IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
    Аз лично съм доволен от днешната посока. Донапазарих малко
    И аз, разбира се. Добрият трапер не трябва да пропуска подобни възможности.

    Коментар


    • Аз лично съм доволен от днешната посока. Донапазарих малко

      Коментар


      • Който продал, продал. На всеки може да му дотрябва кеш за нещо или да се повлияе от нещо друго.
        Посоката е яко нагоре!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nik803 Разгледай мнение
          Да видим утре дали някой от шефовете е продал , че събори така акцията както при Телелинка или някой друг разпродава!!!
          Аман от невежи.
          първо е октомври и мажовци не продават в този месец...второ акцииите на мажовци те са заключени за години напред и нямат право да продават....
          двойно зле коментар

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            Ама едната не ми харесва
            На никой не му харесва, ако имаше къси на някой можеше да му харесва. Даже и Груев подозирам, че се е притеснил за неговите 15 бр

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

              Чак да е съборил, когато се вдигна с 3 лева без видима причина нямаше недоволни, това е то пазар, има две посоки, важно е какво ще пише в сводката за продажбите
              Ама едната не ми харесва
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nik803 Разгледай мнение
                Да видим утре дали някой от шефовете е продал , че събори така акцията както при Телелинка или някой друг разпродава!!!
                Чак да е съборил, когато се вдигна с 3 лева без видима причина нямаше недоволни, това е то пазар, има две посоки, важно е какво ще пише в сводката за продажбите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nik803 Разгледай мнение
                  Да видим утре дали някой от шефовете е продал , че събори така акцията както при Телелинка или някой друг разпродава!!!
                  Е стига сте се стряскали де ! Чак пък да се е съборила акцията, не сте виждали вие събаряне !

                  Коментар


                  • Да видим утре дали някой от шефовете е продал , че събори така акцията както при Телелинка или някой друг разпродава!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

                      Напротив, това беше очаквана поне от мен чисто 'здравословна корекция", Ама и то каква корекция - в маржа купува продава от 5%, хехе борса сме все пак...
                      Все така да е,
                      нека още да се освобождават камилчетата,
                      все повече ще овисват под котировките, като бай вальо и все по-интересно ще става
                      Броихме левите и десните и тук и в Доверие с надеждата, че ще има атака от ляво....а те десните надделяха и тук и там...
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                        Мда...По-интересно щеше да е ако беше станало обратното....
                        Напротив, това беше очаквана поне от мен чисто 'здравословна корекция", Ама и каква корекция само - в маржа купува продава от 5%, хехе борса сме все пак...
                        Все така да е,
                        нека още да се освобождават камилчетата,
                        все повече ще овисват под котировките, като бай вальо и все по-интересно ще става
                        Пс забравих най важното - поздрави за всички яхтмени !!!
                        Last edited by iezuita; 07.10.2021, 17:00.
                        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          Както казват мъдрите хора.. Внимавай какво си пожелаваш!
                          Мда...По-интересно щеше да е ако беше станало обратното....
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                            То това е ясно ама е скучноооо......
                            Както казват мъдрите хора.. Внимавай какво си пожелаваш!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nik803 Разгледай мнение
                              След тоя срив..... хайде сега по примера на Доверие до края на сесията посока нагоре и на зелено!!!
                              Тапи....тапи, all over the place.... Трудно ще е.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • След тоя срив..... хайде сега по примера на Доверие до края на сесията посока нагоре и на зелено!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X