IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Меченцата ще бъдат ритуално изтърбушени.
    Обречени са.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
      Tук някой май е видял тримесечния
      Или пък загря числята от долната табличка на какви цени отговарят

      Коментар


      • Tук някой май е видял тримесечния

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Абе тия котви що така се излагат??!?!?!Аз не мога да смятам такива числа,баси...
          Лесно е - Умножаваш с 10. Добавяш нула отзад. за да не се мъчиш с калкулатора

          Коментар


          • Абе тия котви що така се излагат??!?!?!Аз не мога да смятам такива числа,баси...
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
              Аз бих бил много щастлив да си ги получат тези акции и няма да казвам, че дерат кожи

              Безусловно, изчетох го и аз цялото предсавяне и съм спокоен, че съм префасонирал пенсионно профилирания си портфей и съм и гласувал първата тежест! Ники наистина откри перлен екип и го обгрижва перфектно!
              УСПЕХ във ВСИЧКИ НАЧИНАНИЯ !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                и аз и аз,
                странно очаквах предлагането на дивидент да е близко до листването във Франкфурт, така че и германците да видят дивидентното в компанията, но новини не намирам...
                Само споменаването на Франкфурт трябва да изстреля цената в облаците.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение



                  Kолкото повече, толкова повече, е казал един друг мечок

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                    Скромно някак, Пожелавам им 56 000 хартишки да изкарат
                    Да им върви, като по вода.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Да си пожелаем по-скоро да гласуваме по 28 000 акции на Съвета на директорите


                      "Максималният брой акции от капитала на Дружеството, които могат да бъдат
                      предоставени като възнаграждения на изпълнителните членове на Съвета на директоритеобщое 80000 броя акции, които към датата на одобрение на настоящата Схема представляват 0,444% от капитала на Дружеството.

                      ...

                      Така например, при достигане на минимална пазарна капитализация от 585 000 000(Ниво I) изпълнителният член на Съвета на директорите ще има право да получи 18 000 броя акции, а при достигане на минимална пазарна капитализация от 1 170 000 000лева(Ниво II) 28 000 броя акции (18000+10000) ..."


                      Големи амбиции - хайде дано!

                      Хубава компания, хубави цели.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                        Аз бих бил много щастлив да си ги получат тези акции и няма да казвам, че дерат кожи
                        и аз и аз,
                        странно очаквах предлагането на дивидент да е близко до листването във Франкфурт, така че и германците да видят дивидентното в компанията, но новини не намирам...

                        Коментар


                        • Ами чакаме първия български еднорог на борсата, нямам нищо против да са те !

                          Коментар


                          • Аз бих бил много щастлив да си ги получат тези акции и няма да казвам, че дерат кожи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                              Скромно някак, Пожелавам им 56 000 хартишки да изкарат



                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Да си пожелаем по-скоро да гласуваме по 28 000 акции на Съвета на директорите


                                "Максималният брой акции от капитала на Дружеството, които могат да бъдат
                                предоставени като възнаграждения на изпълнителните членове на Съвета на директоритеобщое 80000 броя акции, които към датата на одобрение на настоящата Схема представляват 0,444% от капитала на Дружеството.

                                ...

                                Така например, при достигане на минимална пазарна капитализация от 585 000 000(Ниво I) изпълнителният член на Съвета на директорите ще има право да получи 18 000 броя акции, а при достигане на минимална пазарна капитализация от 1 170 000 000лева(Ниво II) 28 000 броя акции (18000+10000) ..."


                                Големи амбиции - хайде дано!

                                Скромно някак, Пожелавам им 56 000 хартишки да изкарат

                                Коментар

                                Working...
                                X