IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
Collapse

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    С цялото ми уважение към Вас, поради каква причина изпитвате някакви съмнения?

    Къде прочете съмнения бре друже?
    Да назова и сумата с която съм гласувал ли щеш?
    Last edited by inta53; 08.10.2020, 22:06.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

      Конкретно ФИБ никой не записа и една акция, а тук ще се избиете. Какво по висша форма на дебилизъм?


      Ходи си препрочети и припомни бисерите и воплите в патките, енемонките и всите производни!
      Не ни принуждавай да ти припомняме в теми, кото тази!


      "msimov
      Member
      28.03.2016, 09:04
      Холдинг Пътища Ад може да бъде оправен само ако някой с много пари подхване множество дела и особено едно дело за водене на организирана престъпна група и се направи проверка кой е реалния собственик на синистро, молесто, и двата основни акционера на Холдинг Пътища Ад дето собствениците им са чужди фирми! Но затова се изискват много пари.

      Факушка беше права за тук да нямаме никакво доверие и това беше още през 2008-ма година!

      -------------

      Една поне хубава новина е, че Енемона Ад се бори при основното си дело 5830 от 2015-та година и може би има малък шанс да не се стигне до неприятен край!

      Енемона Ад е заплатила всички такси по двете си емисии обикновени и привилегировани проверих го днес в БФБ София явно още не са пуснали кепенците там.

      Поне още една година ще има търговия па ако вземе да се оправи дружеството още по-добре дано дано дано."

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
        Въпроса към Хари
        Това се нарича Гласувано с лични средства ДОВЕРИЕ на СД!
        С цялото ми уважение към Вас, поради каква причина изпитвате някакви съмнения?
        Last edited by Ender; 08.10.2020, 22:09.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

          Конкретно ФИБ никой не записа и една акция, а тук ще се избиете. Какво по висша форма на дебилизъм?

          Това се нарича Гласувано с лични средства ДОВЕРИЕ на СД!
          Last edited by X_Y; 08.10.2020, 21:57.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sultan Разгледай мнение

            Имах предвид примери с конкретни имена от БФБ, а не стандартни формулировки. Но както и да е.
            Конкретно ФИБ никой не записа и една акция, а тук ще се избиете.
            Last edited by X_Y; 08.10.2020, 21:57.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

              тези компании, които разчитат на базовите нужди на хората и имат история - 10-20 г. че са го правили успешно.
              устройства за смарт хоум е неясното и несигурното, нито като пазар, нито като възможности какъв продукт може да представиш
              аз знам, как ще свърши всичко това, ама няма смисъл да ви казвам
              това не е Амазон, да създаде нов пазар от нищото, да създаде иновативен продукт, да го наложи глобално и т.н.
              Имах предвид примери с конкретни имена от БФБ, а не стандартни формулировки. Но както и да е.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение

                Ако Ви е нелогично да продавате в дадени моменти на загуба, по-добре спрете да се занимавате с капиталови пазари.
                Що за изказване пък е това?! Вие сте се родили научен да търгувате на капиталови пазари, нали? Малко аргументация няма да е излишна.
                Едно от хубавите неща на капиталовите пазари е че всеки си мисли, че знае всичко, докато не разбере, че не знае. Когато започна да губя ваши средстава, тогава може да ми давате съвети какво да правя и какво не. За момента единственото, което може помогне на мен и някои други посетители на форума е да споделите повече относно изказването ви. Аз си имам мнение, но не пречи да почерпя и други. Благодаря.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sultan Разгледай мнение

                  Моля Кейн да даде примери за "ясното, сигурното" (цитирам поста му) на БФБ, при положение че определя Алтерко като "напълно несигурното" (цитирам поста му).
                  тези компании, които разчитат на базовите нужди на хората и имат история - 10-20 г. че са го правили успешно.
                  устройства за смарт хоум е неясното и несигурното, нито като пазар, нито като възможности какъв продукт може да представиш
                  аз знам, как ще свърши всичко това, ама няма смисъл да ви казвам
                  това не е Амазон, да създаде нов пазар от нищото, да създаде иновативен продукт, да го наложи глобално и т.н.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                    Ако погледнеш назад в темата ще видиш, че моето е единственото мнение с анализ (вкарано мислене).
                    На останалите мненията са просто коментари за цената на акцията или правата - нищо за компанията и откъде ще дойдат продажбите и печалбите.
                    Всичко е пожелание, несигурно, нови продукти които не са готови, нови хора които ще се наемат да разработват нови неща. Вероятността всичко това да стане пари от продажби все си знае каква е. За мен е много ниска, по същия начин като при Сирма, в която има много разработки, но всички ще видим, колко оттях ще станат на продажби и печалба. Тук е същото, дори може би по-трудно защото са сфери които никой дори не знае потребителя какво иска, камо ли какво ще купува.
                    Вие търгувайте Франкфирт, това е важното.
                    Явлението тука е поредно докателство за дисонанса на БФБ. Хората са готови да зарежат ясното, сигурното и да заложат на напълно несигурното на цена все едно е готово. Всеки си знае.

                    Моля Кейн да даде примери за "ясното, сигурното" (цитирам поста му) на БФБ, при положение че определя Алтерко като "напълно несигурното" (цитирам поста му).
                    Last edited by sultan; 08.10.2020, 17:25.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от briton Разгледай мнение

                      Тук не става въпрос за логично. И на мен не ми се струва логично да продадеш на загуба, но хората го правят, за да минимизират загубата. Най-вероятно е наистина, който е купил права да купи и акции. В това съм съгласен. Но не можем да знаем пазара какво мисли. Може на някой изведнъж да му затрябват 50к лева и да реши, че вместо да си купи с тях на 3лв, ще пие една студена вода за 9к, които е дал за правата. Историята показва какви ли не случаи.
                      Ако Ви е нелогично да продавате в дадени моменти на загуба, по-добре спрете да се занимавате с капиталови пазари.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                        Ако погледнеш назад в темата ще видиш, че моето е единственото мнение с анализ (вкарано мислене).
                        На останалите мненията са просто коментари за цената на акцията или правата - нищо за компанията и откъде ще дойдат продажбите и печалбите.
                        Всичко е пожелание, несигурно, нови продукти които не са готови, нови хора които ще се наемат да разработват нови неща. Вероятността всичко това да стане пари от продажби все си знае каква е. За мен е много ниска, по същия начин като при Сирма, в която има много разработки, но всички ще видим, колко оттях ще станат на продажби и печалба. Тук е същото, дори може би по-трудно защото са сфери които никой дори не знае потребителя какво иска, камо ли какво ще купува.
                        Вие търгувайте Франкфирт, това е важното.
                        Явлението тука е поредно докателство за дисонанса на БФБ. Хората са готови да зарежат ясното, сигурното и да заложат на напълно несигурното на цена все едно е готово. Всеки си знае.

                        Виж, ти и до този момент не си дал отговор на въпроса имаш ли и имал ли си акции някъде, някога, а иначе си най активния в този форум по какви ли не теми ! А да коментираш борсови компании, когато никога не си имал акции и не си заставал с парите си е още по абсурдно ! Защо го правиш не зная ! Все едно аз да влизам и пиша във форум за здраве примерно !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                          Здравейте
                          изглежда не сте чели статията
                          в нея ясно си пише, защо покупката на права дефеакто е гаранция за плащане на новите акции

                          цитирам статията
                          Тук не става въпрос за логично. И на мен не ми се струва логично да продадеш на загуба, но хората го правят, за да минимизират загубата. Най-вероятно е наистина, който е купил права да купи и акции. В това съм съгласен. Но не можем да знаем пазара какво мисли. Може на някой изведнъж да му затрябват 50к лева и да реши, че вместо да си купи с тях на 3лв, ще пие една студена вода за 9к, които е дал за правата. Историята показва какви ли не случаи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            Също така би било по добре ако футболиста намали писането, а да увеличи повече мисленето !
                            Ако погледнеш назад в темата ще видиш, че моето е единственото мнение с анализ (вкарано мислене).
                            На останалите мненията са просто коментари за цената на акцията или правата - нищо за компанията и откъде ще дойдат продажбите и печалбите.
                            Всичко е пожелание, несигурно, нови продукти които не са готови, нови хора които ще се наемат да разработват нови неща. Вероятността всичко това да стане пари от продажби все си знае каква е. За мен е много ниска, по същия начин като при Сирма, в която има много разработки, но всички ще видим, колко оттях ще станат на продажби и печалба. Тук е същото, дори може би по-трудно защото са сфери които никой дори не знае потребителя какво иска, камо ли какво ще купува.
                            Вие търгувайте Франкфирт, това е важното.
                            Явлението тука е поредно докателство за дисонанса на БФБ. Хората са готови да зарежат ясното, сигурното и да заложат на напълно несигурното на цена все едно е готово. Всеки си знае.


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Мистър Кейн, радвайте се, че не виждате!. Борсата е за това някой нещо да вижда, докато друг не вижда. Вие ще сте полезен в темата на банките, където виждате нещото, в повече от нас, (поне от мен, де, да си призная ) Според мен ще си изгубите време в тази тема, концентрирайте се в банковата
                              Също така би било по добре ако футболиста намали писането, а да увеличи повече мисленето !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                                Батя, сигурно си направил голям залог тука. Специално тук, за разлика от много други компании, където има някаква сигурност или прогнозируемост, като погледне човек портфолиото на тази компания, аз не виждам кой може да каже, дали продуктите и ще се продават, а всичко зависи от това, колко се купуват. При все че никой не може да го предвиди, е доста смело. Новите им продукти също нито е ясно дали ще са успешни и да са, колко ще се купуват. То и Амазон е бил несигурен продукт, но тук като гледам май не сте грабнати от продуктите и това какво продават, а от презентациите и фантазиите които ви разказаха, като Франкфурт и т.н. които за мен са несериозни при условие, че продукта ти още не е готов, но ти слагаш вече тигана. Всеки си знае де.
                                Мистър Кейн, радвайте се, че не виждате!. Борсата е за това някой нещо да вижда, докато друг не вижда. Вие ще сте полезен в темата на банките, където виждате нещото, в повече от нас, (поне от мен, де, да си призная ) Според мен ще си изгубите време в тази тема, концентрирайте се в банковата
                                Last edited by precakanoto; 08.10.2020, 16:24.

                                Коментар

                                Working...
                                X