IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

    Нито го знам, нито ме интересува. Знам само представянето му във форума, а то е манипулиране на мнениета и лъжи.
    Ако е на такова, да не се занимава постоянно и да коментира постовете ми. Да приеме, че има и други мнения, и че не всички във форуам са овци, които да му вярват на лъжите за растежност, както е в тази тема и останалите в другите теми.
    Момче, ти въобще имаш ли връзка с реалността!?!?
    Тезите които изказва колегата дддд в последствие се потвърждават с официални отчети на компаниите и се отразяват в официалните им котировки на БФБ - София! Котировки на които всеки може да купи и продаде!!
    А какво се случва с твоите тези!? Видяхме много нагледно с единствената акция за която си агитирал - ПИБ. Пълне крах!!
    Дано по малко хора са се вслушали в "компетентните" ти мнения и прогнози!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
      Чета те с интерес и наблюдавам няколко странни специфики на твоята мисъл. Когато действията ти доведат до неочакван за теб резултат изобщо не обмисляш, че е възможно ти да си объркал а обвиняваш цялата вселена, че е крива и тя бърка. Та в този тон на мисли дали не е време да обмислиш хипотезата, че е възможно ти да си направил грешка, с ПИБ и Алтерко, а не целият пазар. Осъзнавам, колко невероятна и абсурдна ти се струва теорията само ти да бъркаш а всички други да са прави, но не е ли добре все пак да го обмислиш преди да го отхвърлиш. Защото ако се окаже, че е така със всеки следващ пост ставаш все по-за смях и все по-малко те вземат на сериозно. Тоест вредиш на посланията си. В даден момент дори и да се окажеш прав за нещо всички ще го игнорират защото източника е тотално компрометиран. Само тема за размисъл.
      Това може да се отнесе за още няколко форумджии, на които космоса им пречи, хихи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

        Не знаеш кой какво знае и може. По-добре ако ти се пише,пиши, но не нападай хора, които не знаеш на какво ниво са над теб.
        Нито го знам, нито ме интересува. Знам само представянето му във форума, а то е манипулиране на мнениета и лъжи.
        Ако е на такова, да не се занимава постоянно и да коментира постовете ми. Да приеме, че има и други мнения, и че не всички във форуам са овци, които да му вярват на лъжите за растежност, както е в тази тема и останалите в другите теми.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

          на кое ниво? на нивото на един компрометиран и елементарен лъжец по форумите ли? това е dddd, лъжички по форумите. Нека да знае, че не всеки му се хваща.
          Не знаеш кой какво знае и може. По-добре ако ти се пише,пиши, но не нападай хора, които не знаеш на какво ниво са над теб.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ichi Разгледай мнение

            Много енергия хвърляш в грешна посока... Човека добронамерено ти казва да се замисляш преди да пишеш, че ръсиш простотии ти си мислиш, че те напада и заемаш отбранителна позиция с поредна доза *******. Имаш мнооооого бобец да изядеш докато го докараш на нивото му. Това от мен! Успех!
            на кое ниво? на нивото на един компрометиран и елементарен лъжец по форумите ли? това е dddd, лъжички по форумите. Нека да знае, че не всеки му се хваща.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

              Като съм бил тотално компроментиран защо ме четеш? Дай ми един игнор.
              Компроментиран си ти, който си на хранилка в някой Посредник или Фонд като управляваш чужди портфейли и лъжеш хората. Няма нито един фонд с положителна дохоност, всички на минус от създаването си. Толкова си прав и ти. То се вижда, по броя клиенти, по нетните аквити, по котировките всеки ден. Всички фондове от създаването си или на минус, или не могат да бият дори инфлацита на пук на парите които прававят от депозити и облигации преди КТБ.
              Много енергия хвърляш в грешна посока... Човека добронамерено ти казва да се замисляш преди да пишеш, че ръсиш простотии ти си мислиш, че те напада и заемаш отбранителна позиция с поредна доза *******. Имаш мнооооого бобец да изядеш докато го докараш на нивото му. Това от мен! Успех!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Чета те с интерес и наблюдавам няколко странни специфики на твоята мисъл. Когато действията ти доведат до неочакван за теб резултат изобщо не обмисляш, че е възможно ти да си объркал а обвиняваш цялата вселена, че е крива и тя бърка. Та в този тон на мисли дали не е време да обмислиш хипотезата, че е възможно ти да си направил грешка, с ПИБ и Алтерко, а не целият пазар. Осъзнавам, колко невероятна и абсурдна ти се струва теорията само ти да бъркаш а всички други да са прави, но не е ли добре все пак да го обмислиш преди да го отхвърлиш. Защото ако се окаже, че е така със всеки следващ пост ставаш все по-за смях и все по-малко те вземат на сериозно. Тоест вредиш на посланията си. В даден момент дори и да се окажеш прав за нещо всички ще го игнорират защото източника е тотално компрометиран. Само тема за размисъл.
                Като съм бил тотално компроментиран защо ме четеш? Дай ми един игнор.
                Компроментиран си ти, който си на хранилка в някой Посредник или Фонд като управляваш чужди портфейли и лъжеш хората. Няма нито един фонд с положителна дохоност, всички на минус от създаването си. Толкова си прав и ти. То се вижда, по броя клиенти, по нетните аквити, по котировките всеки ден. Всички фондове от създаването си или на минус, или не могат да бият дори инфлацита на пук на парите които прававят от депозити и облигации преди КТБ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  Хари(МСимов) отдавна си е в безтегловното пространство,- харесва му въпреки олекването и на портфейла му!
                  Тотално извн реалността....Живее в учебниците на Бокошиши....
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                    Да имаш държава, която да те поддържа е най-големият ПЛЮС. .
                    ПИБ харесва това.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Хари(МСимов) отдавна си е в безтегловното пространство,- харесва му въпреки олекването и на портфейла му!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Нямаш и държава, която да ти налива постоянно пари за да те спасява от фалит......
                        Да имаш държава, която да те поддържа е най-големият ПЛЮС. Такива са всички големи технологични компании - Амазон, Гугъл, Фейсбук, Тесла , Хауей и т.н. Затова са им такива мултипълите, защото растежът и доминацията им е сигурна, че ще завземат пазар, който с държавни поръчки ще развиват и налагат новите тенденции, че ще могат да смажат останалите по-малки комкуренти.
                        Учудващо е, че това не се разбира, и че малки смешни компанийки на БФБ се говори за Технологични, че влизали в големият индекс, за растежност??? Това всичкото ще свърши зле, то е ясно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Чета те с интерес и наблюдавам няколко странни специфики на твоята мисъл. Когато действията ти доведат до неочакван за теб резултат изобщо не обмисляш, че е възможно ти да си объркал а обвиняваш цялата вселена, че е крива и тя бърка. Та в този тон на мисли дали не е време да обмислиш хипотезата, че е възможно ти да си направил грешка, с ПИБ и Алтерко, а не целият пазар. Осъзнавам, колко невероятна и абсурдна ти се струва теорията само ти да бъркаш а всички други да са прави, но не е ли добре все пак да го обмислиш преди да го отхвърлиш. Защото ако се окаже, че е така със всеки следващ пост ставаш все по-за смях и все по-малко те вземат на сериозно. Тоест вредиш на посланията си. В даден момент дори и да се окажеш прав за нещо всички ще го игнорират защото източника е тотално компрометиран. Само тема за размисъл.
                          През ковида е скучно, нека да ни забавлява. Така или иначе, отдавна е станал за смях.
                          Ако разкаже и за хдпат ще стане по-весело
                          Не е препоръка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Ех, ами честито на Софикс

                            Да, и на Алтерко честито, но на индекса още повече, че определено имаше нужда от свежа кръв

                            Аз да си призная последната седмица си увеличих още експозицията тук. Според мен пазара допусна дефект с реакцията на отчета и реших да се възползвам от това, като замених дяловете си в Софарма Трейд и Атера /където правилно колегите отбелязаха че съм влязъл против природата ми / за още Алтерко.
                            Времето ще покаже дали съм постъпил правилно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                              Ами честито наистина. До тук беше романтичният или розов период на тези т.н. технологични компанийки, със стотици милиони капитализация. Това което следва, е западането на Софикс като представителност разочарования от лоши резултати и представяне, защото технологичен значи и много риск, днес имаш приход, утре нямаш, много милионни инвестиции в разработки за кошчето и тн.н. Поредното разочарование на БФБ предстои да се случи.
                              Чета те с интерес и наблюдавам няколко странни специфики на твоята мисъл. Когато действията ти доведат до неочакван за теб резултат изобщо не обмисляш, че е възможно ти да си объркал а обвиняваш цялата вселена, че е крива и тя бърка. Та в този тон на мисли дали не е време да обмислиш хипотезата, че е възможно ти да си направил грешка, с ПИБ и Алтерко, а не целият пазар. Осъзнавам, колко невероятна и абсурдна ти се струва теорията само ти да бъркаш а всички други да са прави, но не е ли добре все пак да го обмислиш преди да го отхвърлиш. Защото ако се окаже, че е така със всеки следващ пост ставаш все по-за смях и все по-малко те вземат на сериозно. Тоест вредиш на посланията си. В даден момент дори и да се окажеш прав за нещо всички ще го игнорират защото източника е тотално компрометиран. Само тема за размисъл.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                                ....... днес имаш приход, утре нямаш, много милионни инвестиции в разработки за кошчето и тн.н. ......
                                Нямаш и държава, която да ти налива постоянно пари за да те спасява от фалит......
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X