IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биодит АД (BDT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Още 9 мил. права ли останаха за продажба? А крайната дата за търговия утре ли беше?
    Last edited by dex; 07.09.2022, 16:24.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Само че, на борсата грешките по Математика от 3-ти клас, се плащат скъпо
      Мдаа, важно е да се учи Математика навреме, че после уроците в реална среда са много скъпи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение

        Нещо за Биодит ще кажете ли, или да чета темата на Дронамикс?
        Извинявам се. Дори бях помислил, че сме в темата на Дронамикс. За Биодит, мисля че дружеството е супер, но и в цената му си е вкаран сериозен растеж.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение

          Е, кой съм аз да критикувам. Наистина искрено се надявам това да е най-голямата българска компания след няколко години. Има такъв потенциал. А за производството в Австралия, не че го пропуснах, просто не го отчитам като някакъв огромен напредък. Може и да греша. Все пак Дронамикс е клиента в отношенията с австралийците.
          Нещо за Биодит ще кажете ли, или да чета темата на Дронамикс?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

            Знам че нямаш търпение... но след декември можеш да си позволиш да критикуваш... пропускаш и производството в австралия
            Е, кой съм аз да критикувам. Наистина искрено се надявам това да е най-голямата българска компания след няколко години. Има такъв потенциал. А за производството в Австралия, не че го пропуснах, просто не го отчитам като някакъв огромен напредък. Може и да греша. Все пак Дронамикс е клиента в отношенията с австралийците.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение

              Възможно е, дано да става. Но към настоящия момент това не променя фактите, че от всички неща на лице е само лиценза.
              Знам че нямаш търпение... но след декември можеш да си позволиш да критикуваш... пропускаш и производството в австралия

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                Ама спокойно... гроздето ще става все по кисело!... приятен гроздобер!
                Възможно е, дано да става. Но към настоящия момент това не променя фактите, че от всички неща на лице е само лиценза.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение

                  Все пак успяха да вземат лиценз от Малта, което си е напредък. Но за момента от всички поети ангажименти май само лиценза са изпълнили. Цената на акцията ясно показва очаквания и за летящ дрон преди края на годината.
                  Ама спокойно... гроздето ще става все по кисело!... приятен гроздобер!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                    Ако зависеше от мен капитализацията на Дронамикса трябваше да е точно толкова, колкото пари набраха на ИПО-то.В момента се залагат твърде преекспонирани очаквания,а дронът им дори още не е полетял.
                    Все пак успяха да вземат лиценз от Малта, което си е напредък. Но за момента от всички поети ангажименти май само лиценза са изпълнили. Цената на акцията ясно показва очаквания и за летящ дрон преди края на годината.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                      Защо според теб капитализацията на Дронамикс е 18 милиона? Стана ми интересно.
                      Ако зависеше от мен капитализацията на Дронамикса трябваше да е точно толкова, колкото пари набраха на ИПО-то.В момента се залагат твърде преекспонирани очаквания,а дронът им дори още не е полетял.
                      Last edited by спекуланта; 01.09.2022, 13:27.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                        Пак добре че имат приходи имат и подписани договори ,Дронамикса без никакви приходи е 18 милки капитализация......
                        Защо според теб капитализацията на Дронамикс е 18 милиона? Стана ми интересно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Тук изглежда да има 10+ мил. права за продажба, не знам защо се натискате да ги купувате скъпо...

                          пък и 30 мил. пазарна капитализация при 400 хил. приходи за Н1
                          Пак добре че имат приходи имат и подписани договори ,Дронамикса без никакви приходи е 18 милки капитализация......
                          Last edited by спекуланта; 01.09.2022, 11:35.

                          Коментар


                          • Презентацията на Карол не я видях, но изгледах тази на Импулс, където се включи Юлиан. Дооооста добре му се получи и ме убеди лично мен, че 2023 ще бъдат номер 1 в България. Презентира няколко големи договора, загатна, че до края на Q3 ще има нови огромни. Говори се за геометрична прогресия при приходите и най-големият пазарен дял. Това е възможно да струва не 30, а 300 млн според мен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              Тук изглежда да има 10+ мил. права за продажба, не знам защо се натискате да ги купувате скъпо...

                              пък и 30 мил. пазарна капитализация при 400 хил. приходи за Н1
                              В същите думи ги говорихте ипреди две години за оценката...но от дистанция на времето се доказа че не сте били прави...а и относно правата, човека каза вчера че са обещани за стратегически инвеститор...тъй че не тлчете много много зъби
                              Last edited by Scottie Pippen; 31.08.2022, 18:32.

                              Коментар


                              • Наскоро бях в един голям 4 звезден хотел на морето чийто хотелски стаи бяха с монтирани устройства на Биодит но те не се ползваха. Хотелът е заложил отново на карти. Не виждам потенциал в тоя бизнес

                                Коментар

                                Working...
                                X