IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    На една международна банка е ордера. И те горките са заблудени и готови да купуват от този балоняк - преопаковчик. Как пък не влизат във форума и да прочетат умозаключенията на груйчо - грамофона, че да им дойде акъл, къде са готови да забият 400 бона..
    И как разбра на кой е ордера? Да не би да си имал продажби вчера?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      На една международна банка е ордера. И те горките са заблудени и готови да купуват от този балоняк - преопаковчик. Как пък не влизат във форума и да прочетат умозаключенията на груйчо - грамофона, че да им дойде акъл, къде са готови да забият 400 бона..

      Мога само да гадая коя е банката, но дилърът ѝ е или голям палавник, или опитна хиена, но нищо по средата.

      Ако някой има мерак да влиза и си е договорил пакет, ако сделката не мине днес, ще бъде епик фейл. Всякакви Мики Мауси ще се наредят на 18.10 лв, за да фронт-ръннат т.нар. "международната банка".

      Ако е обратното, т.е. някой "дебелак" е помолил да го пуснат да си ходи, ходът на банката, която подлага тепсията е доста добър. Пак заради Мики Маусите, които ще вдигнат средната на мераклията за изход.

      Аз за себе си имам уклон към един от сценариите. И все пак ми е чудно кой би се разделил с 350,000 лв. акции в компанията, щом сентиментът все още е толкова силно булиш?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
        Сега искам обаче да питам това 19К к"ьо"фте в ляво на някой от вътрешните ли е или що е то?
        Или нещо е договорено примерно, само някой да не развали сметката.
        На една международна банка е ордера. И те горките са заблудени и готови да купуват от този балоняк - преопаковчик. Как пък не влизат във форума и да прочетат умозаключенията на груйчо - грамофона, че да им дойде акъл, къде са готови да забият 400 бона..

        Коментар


        • Аз пък чакам като ни влезат сметки за по 400 кинта за ток след нова година, дали няма да почнем да си купуваме разни джаджи да ги смъкнем поне на 350 лева. Разсъждавам си на глас. Лично аз ходя след сина си и гася една камара неща дето оставя включени, а електромера си върти. Това от баща ми го научих като гледахме Робинята Изаура на съветски телевизор Юност вързан за акумулатора от жигулата и на свещи през 90те

          Коментар


          • Сега искам обаче да питам това 19К к"ьо"фте в ляво на някой от вътрешните ли е или що е то?
            Или нещо е договорено примерно, само някой да не развали сметката.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Няма, днес няма да пиша повече, за да не дразня народа, че и без това повече стискат с много треперещи ръчички и се надяват яхатат да се появи, че да им влее поне мъничко надежда. Така някога чакахме (включително аз) Алигатора при Флагмана. Според някои, халтурата била новия Флагман, така че всякакви аналогии и съвпадения (както пишат по филмите) са чиста случайност
              Пиши бе, тука всички много ти се радваме

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                Усещам, че Груйката и днес ще е във вихъра на танца
                Няма, днес няма да пиша повече, за да не дразня народа, че и без това повече стискат с много треперещи ръчички и се надяват яхатат да се появи, че да им влее поне мъничко надежда. Така някога чакахме (включително аз) Алигатора при Флагмана. Според някои, халтурата била новия Флагман, така че всякакви аналогии и съвпадения (както пишат по филмите) са чиста случайност
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                  без да съм в този бизнес си мисля, пазара на определени джаджи може рязко да спре - който искал- купил, това не е като пазара на зърно, дето всяка година едно и също продаваш или потребителски стоки - дрехи, даже телефони - да си ги сменяш на 2 години. Тук до колкото знам си отрязаха доходите от сървиси, дето макар и по малко да капе всяка година ...
                  Всъщност точно това е най-лошото и най-хубавото на такъв бизнес. Пазара на определени джаджи може рязко да спре а пазара на други джаджи може рязко да скочи. Съответно печалбата, съответно цената на акцията. В съответната посока. Затова едни компании растат а други спадат. Зависи коя компания какви продукти произвежда. И това е така дори при "нормална среда". А пандемията допълнително усложнява ситуацията и увеличава риска. Което води и до увеличение на печалбата или загубата. Учебникарска истина. Ще видим тук конкретно какво ще се случи.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Усещам, че Груйката и днес ще е във вихъра на танца

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                      без да съм в този бизнес си мисля, пазара на определени джаджи може рязко да спре - който искал- купул, това не е като пазара на зърно, дето вслака година едно и също продаваш или потребителски стоки - дрехи, даже телефони - да си ги сменяш на 2 години. Тук до колкото знам си отрязаха доходите от сървиси, дето макар и по малко да капе всяка година ...
                      Разкарай се, хейтър, тук е само за готините пичуи с големите портфейли. Нямаш, нали, нямаш и сега чакаш да купиш в ниското, а? Чакаш, ама нямааааа, свърши промоцията - мажи ските и си лягай, а ние ще правим яко пачки и ще се купем в париииииии, щото имаме вера у новата ера - квото ми е обещал гусин Димитров, все го е изпълнил - аз на него вярвам повече, отколкото на майка си!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • без да съм в този бизнес си мисля, пазара на определени джаджи може рязко да спре - който искал- купил, това не е като пазара на зърно, дето всяка година едно и също продаваш или потребителски стоки - дрехи, даже телефони - да си ги сменяш на 2 години. Тук до колкото знам си отрязаха доходите от сървиси, дето макар и по малко да капе всяка година ...
                        Last edited by petyob; 28.10.2021, 09:41.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                          Ако знаех колко много ще пише днес Груев - поне 3-4 пъти повече щях да взема.
                          Ех, и аз да знаех - баси, как съм те лишил от милионите, не е истина МИ казвайте де, аз заради вас не пиша, сега пък що не съм писал - нЕмъ оправия и това си е. Както казах, сега сме в края на шеста честа, когато сингапурския диван е продаден и новината, че на майната си вече си имат китайски боклуци, е поднесена на отбран кръг хора на коктейла. Умните (или тъпите) се изнизват по терлици, стадото блее и се кефи. Следва седма част, в която се продава и датския махаго, чак тогава е втори антракт и след него гърми пушката - с тези темпове, значи около февруари-март догодина.

                          П.С. Пълнете яко, докато е на прИмоция - аз вчера тъкмо да се навия да си купя още една акция и да ги закръгля на 16, ама на, яхтата ме изпревари, а левче отгоре да дам - ми нямам, нали съм скъсан и само подсмърчам и завиждам на яките печалби на хората, влезли с по 1000-2000 лева в позицията Ще си стискам и ще чакам да стана милионерче и с моите 15 акции - кво да се прави, тежък е животът
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                            За мое съжаление, той вчера спря спада и попречи на по-голяма корекция.
                            нищо, днес ще има, освен ако не се включи пак ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                              Ако знаех колко много ще пише днес Груев - поне 3-4 пъти повече щях да взема.
                              За мое съжаление, той вчера спря спада и попречи на по-голяма корекция.
                              Last edited by X_Y; 28.10.2021, 09:23.

                              Коментар


                              • Ако знаех колко много ще пише днес Груев - поне 3-4 пъти повече щях да взема.

                                Коментар

                                Working...
                                X