тайна и избирателност в предпочитанията на анкетите ?! С какво Биодит да е повече или по-малко привилегировано от Дох.
              Ей сега щв гласувам и тук. Не ме притеснява да кажа и как гласувам
              Ами кажи де,
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • От тази анкета може да се направят и още няколко извода :
                1. Колко човека се интересуват от БФБ
                2. Колко човека смятат да инвестират и с известно приближение да се предположи за парите, които са готови да вложат.
                3. Колко са рискувите инвеститори, колко са традиционалистите и вярват на старите си компании и т.н.

                Така че, попълвайте анкетата. Дано общата бройка на колегите е над 100......

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                  Ще участвате ли в IPO-то на Биодит (BDT1) на 21 януари 2021 г.

                  Това е новата тема анкета. Настроена е ДА НЕ СЕ вижда, кой как е гласувал, за разлика от анкетата за кода на ДОХ

                  Анкетата е на долния линк

                  https://forum.investor.bg/forum/%D0%...B8-2021-%D0%B3
                  Ще участваме, бро!
                  Дажа така им се кефя, че ще накупя и за родата на Артиста преди известен като Принс, а сега само Символ на небето.
                  Мислех и за родата на Краля на попа да накупя, ама той с тия ръкавици и пластири - никога не е харесвал биометрията и да му взимат отпечатъци в полицейското РПУ на LA
                  Вземете, за да не ревете!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                    Ще участвате ли в IPO-то на Биодит (BDT1) на 21 януари 2021 г.

                    Това е новата тема анкета. Настроена е ДА НЕ СЕ вижда, кой как е гласувал, за разлика от анкетата за кода на ДОХ

                    Анкетата е на долния линк

                    https://forum.investor.bg/forum/%D0%...B8-2021-%D0%B3
                    Защо такава тайна и избирателност в предпочитанията на анкетите ?! С какво Биодит да е повече или по-малко привилегировано от Дох.
                    Ей сега щв гласувам и тук. Не ме притеснява да кажа и как гласувам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Моля ви! Не съм ви оплюнчил, госпожо. Само отбелязвам известни зависимости и гледам на вас, като на положителен инвестиционен индикатор. Ще ми се да виждам полза дори там, където липсва. Предолагам, че се дължи на личностни особености.
                      Има и друга възможност - г-жата хейти, за да купи евтино и да компенсира пропуска от Алтерко.
                      А че Алтерко е съвсем различно, за нея няма значение

                      Не е препоръка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        То хубаво, но имат две години локап период в който не могат да продават. Явно пропуснатите ползи в Алтерко много болят. Спокойно. Пазара тръгна. В даден момент ще скочат и твоите акции. Тук традиционно ще плюем по добрите примери.
                        и в атернико имаха, но прехвърлиха права, после некъв "независим" се изсипа на пазар на 6.50, преди това имаше "малко" изненади със скрито покрито - никой не разбрал и не знаел, че ще получат милиони от права в чужбина и ден след това се обяви, превилигеровани хора под масата взеха права, други продадоха....... welcome to BG
                        Знам, че не е приятно да ти казват такива неща, но докато местни талибани от 2006 си мислят че върви номера и той минава сред неопитни инвеститори няма да има големи играчи от вън! те на плоски номера не се връзват - в пряк текст да си го кажа, пъако щете разбирайте!
                        Прост факт - колко чужденци има в алтерко - нула, геврек, зероу, нихт По-добра атестация колко е читава компанията няма.
                        Last edited by buyvalue; 15.01.2021, 23:21.
                        IM d best

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение
                          Убедихте ме!
                          ще инвестирам, но 20к-30к лева, на пазарна цена. Купувам , чакам карол да го вдигнат на 1.20 и там хвърлям на пазара всичко преди мажоритаря и мартинов да се изхвърлят на пазара - както се казва sell and forget about it , отивам на хижата в планината, гледам как става 1.50 и там импеткус продава или софрониев на 1,5о, но ми е все тая
                          Това вече оптимистично ли ви звучи? ще ме приемете ли в клуба или си оставам самотна в ъгъла?
                          То хубаво, но имат две години локап период в който не могат да продават. Явно пропуснатите ползи в Алтерко много болят. Спокойно. Пазара тръгна. В даден момент ще скочат и твоите акции. Тук традиционно ще плюем по добрите примери.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                            трябва да я повдигаме
                            Много добре, гласувах и аз...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение
                              Не плачи, няма да бъдеш самотна, аз ще дойда при теб да те утеша и гушна, и да си говорим за Биодит АД на бутилка шампанско
                              Не съм сигурен, че ще може да ви приеме всичките... Едва ли има толкова място у тях.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение
                                Убедихте ме!
                                ще инвестирам, но 20к-30к лева, на пазарна цена. Купувам , чакам карол да го вдигнат на 1.20 и там хвърлям на пазара всичко преди мажоритаря и мартинов да се изхвърлят на пазара - както се казва sell and forget about it , отивам на хижата в планината, гледам как става 1.50 и там импеткус продава или софрониев на 1,5о, но ми е все тая
                                Това вече оптимистично ли ви звучи? ще ме приемете ли в клуба или си оставам самотна в ъгъла?
                                Не плачи, няма да бъдеш самотна, аз ще дойда при теб да те утеша и гушна, и да си говорим за Биодит АД на бутилка шампанско

                                Коментар

                                Working...
                                X