IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

    Груец, имай предвид, че тук не сте само вие с Батя, за които 50 000 лева са нищо Има и дребни рибоци....На нас да не би да ни е забранено да инвестираме и да се раздваме като печелим?
    А, Греъме, не се бутай в Б група, молим 50 хилки не са нищо, но (според мен) под тези пари не си заслужава да инвестираш в позиция, хеле пък ако вярваш в нея. Обаче всеки си знае. Успехи и нагоре!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Кой? Аз ли? Хъпцурт -ето поздрави за всички, които са влезли с повече от 50000 лева тук на 3 кинта - сигурно около 3-ма човека, но специално за тях
      Груец, имай предвид, че тук не сте само вие с Батя, за които 50 000 лева са нищо Има и дребни рибоци....На нас да не би да ни е забранено да инвестираме и да се раздваме като печелим?
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        Е, как ще е тайничко!? По-явно и натрапчиво не мисля че може!
        Батя, знам, че ти е трудно да го проумееш, но има много хора, които са изкарали повече от твоите 200-300 000 лева на БФБ за 20 години. И не от БФБ - ето, аз съм обикновен дришльо, но само апартамента, в който живея и който съм изплатил сам, струва повече от цялата ти печалба тук. Отделно, правих си сметка преди локдауните, че само за екскурзии съм хвърлил над 100 000 евро за 10-на години. Живея си отлично, за какво да завиждам? Че съм изпуснал надуването на един балон, защото нямам директна връзка с яхтата? Ми добре, щом казваш, няма да споря. Живи, здрави и успех!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Кой? Аз ли? Хъпцурт -ето поздрави за всички, които са влезли с повече от 50000 лева тук на 3 кинта - сигурно около 3-ма човека, но специално за тях
          Смешник

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение
            А някакви поздрави не ти ли останаха и за тия, които са купили на 3 лева или пък на 6,50 лв или на тях просто тайничко им завиждаш?
            Кой? Аз ли? Хъпцурт -ето поздрави за всички, които са влезли с повече от 50000 лева тук на 3 кинта - сигурно около 3-ма човека, но специално за тях
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение
              А някакви поздрави не ти ли останаха и за тия, които са купили на 3 лева или пък на 6,50 лв или на тях просто тайничко им завиждаш?
              Е, как ще е тайничко!? По-явно и натрапчиво не мисля че може!

              Коментар


              • А някакви поздрави не ти ли останаха и за тия, които са купили на 3 лева или пък на 6,50 лв или на тях просто тайничко им завиждаш?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                  аз си го представам като в анимациите - героят тича бързо, но в един момент се усеща, че нещо не е наред и поглежда надолу, но там няма земя ... (в тоз момент сме)
                  както се казва, поздрави за всички, закупили на 20 кинта с вЕра в новата ера
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • честит Алтерков ден!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                      аз си го представам като в анимациите - героят тича бързо, но в един момент се усеща, че нещо не е наред и поглежда надолу, но там няма земя ... (в тоз момент сме)
                      Груйката не излиза от тази серия. Ей го на - от 5.10 се оглежда къде е яхтата., Но вече цял месец мина, А под него -въздух, земя няма.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                        По-скоро баничар!
                        Излага се като кифладжия 3-ти разряд.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Изчакай да свърши деня де - ако не слезем под 18 кинта, значи сме в антракта, в който е продаден сингапурския диван и има яко плюскане. Ако слезем, значи сме в трето действие - станах и аз техничар
                          Начи антракта...
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Изчакай да свърши деня де - ако не слезем под 18 кинта, значи сме в антракта, в който е продаден сингапурския диван и има яко плюскане. Ако слезем, значи сме в трето действие - станах и аз техничар
                            По-скоро баничар!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                              аз си го представам като в анимациите - героят тича бързо, но в един момент се усеща, че нещо не е наред и поглежда надолу, но там няма земя ... (в тоз момент сме)
                              Начи свободно падане?!?!?Съвсем без фундамент?Верно чиста акция?....Ти да видиш...... Ше се мре явно....
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Сега....след появата на яхтата, според сценария сме в антракта преди третото действие или сме в самото трето действие.....?
                                аз си го представам като в анимациите - героят тича бързо, но в един момент се усеща, че нещо не е наред и поглежда надолу, но там няма земя ... (в тоз момент сме)

                                Коментар

                                Working...
                                X