IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз очаквах по-голям спад след Опън.. Повече търсачи на бързи печалби да искат да осребрят екселската печалба.. Такива бях и надеждите на колеги които са пропуснали да се хванат на хорото ..
    Искаше ми се повече екшън да има

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
      Да не свърши горивото на ракетата?

      Шегувам се

      Интересно дали ще си почива само до 13,00 днес или ще й трябват още няколко дни, докато презареди.
      И аз се шегувам

      Коментар


      • Да не свърши горивото на ракетата?

        Шегувам се

        Коментар


        • Вече разпределени и налични в портфейла

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
            На проведено заседание на Съвета на директорите на БФБ АД, по Протокол № 67/24.11.2020 г., е взето следното решение:
            Във връзка с Решение на КФН № 859-Е от 19.11.2020 г. относно вписване на последваща емисия акции, в регистъра на публичните дружества и други емитенти на ценни книжа по чл. 30, ал. 1, т. 3 от ЗКФН, воден от КФН, Съветът на директорите на БФБ АД, на основание чл. 33, ал. 8, във връзка с чл. 19 от Част III Правила за допускане до търговия, допуска до търговия на Сегмент акции „Standard” на Основен пазар BSE последваща емисия акции, както следва:
            - Емитент: Алтерко АД;
            - ISIN код на емисията: BG1100003166;
            - Борсов код на емисията: A4L;
            - Размер на емисията преди увеличението: 15 000 000 лв.;
            - Размер на увеличението: 2 999 999 лв.;
            - Размер на емисията след увеличението: 17 999 999 лв.;
            - Брой акции след увеличението: 17 999 999 акции;
            - Номинална стойност на една акция: 1.00 /един/ лв.
            - Вид акции: обикновени, поименни, безналични с право на глас;
            - Дата на въвеждане за търговия: 26.11.2020 г. (четвъртък).
            +1 Благодаря
            Хайде дано видим малко подкрепа за продавачите от четвъртък , че изнемогват
            Last edited by tony1975; 24.11.2020, 20:06.

            Коментар


            • На проведено заседание на Съвета на директорите на БФБ АД, по Протокол № 67/24.11.2020 г., е взето следното решение:
              Във връзка с Решение на КФН № 859-Е от 19.11.2020 г. относно вписване на последваща емисия акции, в регистъра на публичните дружества и други емитенти на ценни книжа по чл. 30, ал. 1, т. 3 от ЗКФН, воден от КФН, Съветът на директорите на БФБ АД, на основание чл. 33, ал. 8, във връзка с чл. 19 от Част III Правила за допускане до търговия, допуска до търговия на Сегмент акции „Standard” на Основен пазар BSE последваща емисия акции, както следва:
              - Емитент: Алтерко АД;
              - ISIN код на емисията: BG1100003166;
              - Борсов код на емисията: A4L;
              - Размер на емисията преди увеличението: 15 000 000 лв.;
              - Размер на увеличението: 2 999 999 лв.;
              - Размер на емисията след увеличението: 17 999 999 лв.;
              - Брой акции след увеличението: 17 999 999 акции;
              - Номинална стойност на една акция: 1.00 /един/ лв.
              - Вид акции: обикновени, поименни, безналични с право на глас;
              - Дата на въвеждане за търговия: 26.11.2020 г. (четвъртък).

              Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              До края на седмицата, дали ще заредят новите акции?

              Коментар


              • Да, и аз ще дебна да купя.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                  Доста хора се гласят да продават новите акции, които купиха на около 4 лв преди месец и сега правят сметки да продават над 6 лв. Мисля, че сметките им няма да излезнат точно така.
                  Абе и доста чакат да купят ако върне хубаво.. Примерно ти, аз..
                  Така че ще е интересно!
                  Ще има малко екшън на заспалото БФБ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    До края на седицата, дали ще заредят новите акции?
                    Доста хора се гласят да продават новите акции, които купиха на около 4 лв преди месец и сега правят сметки да продават над 6 лв. Мисля, че сметките им няма да излезнат точно така.

                    Коментар


                    • Click image for larger version

Name:	Screenshot_2020-11-24 Увеличение на капитала на Алтерко АД Karoll broker.png
Views:	1
Size:	18.2 КБ
ID:	3681594
                      Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      До края на седицата, дали ще заредят новите акции?
                      Ами това е графика, предполагам ще го спазят.


                      Коментар


                      • До края на седмицата, дали ще заредят новите акции?
                        Last edited by tony1975; 24.11.2020, 12:51.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          Груйче, не се засягай де, хортуваме си тук приятелски ! Лаченото за нищо не заменям ! Все едно ти да замениш Спиди с друго ! Правим лафа да е интересен, че и без това в чата, както и на борсата сме останали една шепа хора ! Различен тип инвеститори сме с теб Грую. Ти влизаш и имаш една две компании, докато аз винаги имам в повече от 10 и то само дивидентни. Държа ги дълго и рядко правя размествания, обикновено само допълвам, а като влизам някъде гледам да не е с по малко от 10000лв. Та защо да продавам Лаченото, като мога да имам и него, но и Алтерко и Спиди !
                          Баси, описа на 100% какво правя и аз на БФБ. Аз имам 16 различни и само добавям, когато преценя.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Оп, стана добър лаф, мерси на всички участници - ето, мислим почти еднакво. Да, на БФБ може да се печели и да, Лешперкото се представи супер засега и дано продължи да го прави. Наистина, инвеститорите сме различен тип, но в крайна сметка всички сме за профита, а не от любов към тази или онази марка - ето, аз не бях ползвал изобщо шпидиту, преди да си купя акции, ма на, от писанията във форума се замислих за тях, седмах, посмятах и те така. Какво ще стане накрая - ще видим, има още малко време.

                            Ся, има и друго, което се старая да боря в себе си (не, прецик, 2006 не е 2020 ) - що да не продам по някое време, гледайки и сантимента на борсата. така се навътрих, т.е. не си направих правилно сметките, при първият път на еврохолд - качи си на 280 с обем, моите бяха с 240 средна, и вместо да продам поне част, аз не, та не, ще чакам 320, щото е справедливо. Е, после продадох на 220 средна, зашото просто усетух пазара, ма закупух отново почти половината на 180 средна. Сега, като качи пак на 240, щото съм го играл този мач, продадох пак повечето акции - печалбата си е печалба, а и видях как я затапиха. Съшата работа с брефчето - все го мисля, ма виждам, че има продавач, ще го чакам под 1,50, ако падне, ако не падне, здраве да е, вече така или иначе си имам друг фаворит.

                            Та така, живи, здрави и успешни кой където намери за правилно. дано инвестицията тук да се отплати и на влизащите в този момент! Успех!
                            Груйчи,

                            на БФБ нямаме досега опит с компания, която да е хай-тек насочена в супер актуален сектор на електрониката и джаджите. Това е нещо ново за всички. Хубавото на този сектор е, че лоста е огромен - като казвам лост визирам глобалните пазари достъпни през интернет.

                            Преди да си казал, че е ташак работа и да ни препратиш към ананлогии с дружества опериращи в други сектори се замисли какво става в глобалния свят на интернета ( алтерко натискат много добре засега в интернета на нещата )

                            Излиза един як влогър и казва глейте сега какво ще направя в тубата - бам 1 милион гледания, бам не знам колко хиляди поръчки за шелитата... и това се случва в момента + че нещата им са доста истински, а не като на китайците в алибаба...които продават сичко но бъркат AC и DC ( не визирам групата)....
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Оп, стана добър лаф, мерси на всички участници - ето, мислим почти еднакво. Да, на БФБ може да се печели и да, Лешперкото се представи супер засега и дано продължи да го прави. Наистина, инвеститорите сме различен тип, но в крайна сметка всички сме за профита, а не от любов към тази или онази марка - ето, аз не бях ползвал изобщо шпидиту, преди да си купя акции, ма на, от писанията във форума се замислих за тях, седмах, посмятах и те така. Какво ще стане накрая - ще видим, има още малко време.

                              Ся, има и друго, което се старая да боря в себе си (не, прецик, 2006 не е 2020 ) - що да не продам по някое време, гледайки и сантимента на борсата. така се навътрих, т.е. не си направих правилно сметките, при първият път на еврохолд - качи си на 280 с обем, моите бяха с 240 средна, и вместо да продам поне част, аз не, та не, ще чакам 320, щото е справедливо. Е, после продадох на 220 средна, зашото просто усетух пазара, ма закупух отново почти половината на 180 средна. Сега, като качи пак на 240, щото съм го играл този мач, продадох пак повечето акции - печалбата си е печалба, а и видях как я затапиха. Съшата работа с брефчето - все го мисля, ма виждам, че има продавач, ще го чакам под 1,50, ако падне, ако не падне, здраве да е, вече така или иначе си имам друг фаворит.

                              Та така, живи, здрави и успешни кой където намери за правилно. дано инвестицията тук да се отплати и на влизащите в този момент! Успех!
                              Еми да, естествено, не сме 2006, когато парите влизаха като море за да балонират, а сме 2020 в най-избушената борса на света
                              И където парите, които са останали тук и преживели катарзиса от 2006 вече гледат вся и всьо и затова са само 3-4 дружества, в които може да очакваме ръстове - именно защото цялата борсова парична маса търси качествени компании и неглижира старите и читави от 2006 (точно и заради което някои все още от тях ти изглеждат надути, - умния кеш не виждаше по-добра алтернатива)
                              ,Нооо ето че вече поне две алтернативи се появиха -спиди и алтерко и видяхме какво става с цената...
                              Така, че ръст в ръстови компании ще има и те ще се търсят е моето предположение
                              . За адциците си казах мнение, ръста в цената може да го очакваш колкото и ръста в отчетите - сиреч почти никакъв. Но ми се струва, че въпреки, че си фен на хазарта, не играеш така чисто хазарт на бфб, а сякаш гледаш да се презастраховаш и да не загубиш. Не можеш да си го осигуриш на никоя борса, не само тук. По повода се сетих за саркастичен афоризъм на Костолани, - "Може да спечелиш, но трябва да загубиш" (предполагам за да си извади човек урока, но и не бива да остава в него само песимистичния урок, - трябва да се дава шанс и на оптимистичните варианти ) Според мен, си преживял по-силно някои разочарования отколкото радостите от профита и търсиш инстинктивно презастраховане срещу краш на порфейла, та ако си играеш по-смело и спокойно и дори хазартно ако щеш, както имаш опита да се хващаш на басовете, си мисля, и че по-добър профит, може да ти излезе.
                              Сори за оспамването, все пак темата е на Латерко, (както нежно го наричам, поради клавиатурен лапсус ) Но мисля, че това си е едно от белите лястовичета на бфб и щом от няколко години е на ръст, не си залужава да се пропуска
                              Last edited by precakanoto; 23.11.2020, 13:12.

                              Коментар


                              • Оп, стана добър лаф, мерси на всички участници - ето, мислим почти еднакво. Да, на БФБ може да се печели и да, Лешперкото се представи супер засега и дано продължи да го прави. Наистина, инвеститорите сме различен тип, но в крайна сметка всички сме за профита, а не от любов към тази или онази марка - ето, аз не бях ползвал изобщо шпидиту, преди да си купя акции, ма на, от писанията във форума се замислих за тях, седмах, посмятах и те така. Какво ще стане накрая - ще видим, има още малко време.

                                Ся, има и друго, което се старая да боря в себе си (не, прецик, 2006 не е 2020 ) - що да не продам по някое време, гледайки и сантимента на борсата. така се навътрих, т.е. не си направих правилно сметките, при първият път на еврохолд - качи си на 280 с обем, моите бяха с 240 средна, и вместо да продам поне част, аз не, та не, ще чакам 320, щото е справедливо. Е, после продадох на 220 средна, зашото просто усетух пазара, ма закупух отново почти половината на 180 средна. Сега, като качи пак на 240, щото съм го играл този мач, продадох пак повечето акции - печалбата си е печалба, а и видях как я затапиха. Съшата работа с брефчето - все го мисля, ма виждам, че има продавач, ще го чакам под 1,50, ако падне, ако не падне, здраве да е, вече така или иначе си имам друг фаворит.

                                Та така, живи, здрави и успешни кой където намери за правилно. дано инвестицията тук да се отплати и на влизащите в този момент! Успех!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X