IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Ми дано, ма такива мисли имаше и за любимото ти мумифицирано дружество и пакета на Ромите там. Апропо, така и не сподели колко вида акции имаш - чисто любопитство, без заяждания. Не ме интересуват бройките от съответния вид, това е лична информация и не искам да си ги мерим, а само колко вида акции имаш на БФБ< та дори и да са по 1 брой от вид. Мерси и успех!
    Преди имах по-малко, но с оглед на ликвидността увеличих броя на позициите и сега са 10
    Нека не спамим повече тук - днес е ден на Алтерко и на хората стоящи зад увеличението! Те доказват, че борсата ни е жива и за читави компании пари има.
    Инвеститорите купиха почти всички намиращи се на пазара права. За съжаление от купените пакети не оставам с впечатление за участие на ПФ, но това си е техен проблем. Като гледам как сипят по всички позиции наред и бягат към набалонченото NYSE, то май за акционерите тук ще е подбре
    Успех на всички!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

      ха ха!
      Дръж ги, защото това увеличение май тегнеше върху цената... и като мине 4лева ще си доволен записвайки на 3
      Ми дано, ма такива мисли имаше и за любимото ти мумифицирано дружество и пакета на Ромите там. Апропо, така и не сподели колко вида акции имаш - чисто любопитство, без заяждания. Не ме интересуват бройките от съответния вид, това е лична информация и не искам да си ги мерим, а само колко вида акции имаш на БФБ< та дори и да са по 1 брой от вид. Мерси и успех!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Тони, при над 20ст са си едни чисти 50+ %. Не съм сигурен, че няма да продам

        Коментар


        • И аз ще запиша всичко дето имам на 3 лева.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Предполагам защото са инвестирали всичко в компанията си и нямат безгранични милиони, като олигарсите записващи сами увеличенията си...
            Батя, ти така и не разбра, че съм добронамерен във всеки случай, в който срещу мен има интелигентен и незлоблив човек. Така че ти желая успех, да минете и 4, и 5 лева, пък ако може и да удвоите. Аз съм силно скептичен, точно както бях и при Монбат с отличните отчети, дцгф моделите на куроператора и великата Даниела. Още веднъж успех!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
              Аз мисля да използвам купените права. Освен ако не минат 20ст и тогава ще имам силна вътрешна борба.
              ха ха!
              Дръж ги, защото това увеличение май тегнеше върху цената... и като мине 4лева ще си доволен записвайки на 3

              Коментар


              • Аз мисля да използвам купените права. Освен ако не минат 20ст и тогава ще имам силна вътрешна борба.

                Коментар


                • имаме купени 12,2млн. права на 13ст всяко - едва ли новите им собственици ще пропуснат да ги запишат . Ако приемем, че и част от старите акционери ще се възползват от правата си, то май увеличението успя?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    .... Добре, правата на мажото минаха по 13 стинки - абе що не си записа мажо увеличението? ...
                    Предполагам защото са инвестирали всичко в компанията си и нямат безгранични милиони, като олигарсите записващи сами увеличенията си...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Хехе, хареса ми Ми не, не ги хейтя за спорта, а по принцип казвам истината (моята субективна такава) - някога така "хейтех" Монбат, когато всички се прехласвахте по тях. Добре, правата на мажото минаха по 13 стинки - абе що не си записа мажо увеличението? Хубава сделка, и пак цената е под тази от 3,70 лева, а тези, дето продадоха вчера, днес са на + - ми супер, всеки си решава. Успех желая
                      След като ги слушах на 80% видях, че Мажо тук няма. Мажо е захванат здраво в хватката на посредници и фондове и прави какво му кажат.
                      Вместо продукти, тук основновата са финансови проекции, планове за листване във Франкфурт и т.н. абсурдни неща да се коментират дори на такъв етап. Но на БФб такива неща хващат декиш, явно и затова е така.

                      Коментар


                      • Образец за публично предлагане на акции!
                        Новите акции се издават с добра отстъпка от пазарната цена, за да привлекат инвеститорския интерес. Съответно правата да се търгуват на някаква разумна цена и да има честно състезание между новите кандидат акционери.
                        Досегашните акционери, през цената на правата, получават едно справедливо обезщетение за намаляване на дяла си в компанията, а новите такива /като мен включително/ заплащат определена цена, за своята недалновидност, че са пропуснали да инвестират в компанията по-рано

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Груьо, тези пък какво са ти направили че така да ги хейтиш!?
                          Или го правиш просто за спорта, да не губиш тренинг?
                          Грухчо толкова бой изяде тези години, че стана ултра песимист, на който всички други са му виновни, а той си е добре, защото е купил спиди на 50, а не като други на 29.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Груьо, тези пък какво са ти направили че така да ги хейтиш!?
                            Или го правиш просто за спорта, да не губиш тренинг?
                            Хехе, хареса ми Ми не, не ги хейтя за спорта, а по принцип казвам истината (моята субективна такава) - някога така "хейтех" Монбат, когато всички се прехласвахте по тях. Добре, правата на мажото минаха по 13 стинки - абе що не си записа мажо увеличението? Хубава сделка, и пак цената е под тази от 3,70 лева, а тези, дето продадоха вчера, днес са на + - ми супер, всеки си решава. Успех желая
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • 0.131 за право за общата сума от 1593929.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Аз също ще им пожелая успех, но само защото всички се возим на една лодка. Иначе очаквам права по 2-3 стинки макс ...
                                Леко грешна прогроза.. между 4-6 пъти грешна

                                Коментар

                                Working...
                                X