If this is your first visit, be sure to
check out the FAQ by clicking the
link above. You may have to register
before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages,
select the forum that you want to visit from the selection below.
Може да очакват скоро акцията да надхвърли 32,50. Това беше първата граница при която беше решено акции да получи и мениджмънта, като бонус за успешното развитие на дружеството. Това беше решено на оса, когато цената на акцията беше едноцифрено число и всички тук приветствахме идеята. Явно мениджмънта много по-добре и ясно осъзнава и оценя развитието на дружеството, отколкото груйчовците които не виждат процеси и перспективи, нямат и интуиция към развиващи дружества а само отчитат вече минали резултати. .
Мисълта ми е, че раздаване на бонус на служителите може би се прави, като един вид тиймбилдинг - може би се очаква скоро бонус да получи и мениджмънта при 32,5о и така няма да има сърдити
Кадрите са много ценен актив за всяка IT компания и трябва да се пазят!
и Пожелавам да видим първият бонус на мениджмънта
Не са нови. Това са обратно изкупени акции от дружеството и сега ще раздадат една част.
Може да очакват скоро акцията да надхвърли 32,50.
Това беше първата граница в цената, за която беше решено акции да получи и мениджмънта, като бонус за успешното развитие на дружеството. Това беше решено на оса, когато цената на акцията беше едноцифрено число и всички тук приветствахме идеята. Явно мениджмънта много по-добре и ясно осъзнава и оценя развитието на дружеството, отколкото разните груйкита и понижители, които не виждат процеси и перспективи, нямат и интуиция към развиващи дружества а само отчитат вече минали резултати. .
Мисълта ми е, че раздаване на бонус на служителите може да се прави, като вид тиймбилдинг - може би се очаква скоро бонус да получи и мениджмънта при 32,5о и така няма да има сърдити
Добрите кадри са много ценен актив за всяка IT компания и трябва да се пазят!
Пожелавам си да видим първият бонус на мениджмънта
УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА,
На база на отчетените от „Алтерко“ АД финансови резултати на консолидирана база през третото тримесечие на 2021 г., както и успеха на тазгодишната кампания „Черен петък“, Съветът на директорите е приел решение за допълнително стимулиране на служителите в групата чрез предоставянето на акции от капитала на Дружеството. За целите на изпълнение на решението на Съвета на директорите дъщерните дружества „Алтерко Роботикс“ ЕООД и „Алтерко Трейдинг“ ЕООД, където са концентрирани по-голяма част от служителите в холдинга, са разпределили на служители на двете дъщерни дружества общо 14 018 броя акции на „Алтерко“ АД, представляващи 0,07% от капитала на публичното дружество. Дъщерните дружества са предоставили съответно „Алтерко Роботикс“ ЕООД – 9 117 броя акции, а „Алтерко Трейдинг“ ЕООД – 4 901 броя акции.
С уважение: …………………………………
Деница Стефанова Директор за връзки с инвеститорите
Каролец е при мен. Вероятно дребни играчи некалени в битки като нас
А и може някой лабиляга да се е поддал на глупостите на тролетата в темата.. Такива подаващи се имаше и на 8 и на 10 и на 12 лв... Ще се научат, ама на доста солена цена
И на 25 и на 26 и на 27 и нагоре имаше. А някои като продадоха и акордеон разпъваха
Хаха, такива сигурни са ми най-забавни! Типично измамено камилче, дето скоро пак ще гледа с влажен поглед как акцията катери!
И докато вие си пискате във форума аз си взех 325 * 22,60
Да видим не съм ли нацелил пак дъното на тази корекцийка
Коментар