IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

    колко акции трябва да си купя сега че да стана милионер от позицията?
    Това е въпрос за милиони, Ако не вярваш - питай Груйката
    търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

    Коментар


    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

      колко акции трябва да си купя сега че да стана милионер от позицията?
      Една би трябвало а е достатъчна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

        Само търпение.- англоговорящите ще си актуализират анализите още след 1-2 тримесечия.
        Доста милионери може да направи тази позиция, като резултат.
        Е хора с по 15 акции няма на какво да се надяват естествено.
        колко акции трябва да си купя сега че да стана милионер от позицията?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Интересни статии/анализи от този сайт, които ще са полезни за англоговорящите потенциални инвеститири в Алтерко. Отчитам като основна грешка, че не се прави разлика между ръста в продажбите като цяло и този от умни устройства.. това донякъде компроментира анализа и оценката. Но нищо.. умния инвеститор и сам може да достигне до тези изводи, а и авторите ще има накъде да подобряват
          Само търпение.- англоговорящите ще си актуализират анализите още след 1-2 тримесечия.
          Доста милионери може да направи тази позиция, като резултат.
          Е хора с по 15 акции няма на какво да се надяват естествено.
          Last edited by mechka uteshitelka; 14.06.2021, 12:39.
          Я всегда буду твоим поводом напиться.

          Коментар


          • Интересни статии/анализи от този сайт, които ще са полезни за англоговорящите потенциални инвеститири в Алтерко. Отчитам като основна грешка, че не се прави разлика между ръста в продажбите като цяло и този от умни устройства.. това донякъде компроментира анализа и оценката. Но нищо.. умния инвеститор и сам може да достигне до тези изводи, а и авторите ще има накъде да подобряват

            Коментар


            • Should you invest in Allterco AD (BUL:A4L)? Solid track record with high growth potential. Last updated 2021/06/13 10:52

              Коментар


              • A look at the shareholders of Allterco AD ( BUL:A4L ) can tell us which group is most powerful. Large companies usually...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

                  Да купя Атера, хем падна днес
                  Че по-добре я изчакай под 2 лв Щом си я заплюл да я взимаш на всяка цена..
                  ps .Пък дотогава Алтерко ще мине двайсетачkaта...
                  Last edited by mecka_stryvnica; 11.06.2021, 17:03.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                    Ъх, можеш, ама те чакаме да продадеш.
                    Никой не пуска гювеч.
                    Да купя Атера, хем падна днес

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

                      А не мога ли вместо това да купя?
                      Ъх, можеш, ама те чакаме да продадеш.
                      Никой не пуска гювеч.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Като ти е тъпо продай и се успокой.
                        А не мога ли вместо това да купя?

                        Коментар


                        • Портфейлът ми е 97% Алтерко. Всеки е различен инвеститор, чрез своите виждания и представи, били те сложни или мъгляви.
                          Но Дървета като Атера, твърдо не са за мен. Да държа бурени и трънаци, източвани от управляващо дружество, да седя с години за някакъв дивидент в подобно дружество, чиято цена се покачва преди дивидент и после слиза надолу - мерси, не виждам в атера някаква смислена идея за да я купя.
                          Не виждам там никаква перспектива или дори мисъл за растеж. За мен е напълно безидейна позиция. Пак казвам - за мен е така. На борсата съм, за да печеля, а не да кретам с инфлацията.
                          Пожелавам ви повече дружества като Алтерко, а не куци коне които досега гледахме в индекса. Все си мисля, че с години имахме котви като адсиците в индекса, които участниците някак преглъщахме, само и само да не е на минус портфейля, поради което и се шегувахме че на борсата е останал 1 автобус играчи, но също се надявам, че борсови участници като Давидов, имащи принос в модерните технологии, ще оценяват все повече дружества като Алтерко. Търговията със земя, тули и керемиди мен не ме влече. Успех в инвестирането за всички. Все пак е добре и човек да е доволен от изборите си.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
                            Бах мааму.

                            Тия днес ми изпревариха Атерата и ми станаха номер едно в портфейла със 329.96% ръст от цената на придобиване (без дивиденти) -- 4.117 лв.

                            Атерата е само със 18.78% ръст от цената на придобиване -- 2.063 лв.

                            Да ребалансирам ли?

                            Тъпо ми е Атерата да не ми е най-голям процент от портфейла. Може да са бавни, но пък стабилни...
                            Като ти е тъпо продай и се успокой.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
                              Бах мааму.

                              Тия днес ми изпревариха Атерата и ми станаха номер едно в портфейла със 329.96% ръст от цената на придобиване (без дивиденти) -- 4.117 лв.

                              Атерата е само със 18.78% ръст от цената на придобиване -- 2.063 лв.

                              Да ребалансирам ли?

                              Тъпо ми е Атерата да не ми е най-голям процент от портфейла. Може да са бавни, но пък стабилни...
                              споко, не се кахъри толкова, нещата ще се оправят и без да правиш нещо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
                                Бах мааму.

                                Тия днес ми изпревариха Атерата и ми станаха номер едно в портфейла със 329.96% ръст от цената на придобиване (без дивиденти) -- 4.117 лв.

                                Атерата е само със 18.78% ръст от цената на придобиване -- 2.063 лв.

                                Да ребалансирам ли?

                                Тъпо ми е Атерата да не ми е най-голям процент от портфейла. Може да са бавни, но пък стабилни...
                                Ами, как да кажа, дай на Хари толкова колкото да ти е Атерата пак най-силната . Сега да не му сипиш 20-30 тона

                                Коментар

                                Working...
                                X