IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

    Само да вметна, че то и освен ПИБ има и други банки, както и совен Епъл и други компани правят телефони, освен Агрия и други компании правят храна и т.н. Цар пазар решава, кои ще продават и кои не, кои ще са успешни и кои не. Успех!
    добрее, но мисля, че и трите фирми добре се справят с бизнеса ... ама май има разминаване с пазарните оценки?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
      Преди време Bigbear направи една анкета. Припомняйте си я.

      https://bigbearbg.blogspot.com/2019/01/blog-post.html

      В този форум има хора, които мишат интересни и полезни неща и хора, които не го правят, а нападат, плюят и обиждат. За радост рано или късно те отиват в последната таблица ... тези никове май не пишат вече, макар че подозирам че същите хора пишат подобни работи, но с нови никове.
      То се вижда кой обижда другите - директно като дддд (в поста си директно казва кой бил компроментиран) или ти индиректно с някаква манипулирана (като индекса Софиск или которовките на Лещерко) табличка. Там той бил с най-голямо дорерие? Пред кого - пред 100 овце дето го четат.
      Е, аз не му вярва, нито на теб, камо ли на Батя.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
        ддддд успя да излъже хората, че има такова нещо като проектирана или сигурна растежност, и хората се хванаха на тази парадигма, че трябва да се купува изправарващо в цената, че растежността ще дойде след ръста на акцията, НО предстои да се види, че това няма как да се случи, защото все пак това не е Тесла, или Амазон или Хуауей, къде такива предположеиня може да се правят. Това е Лещеперко, каквато компания напиуше човек в Гъгъл с такива играчки излизат още десетки БГ компании, коит опродават подобна стока.
        Само да вметна, че то и освен ПИБ има и други банки, както и совен Епъл и други компани правят телефони, освен Агрия и други компании правят храна и т.н. Цар пазар решава, кои ще продават и кои не, кои ще са успешни и кои не. Успех!
        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

        Коментар


        • Преди време Bigbear направи една анкета. Припомняйте си я.

          https://bigbearbg.blogspot.com/2019/01/blog-post.html

          В този форум има хора, които мишат интересни и полезни неща и хора, които не го правят, а нападат, плюят и обиждат. За радост рано или късно те отиват в последната таблица ... тези никове май не пишат вече, макар че подозирам че същите хора пишат подобни работи, но с нови никове.

          Коментар


          • ддддд успя да излъже хората, че има такова нещо като проектирана или сигурна растежност, и хората се хванаха на тази парадигма, че трябва да се купува изправарващо в цената, че растежността ще дойде след ръста на акцията, НО предстои да се види, че това няма как да се случи, защото все пак това не е Тесла, или Амазон или Хуауей, къде такива предположеиня може да се правят. Това е Лещеперко, каквато компания напиуше човек в Гъгъл с такива играчки излизат още десетки БГ компании, коит опродават подобна стока.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Момче, ти въобще имаш ли връзка с реалността!?!?
              Тезите които изказва колегата дддд в последствие се потвърждават с официални отчети на компаниите и се отразяват в официалните им котировки на БФБ - София! Котировки на които всеки може да купи и продаде!!
              А какво се случва с твоите тези!? Видяхме много нагледно с единствената акция за която си агитирал - ПИБ. Пълне крах!!
              Дано по малко хора са се вслушали в "компетентните" ти мнения и прогнози!
              И какво значи това? Че е бил инсайдър и е разполагал с вътрешна информация? Просто лъжата му хвана дикиш както се казва. като почнат да продават всичките които купуваха заради Софиск (това е лесно за манипулирана на БФБ) ще видиш колк опознава.
              Иначе какво стана с растежността? Приходите в Лева бележат ръст който е много пъти под ръста на цената на акцията.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                Нито го знам, нито ме интересува. Знам само представянето му във форума, а то е манипулиране на мнениета и лъжи.
                Ако е на такова, да не се занимава постоянно и да коментира постовете ми. Да приеме, че има и други мнения, и че не всички във форуам са овци, които да му вярват на лъжите за растежност, както е в тази тема и останалите в другите теми.
                Момче, ти въобще имаш ли връзка с реалността!?!?
                Тезите които изказва колегата дддд в последствие се потвърждават с официални отчети на компаниите и се отразяват в официалните им котировки на БФБ - София! Котировки на които всеки може да купи и продаде!!
                А какво се случва с твоите тези!? Видяхме много нагледно с единствената акция за която си агитирал - ПИБ. Пълне крах!!
                Дано по малко хора са се вслушали в "компетентните" ти мнения и прогнози!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  Чета те с интерес и наблюдавам няколко странни специфики на твоята мисъл. Когато действията ти доведат до неочакван за теб резултат изобщо не обмисляш, че е възможно ти да си объркал а обвиняваш цялата вселена, че е крива и тя бърка. Та в този тон на мисли дали не е време да обмислиш хипотезата, че е възможно ти да си направил грешка, с ПИБ и Алтерко, а не целият пазар. Осъзнавам, колко невероятна и абсурдна ти се струва теорията само ти да бъркаш а всички други да са прави, но не е ли добре все пак да го обмислиш преди да го отхвърлиш. Защото ако се окаже, че е така със всеки следващ пост ставаш все по-за смях и все по-малко те вземат на сериозно. Тоест вредиш на посланията си. В даден момент дори и да се окажеш прав за нещо всички ще го игнорират защото източника е тотално компрометиран. Само тема за размисъл.
                  Това може да се отнесе за още няколко форумджии, на които космоса им пречи, хихи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                    Не знаеш кой какво знае и може. По-добре ако ти се пише,пиши, но не нападай хора, които не знаеш на какво ниво са над теб.
                    Нито го знам, нито ме интересува. Знам само представянето му във форума, а то е манипулиране на мнениета и лъжи.
                    Ако е на такова, да не се занимава постоянно и да коментира постовете ми. Да приеме, че има и други мнения, и че не всички във форуам са овци, които да му вярват на лъжите за растежност, както е в тази тема и останалите в другите теми.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                      на кое ниво? на нивото на един компрометиран и елементарен лъжец по форумите ли? това е dddd, лъжички по форумите. Нека да знае, че не всеки му се хваща.
                      Не знаеш кой какво знае и може. По-добре ако ти се пише,пиши, но не нападай хора, които не знаеш на какво ниво са над теб.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ichi Разгледай мнение

                        Много енергия хвърляш в грешна посока... Човека добронамерено ти казва да се замисляш преди да пишеш, че ръсиш простотии ти си мислиш, че те напада и заемаш отбранителна позиция с поредна доза *******. Имаш мнооооого бобец да изядеш докато го докараш на нивото му. Това от мен! Успех!
                        на кое ниво? на нивото на един компрометиран и елементарен лъжец по форумите ли? това е dddd, лъжички по форумите. Нека да знае, че не всеки му се хваща.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                          Като съм бил тотално компроментиран защо ме четеш? Дай ми един игнор.
                          Компроментиран си ти, който си на хранилка в някой Посредник или Фонд като управляваш чужди портфейли и лъжеш хората. Няма нито един фонд с положителна дохоност, всички на минус от създаването си. Толкова си прав и ти. То се вижда, по броя клиенти, по нетните аквити, по котировките всеки ден. Всички фондове от създаването си или на минус, или не могат да бият дори инфлацита на пук на парите които прававят от депозити и облигации преди КТБ.
                          Много енергия хвърляш в грешна посока... Човека добронамерено ти казва да се замисляш преди да пишеш, че ръсиш простотии ти си мислиш, че те напада и заемаш отбранителна позиция с поредна доза *******. Имаш мнооооого бобец да изядеш докато го докараш на нивото му. Това от мен! Успех!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Чета те с интерес и наблюдавам няколко странни специфики на твоята мисъл. Когато действията ти доведат до неочакван за теб резултат изобщо не обмисляш, че е възможно ти да си объркал а обвиняваш цялата вселена, че е крива и тя бърка. Та в този тон на мисли дали не е време да обмислиш хипотезата, че е възможно ти да си направил грешка, с ПИБ и Алтерко, а не целият пазар. Осъзнавам, колко невероятна и абсурдна ти се струва теорията само ти да бъркаш а всички други да са прави, но не е ли добре все пак да го обмислиш преди да го отхвърлиш. Защото ако се окаже, че е така със всеки следващ пост ставаш все по-за смях и все по-малко те вземат на сериозно. Тоест вредиш на посланията си. В даден момент дори и да се окажеш прав за нещо всички ще го игнорират защото източника е тотално компрометиран. Само тема за размисъл.
                            Като съм бил тотално компроментиран защо ме четеш? Дай ми един игнор.
                            Компроментиран си ти, който си на хранилка в някой Посредник или Фонд като управляваш чужди портфейли и лъжеш хората. Няма нито един фонд с положителна дохоност, всички на минус от създаването си. Толкова си прав и ти. То се вижда, по броя клиенти, по нетните аквити, по котировките всеки ден. Всички фондове от създаването си или на минус, или не могат да бият дори инфлацита на пук на парите които прававят от депозити и облигации преди КТБ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              Хари(МСимов) отдавна си е в безтегловното пространство,- харесва му въпреки олекването и на портфейла му!
                              Тотално извн реалността....Живее в учебниците на Бокошиши....
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                                Да имаш държава, която да те поддържа е най-големият ПЛЮС. .
                                ПИБ харесва това.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X