IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това ще окаже ли някакво значение /положително или отрицателно/ на холдинга "Алтерко" АД?
    Капиталът ще бъде увеличен срещу парична вноска в размер на 1 499 000 лв.

    Коментар


    • Конкуренцията не спи! Оферта Виваком

      Коментар


      • Браво на спечелилите Не съм очаквал подобен ръст за такъв кратък живот на борсата

        Нямам акции!

        Коментар


        • Както казва един рогат "добитък" -"Много ме кефите" !
          Тук се окъках да продавам а и от днес , -купувах и продавах !
          А само да попитам ? Вие хора , де сте се курдисали ?
          То туй тука БОРСА му викат! Купих на ИПО през репо ;- платих го , а и пара пускам , че ще да гръмне котело !
          А Вие си ДЮДУКАЙТЕ и ВИЙТЕ по пероня

          Коментар


          • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
            ГОЛЕМ цепелин[/B]".


            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dimitracis Разгледай мнение
              .....
              През Февруари очаквам консолидирана годишна печалба от 4,5 мил.

              ........
              Да, разбира се, те мажоритарите са рядко алструистични бизнесмени - продали са ти акциите на PE от 5-6, за да можеш да направиш пари на техен гръб. Евала!

              Не е препоръка за нищо.

              Коментар


              • Можем да пуснем анкета: "Коя акция бе най - голяма изненада на БФБ за 2016 - а?". С подграфа: "Тя е подценена / справедливо оценена / балон / цепелин".


                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • Keizer прав си за компанията майка, тук счетоводителите са си свършели работата.
                  Според мен основният актив е Алтерко Роботикс и за напред на него се разчита да дърпа каляската.
                  Останалите 10 компании са без перспективи за растеж, и основно за пълнеж.
                  Само Алтерко Роботикс нямаше как да набере нужният капитал на IPO. Не случайно това дружество спечели финансиране по Евро програми.
                  През Февруари очаквам консолидирана годишна печалба от 1,5 мил.

                  Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
                  Last edited by dimitracis; 11.03.2017, 07:51.

                  Коментар


                  • Абе много ми е мътна таз компанийка. много.
                    Това не значи обаче, че като на мен ми е мътна, на другите е.
                    Аз не съжалявам, че не инвестирах в ИПО-то. Това си беше чист хазарт 50:50. Който тук е рискувал спечели, ама който рискува в Сирма?

                    Отделно и лично за мен много важно. Таз компанийка нема един леф активи, освен парите от ИПО-то. Имат една измислена положителна репутацияа за близо 13 милки, дет кат знам от какво се формира ми настръхват косите - за неразбиращите - положителната репутация се формира счетоводно когато придобиеш друга компания и представлява разликата между покупната цена и счетоводната стойност на капиталовата секция на придобитата компания. То много хубаво - когато придобиваш реални конкуренти и т.н. А те са си закупили собствените компании, оценили са ги 20 пъти собствения капитал, а може и стотици и хиляди пъти ако капитала е малък и бам - положителна репутация. за 80% от всичките активи. Найс.

                    Като видя такива счетоводни еквилибристики и веднага настръхвам. Но по-голям от пазара няма. След като се качва - пожелавам успех на участниците. Аз тук ще гледам мача от публиката. Може и да греша. Може и да не. Времето ще покаже, не се считам за оракул.
                    Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение

                      А бе Вие да не сте се наредили от ляво и сега да Ви е яд че цената скочи много? Всеки си има глава на раменете. Пазара определя цената. В БГ, много неща не се движат според логиката.

                      Не е препоръка за покупка!!!
                      така е. няма логика

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                        и на мен ми се струва, че балона около Алтерко се раздува целенасочено.
                        няма фундамент към даденият момент за подобен ръст. това, че ще им дадат едни пари, не значи нищо.
                        нямат УНИКАЛЕН продукт без аналог. посредника си се грижи за своята печалба и за тази на неговите служители, участвали в ИПОто.
                        А бе Вие да не сте се наредили от ляво и сега да Ви е яд че цената скочи много? Всеки си има глава на раменете. Пазара определя цената. В БГ, много неща не се движат според логиката.

                        Не е препоръка за покупка!!!
                        Last edited by Absolute_Amateur; 14.12.2016, 11:52.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                          Браво, да не купи от мен
                          Аз съм аут, тук балончето се надува яко с подкрепата на един посредник.
                          Бъдете здрави и мерси за бързите 45%
                          и на мен ми се струва, че балона около Алтерко се раздува целенасочено.
                          няма фундамент към даденият момент за подобен ръст. това, че ще им дадат едни пари, не значи нищо.
                          нямат УНИКАЛЕН продукт без аналог. посредника си се грижи за своята печалба и за тази на неговите служители, участвали в ИПОто.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vendetta89 Разгледай мнение
                            и аз си взех малко.... тез приятели яко върви рекламата във фейсбук и по сякакви канали...

                            някой знае ли нещо за дивидентна политика да се е споменавало? сори ако го пише по назад
                            Браво, да не купи от мен
                            Аз съм аут, тук балончето се надува яко с подкрепата на един посредник.
                            Бъдете здрави и мерси за бързите 45%

                            Коментар


                            • и аз си взех малко.... тез приятели яко върви рекламата във фейсбук и по сякакви канали...

                              някой знае ли нещо за дивидентна политика да се е споменавало? сори ако го пише по назад

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                                Е прекалихте!
                                Нали!!! На какво прилича това

                                Коментар

                                Working...
                                X