IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Не бих подстрекавал колегата да нахлува тук, защото ако го направи, ще е дошло време да разпродаваме. Пък аз поне не бързам.

    Така или иначе ще му се наложи, да сложи некви залози някъде след излизане от Спийди, а тогава входът може да е по-тесен и на друг ценоразпис при обменния курс Освен това хима, елана, "мумифицираните" са бити карти и то друго комай .. не остана

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      И т.н. - но няма заяждане. Ако ще действаш с налучкване - не е лош момента. Както казах по-солу - добре си дошъл. Хем ще си на профит, хем ще свиеш неоправданото плюене по "лешперко"
      Не бих подстрекавал колегата да нахлува тук, защото ако го направи, ще е дошло време да разпродаваме. Пък аз поне не бързам.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

        С шоколада му е по-приятно ) Чичо Бъфет не спира да се хвали, че е най-големият потребител на любимата му See`s Candies
        Е той и моторетки имаше но ги продаде.(харлитата) Също и кетчупи. Все са му били любими през някакъв период.
        [ps. пък и от един момент нататък човекът може да си позволи и глезотийки
        Last edited by precakanoto; 07.12.2020, 18:13.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Прецик, когато някой ти каже нещо на въпреки, ставаш едно докачливо и заядливо, напомнящо ми за един други хора във форума! Така и не се научихте част от "майсторите" в този форум да не отговаряте на въпрос с въпрос, като едновременно с това ревете, че нямало дискусия - ми то бива раздвоение на личността, ма чак пък толкова?

          Да, понеже аз не бягам от въпроси, разбира се, че има значение да познаваш бизнеса, в който инвестираш, иначе си на рандом принцип - една маймуна май беше била доста техничарчета точно на рандъм принцип с купи и продай дадена валутна двойка. просто си седяла маймуната и си натискала копчетата как и дойде Аз от спедиция не разбирам, но имам много добър познат, който е звезда в един от конкурентите на балоняка. Та седнахме с него, преди да налази смъртожадния грип, от който сте се побъркали от страх, пийнахме, полафихме, разпитах го в детайли и те така. Иначе съм маймуна - лично мнение, всеки може д аинвестира както иска и където намери за добре!
          Груйче, разсъждаваш за другите през своя светоглед. Рандом е при басовете, не бива да е при артиите . Има си отчети, причинно следствени връзки между показатели, параметри, тайминги. Оценката през "кажете нещо за продуктите" не ми звучи на мен достатъчно силно за инвестиционно решение, защото оценката е субективно понятие, ако сам не си се убедил в продуктите.
          И т.н. - но няма заяждане. Ако ще действаш с налучкване - не е лош момента. Както казах по-солу - добре си дошъл. Хем ще си на профит, хем ще свиеш неоправданото плюене по "лешперко"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Какво те "брига" дали сме ползвали продуктите.?
            С какво ще ти помогне? Ей го и Бъфет - беше купил една железница, трябваше ли да е железничар !?
            С шоколада му е по-приятно ) Чичо Бъфет не спира да се хвали, че е най-големият потребител на любимата му See`s Candies

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Какво те "брига" дали сме ползвали продуктите.?
              С какво ще ти помогне? Ей го и Бъфет - беше купил една железница, трябваше ли да е железничар !?
              Прецик, когато някой ти каже нещо на въпреки, ставаш едно докачливо и заядливо, напомнящо ми за един други хора във форума! Така и не се научихте част от "майсторите" в този форум да не отговаряте на въпрос с въпрос, като едновременно с това ревете, че нямало дискусия - ми то бива раздвоение на личността, ма чак пък толкова?

              Да, понеже аз не бягам от въпроси, разбира се, че има значение да познаваш бизнеса, в който инвестираш, иначе си на рандом принцип - една маймуна май беше била доста техничарчета точно на рандъм принцип с купи и продай дадена валутна двойка. просто си седяла маймуната и си натискала копчетата как и дойде Аз от спедиция не разбирам, но имам много добър познат, който е звезда в един от конкурентите на балоняка. Та седнахме с него, преди да налази смъртожадния грип, от който сте се побъркали от страх, пийнахме, полафихме, разпитах го в детайли и те така. Иначе съм маймуна - лично мнение, всеки може д аинвестира както иска и където намери за добре!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                продуктите на Алтерко са отлични.L1 е на ниво !
                Може ли повече инфо, като от потребител. Благодаря!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  Продължавам да не разбирам защо трябва да се противопоставя Алтерко и Спиди.
                  само ако алтерко се бавят с доставките може да се прави аналогия със спиди, които нещо им идва нанагорно тези дни...
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    не се противопоставя едното на другото, напротив, сходни са, доколкото и двете (засега) са ракети и перЕспективни. Говорим за отношението към човек, когато пише тук или там, и съответно темата на балоняка, която си е "моя" (щото имам акции), където никога не сме използвали подобни изразни средства. Това е

                    Аз пак да питам - някой от вас ползвал ли е продуктите на фирмата, съответно да даде отзив и т.н. И има ли някой инфо колко народ бачка във фирмата и дъщерните ѝ - може би го пише в някой отчет?
                    продуктите на Алтерко са отлични.L1 е на ниво !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      не се противопоставя едното на другото, напротив, сходни са, доколкото и двете (засега) са ракети и перЕспективни. Говорим за отношението към човек, когато пише тук или там, и съответно темата на балоняка, която си е "моя" (щото имам акции), където никога не сме използвали подобни изразни средства. Това е

                      Аз пак да питам - някой от вас ползвал ли е продуктите на фирмата, съответно да даде отзив и т.н. И има ли някой инфо колко народ бачка във фирмата и дъщерните ѝ - може би го пише в някой отчет?
                      Какво те "брига" дали сме ползвали продуктите.?
                      С какво ще ти помогне? Ей го и Бъфет - беше купил една железница, трябваше ли да е железничар !?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        Продължавам да не разбирам защо трябва да се противопоставя Алтерко и Спиди.
                        не се противопоставя едното на другото, напротив, сходни са, доколкото и двете (засега) са ракети и перЕспективни. Говорим за отношението към човек, когато пише тук или там, и съответно темата на балоняка, която си е "моя" (щото имам акции), където никога не сме използвали подобни изразни средства. Това е

                        Аз пак да питам - някой от вас ползвал ли е продуктите на фирмата, съответно да даде отзив и т.н. И има ли някой инфо колко народ бачка във фирмата и дъщерните ѝ - може би го пише в някой отчет?
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Продължавам да не разбирам защо трябва да се противопоставя Алтерко и Спиди.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            E, де, все по балоняка плюете, ма нищо, ние в балоняка сме гостоприемни, не сме като тук, дето винаги ме посрещате с "бегай бе, скъсаняк, искаш да купиш еФтинко, а" Имат забавяния, факт, просто са заринати от работа, ма понеже не му е тук темата, ще си пиша в онази, пък ела да разискваме, ако искаш

                            Апропо, я да питам - някой ползвал ли е изобщо нещо на великата компания? Там каквото произвеждат - крушки някакви си, релета и прочие "хай-тек и иновации", че да даде отзиви, това-онова, че на фотошопнати картинки от фейса сме се нагледали. И ако може някой да каже като колко народ работи у тая извънземна фирма и дъщерните ѝ, че вече трети път питам, но освен НАЙ и "бегай", друго досега не чух
                            Нищо подобно бе Груйче, добре си дошъл, заповядай, дорде са под 10

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                              Мани ти тая работа - 3 пъти да ти пращат СМС "Чакай си пратката днес", и все да не идва. Накрая да ти кажат "изчерпан ви е лимита за адреса" - сигурно защото не съм ги ползвал на този адрес от години и са го забравили. И няма една кокошка да вдигне телефона, трябва да се правиш на изпращач, за да чуеш "ми ние я нямаме тая програма" (програмата дето решава да ти пусне 3 пъти смс че "ей сега идваме" и накрая да ти прати куриера с половината пратка).

                              п.п. мнението ми беше за другата ракета. За Алтерко само похвали.
                              E, де, все по балоняка плюете, ма нищо, ние в балоняка сме гостоприемни, не сме като тук, дето винаги ме посрещате с "бегай бе, скъсаняк, искаш да купиш еФтинко, а" Имат забавяния, факт, просто са заринати от работа, ма понеже не му е тук темата, ще си пиша в онази, пък ела да разискваме, ако искаш

                              Апропо, я да питам - някой ползвал ли е изобщо нещо на великата компания? Там каквото произвеждат - крушки някакви си, релета и прочие "хай-тек и иновации", че да даде отзиви, това-онова, че на фотошопнати картинки от фейса сме се нагледали. И ако може някой да каже като колко народ работи у тая извънземна фирма и дъщерните ѝ, че вече трети път питам, но освен НАЙ и "бегай", друго досега не чух
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Мани ти тая работа - 3 пъти да ти пращат СМС "Чакай си пратката днес", и все да не идва. Накрая да ти кажат "изчерпан ви е лимита за адреса" - сигурно защото не съм ги ползвал на този адрес от години и са го забравили. И няма една кокошка да вдигне телефона, трябва да се правиш на изпращач, за да чуеш "ми ние я нямаме тая програма" (програмата дето решава да ти пусне 3 пъти смс че "ей сега идваме" и накрая да ти прати куриера с половината пратка).

                                п.п. мнението ми беше за другата ракета. За Алтерко само похвали.

                                Коментар

                                Working...
                                X