IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Ходих ве, почивах си - вий си ги трошете, за всекиго по нещо
    Със сигурност страдаш от липса на внимание и за това се бориш денонощно във форума.
    Предполагам, че днес си изключително доволен. Много хора ти помогнаха в борбата със самотата.
    И това че береш цвекло из немските села не е толкова срамно, колкото това, че плюеш държавата, от която си произлязъл.
    Кретен, на такива, като теб, това им се полага да стоят наведени по цял ден и да берат цвеклото.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Вярно вярно, стотици даже хиляди проценти (в Ексела), даже съм сигурен че през големия спад си бил на мелеони проценти трудничко е, едно време бяхте 10 пъти повече народ, ама големия спад направи повечето просяци, останахте няколко мнооого дългосрочни инвеститори по метода "не е загуба докато не продадеш"

      БФБ има ликвидност на квартална бакалия. Няма деривати като хората, те от тия два проблема по-големи - здраве! Затова и виждаме само 1 акция в светлините на прожектора и няколко балъка, надяващи се да изкарат пари от нея - всичко останало си потъва ли потъва, СОФИКС отлично го илюстрира. За капак БИЙМ-а с черната дупка за пари на наивници, от какво да се оплачеш просто хахахаха
      Ма много си сигурен. Знаем че си всезнайко т.е. си тролчо в развитие
      И за съжаление не са екселски За съжаление, щото ако бях водил пълна екселска отчетност щях да знам и точен процент
      Пикът година 2007- бях печалба, през спадът 2008 бях на загуба някъде около 3 пъти по-малка от печалбата от предходната година - пиковата. Предполагам че можеш да си обясниш как се получава 20% средногодишно, но беше предполагаемо какъв ще ти е отговорът по тематиката. Изглежда си преживял тежко 2008.
      Просто аз допуснах грешката да коментирам с класически трол. Имах глупавото съмнение, че ако се говори нормално, някои тролове могат да завържат нормален разговор. Е грешка, но човек се учи.
      Успех ти желая в Италия и зад Италия
      Last edited by Балониада; 15.10.2021, 14:47.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
        Тук някой ще каже ли клюките?
        съдейки по продажбите след 13:00 , може би не са чули каквото им се е искало?

        Коментар


        • Тук някой ще каже ли клюките?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

            И аз не се оплаквам от борсата. Повече от успешна година. Направих преди месец някаква равносметка. Последната година ми е изключително доходна със стотици проценти, а От 2003 досега БФБ при мен е давала средногодишно около малко над 21%, въпреки големите спадове 2007-2008, но сметките са трудни защото нямам точни дати кога колко съм вкарвал а съм теглил и двойно повече от инвестираните средства.
            Изключително доволен съм от БФБ. Всеки може да намира или не място на някой пазар и това не означава, че другите пазари не стават.
            Вярно вярно, стотици даже хиляди проценти (в Ексела), даже съм сигурен че през големия спад си бил на мелеони проценти трудничко е, едно време бяхте 10 пъти повече народ, ама големия спад направи повечето просяци, останахте няколко мнооого дългосрочни инвеститори по метода "не е загуба докато не продадеш"

            БФБ има ликвидност на квартална бакалия. Няма деривати като хората, те от тия два проблема по-големи - здраве! Затова и виждаме само 1 акция в светлините на прожектора и няколко балъка, надяващи се да изкарат пари от нея - всичко останало си потъва ли потъва, СОФИКС отлично го илюстрира. За капак БИЙМ-а с черната дупка за пари на наивници, от какво да се оплачеш просто хахахаха

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

              И защо висиш денонощно в този форум тогава? Ходи си харчи парите и ни остави местните талибани да си трошим главите. Подозирам, че модераторите те държат, защото им генерираш много съдържание, добре е за гуглето
              Ходих ве, почивах си - вий си ги трошете, за всекиго по нещо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                И защо висиш денонощно в този форум тогава? Ходи си харчи парите и ни остави местните талибани да си трошим главите. Подозирам, че модераторите те държат, защото им генерираш много съдържание, добре е за гуглето
                Защо му обръщаш внимание?
                Убий глупака с мълчание!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Еднообразно е деа, вчера се върнах от седмица ваканция в Италия Ега не взема акции на късо на БФБ, при наличие на всички нормални европейски борси наоколо хахахаха! На тях обикновено съм дълъг, хубава година беше дотук като цяло.
                  И аз не се оплаквам от борсата. Повече от успешна година. Направих преди месец някаква равносметка. Последната година ми е изключително доходна със стотици проценти, а От 2003 досега БФБ при мен е давала средногодишно около малко над 21%, въпреки големите спадове 2007-2008, но сметките са трудни защото нямам точни дати кога колко съм вкарвал а съм теглил и двойно повече от инвестираните средства.
                  Изключително доволен съм от БФБ. Всеки може да намира или не място на някой пазар и това не означава, че другите пазари не стават.
                  Last edited by Балониада; 15.10.2021, 12:57.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Еднообразно е деа, вчера се върнах от седмица ваканция в Италия Ега не взема акции на късо на БФБ, при наличие на всички нормални европейски борси наоколо хахахаха! На тях обикновено съм дълъг, хубава година беше дотук като цяло.
                    И защо висиш денонощно в този форум тогава? Ходи си харчи парите и ни остави местните талибани да си трошим главите. Подозирам, че модераторите те държат, защото им генерираш много съдържание, добре е за гуглето

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                      Толкова е учил толкова му е акъла.
                      Що му обръщаме изобщо внимание!? Да си чати сам от немско, кат е такъв простак с хората от родината. Такъв си е Ганьо просто, мисли си че се измъкнал или кой знае какво постигнал и си злорадства къде от простащина къде от комплекси, особено ако се е нахакал на безперспективно и твърде скучно еднообразно потискащо ежедневие.....лоша работа
                      Кат е толко убеден в тезите си, можеше да ги е подкрепил и с действия. За толкова време да беше взел акции под наем и да ги беше продал ако му стиска. Вместо само да плямпа безцелно безсмислици и общи приказки. Последното важи за троловете общо казано.
                      Еднообразно е деа, вчера се върнах от седмица ваканция в Италия Ега не взема акции на късо на БФБ, при наличие на всички нормални европейски борси наоколо хахахаха! На тях обикновено съм дълъг, хубава година беше дотук като цяло.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

                        И отделно за да ги има вградени тия ИОТ неща би трябвало все някой да ги произвежда нали, Е имаме производител, така че не виждам логика в това което казваш, и по начина, по който го казваш. Ама викаш хората на 3 лева купиха дирижабли пък сега е на 20 - набутвацията на века.
                        Тоя някой ги е произвел и вградил в уредите в Китай примерно, за чий да купува и монтира човек после нескопосани джаджи допълнително?
                        Не че очаквам купувачи на джънк акции тук да схванат логиката (дето е ясна като бял ден - пазарът няма да търпи ненужни джаджи), нито ми пречи да купуват балон и да стискат - а после да се чудят на кой да продадат БФБ е перфектното място за това с пълната му липса на ликвидност, баш набутвацията на века - че и се е случвало вече доста пъти в миналото, сефте

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                          Като си толкова умен.защо слугуваш в странство .А онази будала -собственикът на Алтерко ще става милиардер?!?!
                          Точно щото съм умен, живея и работя в бяла държава - не кат теб да си броя стинките и да въртя хазарт на БФБ Будалите сте вие, че сте му дали пари - а милиардер на Върба в петък само И да надуеш борсовата цена до небето - трябва да я осребриш, а туй леко няма как. Нещо и Франкфурта никакъв го няма ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                            Като си толкова умен.защо слугуваш в странство .А онази будала -собственикът на Алтерко ще става милиардер?!?!
                            Толкова е учил толкова му е акъла.
                            Що му обръщаме изобщо внимание!? Да си чати сам от немско, кат е такъв простак с хората от родината. Такъв си е Ганьо просто, мисли си че се измъкнал или кой знае какво постигнал и си злорадства къде от простащина къде от комплекси, особено ако се е нахакал на безперспективно и твърде скучно еднообразно потискащо ежедневие.....лоша работа
                            Кат е толко убеден в тезите си, можеше да ги е подкрепил и с действия. За толкова време да беше взел акции под наем и да ги беше продал ако му стиска. Вместо само да плямпа безцелно безсмислици и общи приказки. Последното важи за троловете общо казано.
                            Last edited by Балониада; 15.10.2021, 12:06.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Цвекло тук берат фалитари като теб от Третия свят, след опити да правят пари на издънена борса.
                              21 век е, ИОТ е вградено в електроуредите по къщите, къде беееее
                              И отделно за да ги има вградени тия ИОТ неща би трябвало все някой да ги произвежда нали, Е имаме производител, така че не виждам логика в това което казваш, и по начина, по който го казваш. Ама викаш хората на 3 лева купиха дирижабли пък сега е на 20 - набутвацията на века.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Цвекло тук берат фалитари като теб от Третия свят, след опити да правят пари на издънена борса.
                                21 век е, ИОТ е вградено в електроуредите по къщите, къде беееее
                                Като си толкова умен.защо слугуваш в странство .А онази будала -собственикът на Алтерко ще става милиардер?!?!

                                Коментар

                                Working...
                                X